1

@LukaszFan szkoda ale z drugiej strony to my dostawaliśmy 0:2 już na początku xD

0

@Dzejkob97 akurat słodzików jest dużo tylko mało kalorycznych , tak jak @Bykunn wymienił , to też jest słodzik .
A spójrz sobie na Coca colę zero , która jest oznaczona kategorią B jeśli chodzi o skład i wartość odżywczą ( B czyli spoko ).
Potem sprawdź sobie skład i zadaj sobie sam pytanie co z tego składu jest zdrowe .

0

@Bykunn no nie zostało do końca obalone . Obalone zostały jedynie niektóre teorie a normalnie dzienna jego dawka to ok 40 mgramow na kilo ciała ( według mega speców którzy napiszą Ci że ogólnie coca Cola zero jest zdrowa) .
W większej ilości dalej powoduje szereg skutków ubocznych a dobrze wiemy ile ludzi pije colę , niektórzy w sporych ilościach dziennie .
No to wypij sobie 5 litrów coli i ciesz się zdrowiem xD .

1

@Criss18Barca dzieci potwierdzą Twoje słowa.

1

@tbas przegraną w tym meczu powoduje odpadnięcie , podarowanie trofeum Realowi ( bo wiemy że Atleti z nimi nigdy nie wygra ) a także możliwe podlamanie psychiczne przed LM.

0

@Bykunn no nie do końca , jak poczytasz o psychiatrii żywieniowej to informują według badań że napoje zero to jeszcze większe gówno dla zdrowia , na pewno czytałem że Cola zero jest jeszcze gorsza niż zwykła .

7

@Piotrek83 to był człowiek , który potrafił dochować tajemnicy .

1

@Barca_Big_Moment Eric grał na DMie żeby Frenkie odpoczął .
Z Atletico zapewne zobaczymy środek Frenkie-Pedri-Gavi/Fermin .

0

@Coutinho007 ale dlatego że obrońca Sociedad zszedł z kontuzją.

0

@Jackazz Ronald Araujo synu .

1

Ale oba te Reale są cienkie . A ten pressing Sociedad to szkoda gadać , po co oni wychodzą za połowę w ogóle.

2

@Cvzx w repce też ostatnio wychodzi na 9tkę i dobrze to wygląda.

3

@Kgorecki2500 Cola zero to gorsze gówno niż zwykła xD

0

@stone80 słaby Bruno 16 bramek i 16 asyst xD

0

@PatrykBarca no tak ale nie zapominajmy że żeby zarejestrować ter Stegena to chyba trzeba wyrejestrować Szczęsnego ? .

0

@Chada co się z nim dzieje ? Bo chyba od 25 lat nic dobrego nie wydał .

0

@Walker dla mnie AC/DC zawsze było trochę przereklamowane . Ale kilka kawałków można przesłuchać.

0

@Eklerek jeszcze grają z Evertonem przed LM .

1

@Lewy952468xx na Ferminie nie było karnego . Na Gulerze również.

0

@Recha_0684 ter Stegen zaraz będzie miał 33 lata . Tak na dobrą sprawę to Barca powinna już się rozglądać za numerem jeden , który będzie mógł powoli wchodzić do pierwszego składu a nie budować zawodnika , który ma już powoli swoje lata i jest po dwóch długotrwałych kontuzjach co nie pozwala mu już wrócić do poprzedniej dyspozycji .
@MesQueUnClub_87 wiesz , z drugiej strony dyplomatycznie bronił Penii na każdej konferencji a potem go odstawił na dobre bez gadania .

1

@sokot są beznadziejni , po prostu pokonali jeszcze słabszą Osasunę i Rayo .

0

@Recha_0684 ale niech go buduje na przyszły sezon a nie na ten .
Ter Stegena nie było prawie cały sezon a ile zostało do końca sezonu ?.

1

@sokot z kim udupić? Z tym beznadziejnym w tym sezonie Sociedad? XD

0

@TR3YWAY bo ter Stegen może bronić jedynie za zasługi w tym sezonie .
Już po wcześniejszej kontuzji nie bronił jak należy , w dodatku od lat nie mając nawet sensownego rywala jeśli chodzi o miejsce w jedenastce.

0

@kubix05 spokojnie , Lewy jak skończy karierę to z San Marino będziemy jak równe z równym xd

0

Najbardziej martwi mnie brak deklaracji Flicka że to Szczęsny będzie numerem jeden do końca sezonu .
Nie wyobrażam sobie powrotu ter Stegena do bramki w tym sezonie .

0

@HypeR i super bo będę na tym meczu xd

0

@Kgorecki2500 świerszcze i to nic specjalnego , chrupiące i słone.

6

@Pawlak1992 w przypadku pierwszej dziewczyny to jeśli sobie nie przypominasz że coś było w ostatnich miesiącach to możesz wyskoczyć z testem na ojcostwo .
Bo może być tak że dziewczyna w cugu zrobiła sobie skok w bok po alko i teraz nagle będzie udawać przykładną kobietę.

1

@escarabajo pięknie , wierzę że było kozacko :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?