ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca nawet jakbyś nie napisał że #parody to przy ,, zacząłem myśleć " już wiesz że to wałek .
0
@tomek8756 ktoś Ci podrzucił resztkę jedzenia?
1
@MesQueUnClub96 Vader- Bones.
0
@OzzyFCB w klubie gra praktycznie wszystko to i w kadrze może zagrać .
0
@Kapitan hawk niestety nie miało to żadnego znaczenia . Real miał wtedy chyba z 13pkt przewagi w lidze .
0
@Hosh podobno chwilę przed się szczepił na covid.
2
@Hadim starszego , który nigdy nie spełnił oczekiwań .
4
@Greenalley pożegnać to trzeba De Jonga a nie Casado.
2
@Eto'o9 R10 aha to nie wiedziałem . Ale Fati mógłby zagrać.
0
@MOLESTA a kto z nich jest powołany na kadrę?
0
@macio_944 przecież Trzaskowski to taki oszust że po wygranej pewnie się wszystkiego wyprze jak do tej pory xD
1
Z całym szacunkiem ale Fati , Victor , Torre czy Fort mogliby na luzie zagrać w takim meczu .
0
Ale lipa , szkoda bardzo.
0
@Derean dla mnie to jest klocek i nawet nie one season wonder.
1
@Katalonik97 w najważniejszych meczach zazwyczaj był galowym zawodnikiem jedenastki . Nie dość że grał dobrze z tyłu to jeszcze dawał asysty przeciwko Realowi czy Bayernowi .
0
@Rewolucja123 nie mogli anulować akcji na Varze bo odzyskaliśmy piłkę a potem Eric ją stracił , więc akcja liczyła się od nowa.
0
@partymaker spokojnie , to jego pierwszy słaby mecz z dobrym rywalem .
0
@konajoncek Olmo to powinien mieć asystę.
2
Najważniejsze w tym meczu to nie stracić pierwszym .
Nie udało się , jeszcze bramka stracona po nietrafionej setce .
0
@Czajka90 to ten , który śpiewał że leżał po klatkach żeby było że niby jest chłopakiem z bloków a okazało się że nie jest i łez tam bo był pijany ?
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
Ansu się nie załapał xD
0
Real oby tak dalej , bo liczę na ich kolejną kompromitację jak przyjadą na Montjuic .
1
Ayoze z 5metrow w kosmos xD
0
@turhiay przecież opisałeś Ancelottiego od samego początku
2
Jak przeciwko ta gównianej obronie jak ta Realu , Villarealu nie wchodzi śnie chociaż jeszcze jednej to będą niezłym memem xD
2
@norbi77 w Skyrimie od razu magia , ogień w łapie i jazda xd
2
Linia obrony Realu jak jakiegoś Barbastro.
0
@betonito o ile dobrze kojarzę to przeciwko Ancelottiemu w Realu mają praktycznie remis jeśli chodzi o zwycięstwa .