1

@Kondziubarca nawet jakbyś nie napisał że #parody to przy ,, zacząłem myśleć " już wiesz że to wałek .

0

@tomek8756 ktoś Ci podrzucił resztkę jedzenia?

1

@MesQueUnClub96 Vader- Bones.

0

@OzzyFCB w klubie gra praktycznie wszystko to i w kadrze może zagrać .

0

@Kapitan hawk niestety nie miało to żadnego znaczenia . Real miał wtedy chyba z 13pkt przewagi w lidze .

0

@Hosh podobno chwilę przed się szczepił na covid.

2

@Hadim starszego , który nigdy nie spełnił oczekiwań .

4

@Greenalley pożegnać to trzeba De Jonga a nie Casado.

2

@Eto'o9 R10 aha to nie wiedziałem . Ale Fati mógłby zagrać.

0

@MOLESTA a kto z nich jest powołany na kadrę?

0

@macio_944 przecież Trzaskowski to taki oszust że po wygranej pewnie się wszystkiego wyprze jak do tej pory xD

1

Z całym szacunkiem ale Fati , Victor , Torre czy Fort mogliby na luzie zagrać w takim meczu .

0

Ale lipa , szkoda bardzo.

0

@Derean dla mnie to jest klocek i nawet nie one season wonder.

1

@Katalonik97 w najważniejszych meczach zazwyczaj był galowym zawodnikiem jedenastki . Nie dość że grał dobrze z tyłu to jeszcze dawał asysty przeciwko Realowi czy Bayernowi .

0

@Rewolucja123 nie mogli anulować akcji na Varze bo odzyskaliśmy piłkę a potem Eric ją stracił , więc akcja liczyła się od nowa.

0

@partymaker spokojnie , to jego pierwszy słaby mecz z dobrym rywalem .

0

@konajoncek Olmo to powinien mieć asystę.

2

Najważniejsze w tym meczu to nie stracić pierwszym .
Nie udało się , jeszcze bramka stracona po nietrafionej setce .

0

@Czajka90 to ten , który śpiewał że leżał po klatkach żeby było że niby jest chłopakiem z bloków a okazało się że nie jest i łez tam bo był pijany ?

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

Ansu się nie załapał xD

0

Real oby tak dalej , bo liczę na ich kolejną kompromitację jak przyjadą na Montjuic .

1

Ayoze z 5metrow w kosmos xD

0

@turhiay przecież opisałeś Ancelottiego od samego początku

2

Jak przeciwko ta gównianej obronie jak ta Realu , Villarealu nie wchodzi śnie chociaż jeszcze jednej to będą niezłym memem xD

2

@norbi77 w Skyrimie od razu magia , ogień w łapie i jazda xd

2

Linia obrony Realu jak jakiegoś Barbastro.

0

@betonito o ile dobrze kojarzę to przeciwko Ancelottiemu w Realu mają praktycznie remis jeśli chodzi o zwycięstwa .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?