ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 a KMŚ miały kiedykolwiek jakieś znaczenie? .
0
@Mitch_Atleta Cubarsi super w tym sezonie? Żartujesz sobie czy meczów nie oglądasz? .
0
@Poversky1000 zremisują i też odpadną.
5
Dembele dla Barcelony gole łącznie: 49
Dembele dla PSG gole w tym sezonie: 30
XD
0
Na wejście z ławki to może by Flick nieźle Dembele poukładał.
2
@MesQueUnClub96 jak Liverpool zagra takie gówno jak we wcześniejszym meczu to niech odpadają.
0
@regatta52 z całym szacunkiem ale gość ma udział przy 54 bramkach xd
0
I UJ z prowadzenia .
2
Yamal kiks ale asystą wyszła xD
1
@PeterMaro do tego wzgórze Tibidabo ( najlepszy widok na całą Barcelonę z góry ) i jak Cię interesuje architektura Barcelony czy Gaudiego to Casa Batllo obowiązkowo.
1
@agaFCB wzajemnie.
0
@misterio sprawa dla reportera.
3
Ariwederczi Motta xD
3
@SinMistico z całym szacunkiem ale nie ma żadnej pewności że gość odpali w lepszej lidze niż portugalska.
0
@FCBparasiempre od dawna nie.
0
Na Canal+Sport szybki skrót meczu PSG-Liverpool i to jak PSG zostało okradzione to szok . W dobie Varu takie wałki.
22
Czuje się staro , pamiętam jak młody siedział na ławkę e xd
2
@BorzyKrzys powodzenia z Somalią, Etiopią itp xd
0
@goldmetaxa co jak co ale Francuzi potrafią dobrze się zorganizować jak im coś nie pasuje .
3
@kamiVeB trzeba dziękować Bogu że wszyscy zdrowi bo jak ktoś wypadnie to koniec .
0
@Azazel_Pazuzu niech zagra 45 minut w podstawie , ustawić wynik meczu i do bazy xd
5
@Kapitan hawk Zenek odwołał bo za mała pojemność stadionu.
0
@Transu96 zarabiał i tak za dużo jak na to co pokazuje w naszych barwach .
1
@Mario96w jacy Ci ludzie to są miękkie faje . Od małego , potem w bklasie i wyżej ilu rywali wyzywa Ciebie , Twoją rodzinę byle byś nie wytrzymał i dał się wykartkowac a tu się typek popłakał przed telewizją.
1
@Nightraider i to wszystko w czasach problemów finansowych i z rejestracjami .
0
@BorzyKrzys przecież to tylko kupa plastiku . W dzisiejszym gównianym świecie co druga laska z pieniędzmi wygląda tak samo .
1
@Kapitan hawk Raphinha , przecież na jego grę w poprzednich sezonach nie dało się w ogóle patrzeć .
4
@Kapitan hawk dla mnie to ultrasi okazało się debilami na maxa. Dzięki nim Barca mogła odpocząć kilka minut grając w osłabieniu xD
0
@Borneo ale na szczęście my możemy porotować .
Olmo zszedł w 20minucie tak jak i Cubarsi , potem Yamal . Więc ta trójka się nie zmęczyła.
Za Inigo moze zagrać Eric , za Lewego Ferran , za Pedriego i Frenkiego mogą grać Olmo-Fermin-Gavi .
Najgorzej zastąpić Balde i Kounde ale trzeba zagrać z jednym z nich na 100% i przy kilku bramkowym prowadzeniu rotować.
0
@ViscaelBarca2007 ale my potrzebujemy bardzo dobrego zawodnika na tą pozycję a nie dobrego jak na swój wiek .