0

@Pawlak1992 a KMŚ miały kiedykolwiek jakieś znaczenie? .

0

@Mitch_Atleta Cubarsi super w tym sezonie? Żartujesz sobie czy meczów nie oglądasz? .

0

@Poversky1000 zremisują i też odpadną.

5

Dembele dla Barcelony gole łącznie: 49
Dembele dla PSG gole w tym sezonie: 30
XD

0

Na wejście z ławki to może by Flick nieźle Dembele poukładał.

2

@MesQueUnClub96 jak Liverpool zagra takie gówno jak we wcześniejszym meczu to niech odpadają.

0

@regatta52 z całym szacunkiem ale gość ma udział przy 54 bramkach xd

0

I UJ z prowadzenia .

2

Yamal kiks ale asystą wyszła xD

1

@PeterMaro do tego wzgórze Tibidabo ( najlepszy widok na całą Barcelonę z góry ) i jak Cię interesuje architektura Barcelony czy Gaudiego to Casa Batllo obowiązkowo.

1

@agaFCB wzajemnie.

0

@misterio sprawa dla reportera.

3

Ariwederczi Motta xD

3

@SinMistico z całym szacunkiem ale nie ma żadnej pewności że gość odpali w lepszej lidze niż portugalska.

0

@FCBparasiempre od dawna nie.

0

Na Canal+Sport szybki skrót meczu PSG-Liverpool i to jak PSG zostało okradzione to szok . W dobie Varu takie wałki.

22

Czuje się staro , pamiętam jak młody siedział na ławkę e xd

2

@BorzyKrzys powodzenia z Somalią, Etiopią itp xd

0

@goldmetaxa co jak co ale Francuzi potrafią dobrze się zorganizować jak im coś nie pasuje .

3

@kamiVeB trzeba dziękować Bogu że wszyscy zdrowi bo jak ktoś wypadnie to koniec .

0

@Azazel_Pazuzu niech zagra 45 minut w podstawie , ustawić wynik meczu i do bazy xd

5

@Kapitan hawk Zenek odwołał bo za mała pojemność stadionu.

0

@Transu96 zarabiał i tak za dużo jak na to co pokazuje w naszych barwach .

1

@Mario96w jacy Ci ludzie to są miękkie faje . Od małego , potem w bklasie i wyżej ilu rywali wyzywa Ciebie , Twoją rodzinę byle byś nie wytrzymał i dał się wykartkowac a tu się typek popłakał przed telewizją.

1

@Nightraider i to wszystko w czasach problemów finansowych i z rejestracjami .

0

@BorzyKrzys przecież to tylko kupa plastiku . W dzisiejszym gównianym świecie co druga laska z pieniędzmi wygląda tak samo .

1

@Kapitan hawk Raphinha , przecież na jego grę w poprzednich sezonach nie dało się w ogóle patrzeć .

4

@Kapitan hawk dla mnie to ultrasi okazało się debilami na maxa. Dzięki nim Barca mogła odpocząć kilka minut grając w osłabieniu xD

0

@Borneo ale na szczęście my możemy porotować .
Olmo zszedł w 20minucie tak jak i Cubarsi , potem Yamal . Więc ta trójka się nie zmęczyła.
Za Inigo moze zagrać Eric , za Lewego Ferran , za Pedriego i Frenkiego mogą grać Olmo-Fermin-Gavi .
Najgorzej zastąpić Balde i Kounde ale trzeba zagrać z jednym z nich na 100% i przy kilku bramkowym prowadzeniu rotować.

0

@ViscaelBarca2007 ale my potrzebujemy bardzo dobrego zawodnika na tą pozycję a nie dobrego jak na swój wiek .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?