0

@Kubsoleon statystyki bramek , asyst to nie wszystko .

0

@Kubsoleon to sobie obejrzyj co gość robił w LM w tamtym sezonie.

0

@Kgorecki2500 ,, I keep the bible in the pool of blood so the none of this lies can affect me" . ~ Slayer - New Faith.

1

@Damiain Neymar tak wpadł w cień Cavaniego że praktycznie w pojedynkę doprowadził PSG do finału LM ;)

4

@AmigoBlancos Juventus , De Jong , Ten Hag.

0

@Cvzx to też wynika z tego że mial zawsze zapewnione miejsce w składzie bo jak Bravo go wygryzł ze składu to był płacz do mediów.

0

@blakkudium i co daje półautomatyczny jak można tym wszystkim manipulować i wybrać sobie dobrą klatkę jak z Lewym .

3

@chriis ale opuścił jedynie 17 spotkań w dwa sezony .

0

Fajnie Deco ale my mamy 5 stoperów a nie czterech .

1

@Kinginiesta chyba dlatego że sprawdzali gola z doliczonego czasu gry na varze.

0

@Axoon Real nie musi nawet nic grać , jak będą przegrywać to w końcówce znowu ktoś im poda żeby byli sam na sam z bramkarzem czy nagle bramkarz wypluje piłkę przed siebie prosto do przeciwnika . Klasyka.

0

@Cule1797 a jak uda nam się kogoś ściągnąć za grosze czyt. Julian Araujo to wtedy nie daj mu nawet szansy .

1

@kuz i ten piękny widok bezdomnych po dojechaniu na główny terminal w Rzymie , bezcenne xD

1

@Bogan ale można było tak cichutko się tego spodziewać . Odszedł Alvarez , zostaje stara już wypalona gwardia typu De Bruyne , Silva , Gundogan itp .
Może w przyszłym sezonie coś ruszą

1

@Bogan przecież tu sporo osób pisało że City nie da rady bo to co prezentuje City to parodia .

0

@Konradowskyy to nie był typowy mecz Realu , w tym meczu Real powinien strzelić minimum 3-4 bramki więcej ale marnowali setki.

1

Ale to City jest beznadziejne masakra .

1

@A4ron to teraz pokaż listę mocnych rywali z którymi wygrał Real xD

0

@4Fabregas4 wczoraj bym tego nie gwizdnął.

0

@4Fabregas4 a porównaj sobie to z sytuacją Kounde przeciwko Getafe , chłop miał dwie ręce na jego plecach przez jakieś 5-6 metrów.
P.S. też bym nie dał karnego przeciwko Benfice.

1

@Eklerek @D10SLEO to wiem ale te po lewo to jakieś szony.

0

@D10SLEO jakie glonojady ja jebie , jak kobiety mogą uważać że to ładnie wygląda.

1

Dobra wiadomość z Araujo i dobrze się zachował że zszedł .
Na ławce mieliśmy stoperów także dobrze że zdecydował się zejść.

0

@4Fabregas4 karny dla Sevilli ewidentny? Jaja sobie robisz? Gość poczuł dotknięcie i się położył .

0

Najgorsze jest to że dochodzimy do sytuacji ale partolimy . A to Yamal ma dobrą piłkę i się kiksnie albo Lewy jak mógł grać do Raphy stojącego na naszej połowie i byłby sam na sam to podał po ziemi do stopera rywali .

0

Ciekawe co zrobi Flick , wsadzi Fermina na 10tke czy Ferrana.

6

Pierwsze co to trzeba zdjąć Gaviego z boiska bo jest bezużyteczny.

9

@Kgorecki2500 kontuzja i słaby.

0

@Jakchcesz nie.

0

@sergio5 w lidze tylko , bo w sezonie przecież my też mieliśmy już karne przeciwko nim .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?