ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubsoleon statystyki bramek , asyst to nie wszystko .
0
@Kubsoleon to sobie obejrzyj co gość robił w LM w tamtym sezonie.
0
@Kgorecki2500 ,, I keep the bible in the pool of blood so the none of this lies can affect me" . ~ Slayer - New Faith.
1
@Damiain Neymar tak wpadł w cień Cavaniego że praktycznie w pojedynkę doprowadził PSG do finału LM ;)
4
@AmigoBlancos Juventus , De Jong , Ten Hag.
0
@Cvzx to też wynika z tego że mial zawsze zapewnione miejsce w składzie bo jak Bravo go wygryzł ze składu to był płacz do mediów.
0
@blakkudium i co daje półautomatyczny jak można tym wszystkim manipulować i wybrać sobie dobrą klatkę jak z Lewym .
3
@chriis ale opuścił jedynie 17 spotkań w dwa sezony .
0
Fajnie Deco ale my mamy 5 stoperów a nie czterech .
1
@Kinginiesta chyba dlatego że sprawdzali gola z doliczonego czasu gry na varze.
0
@Axoon Real nie musi nawet nic grać , jak będą przegrywać to w końcówce znowu ktoś im poda żeby byli sam na sam z bramkarzem czy nagle bramkarz wypluje piłkę przed siebie prosto do przeciwnika . Klasyka.
0
@Cule1797 a jak uda nam się kogoś ściągnąć za grosze czyt. Julian Araujo to wtedy nie daj mu nawet szansy .
1
@kuz i ten piękny widok bezdomnych po dojechaniu na główny terminal w Rzymie , bezcenne xD
1
@Bogan ale można było tak cichutko się tego spodziewać . Odszedł Alvarez , zostaje stara już wypalona gwardia typu De Bruyne , Silva , Gundogan itp .
Może w przyszłym sezonie coś ruszą
1
@Bogan przecież tu sporo osób pisało że City nie da rady bo to co prezentuje City to parodia .
0
@Konradowskyy to nie był typowy mecz Realu , w tym meczu Real powinien strzelić minimum 3-4 bramki więcej ale marnowali setki.
1
Ale to City jest beznadziejne masakra .
1
@A4ron to teraz pokaż listę mocnych rywali z którymi wygrał Real xD
0
@4Fabregas4 wczoraj bym tego nie gwizdnął.
0
@4Fabregas4 a porównaj sobie to z sytuacją Kounde przeciwko Getafe , chłop miał dwie ręce na jego plecach przez jakieś 5-6 metrów.
P.S. też bym nie dał karnego przeciwko Benfice.
1
@Eklerek @D10SLEO to wiem ale te po lewo to jakieś szony.
0
@D10SLEO jakie glonojady ja jebie , jak kobiety mogą uważać że to ładnie wygląda.
1
Dobra wiadomość z Araujo i dobrze się zachował że zszedł .
Na ławce mieliśmy stoperów także dobrze że zdecydował się zejść.
0
@4Fabregas4 karny dla Sevilli ewidentny? Jaja sobie robisz? Gość poczuł dotknięcie i się położył .
0
Najgorsze jest to że dochodzimy do sytuacji ale partolimy . A to Yamal ma dobrą piłkę i się kiksnie albo Lewy jak mógł grać do Raphy stojącego na naszej połowie i byłby sam na sam to podał po ziemi do stopera rywali .
0
Ciekawe co zrobi Flick , wsadzi Fermina na 10tke czy Ferrana.
6
Pierwsze co to trzeba zdjąć Gaviego z boiska bo jest bezużyteczny.
9
@Kgorecki2500 kontuzja i słaby.
0
@Jakchcesz nie.
0
@sergio5 w lidze tylko , bo w sezonie przecież my też mieliśmy już karne przeciwko nim .