ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dembele też nieźle leci , udział przy 22 bramkach .
0
@clyde bardzo lubię , przypomina mi dzieciństwo .
Ale nie mogę ich jeść bo nie zdrowe xd
0
@MesQueUnClub96 klub a kibice to dwie różne sprawy .
0
@joloskyy w pewnym sensie Raphinha podchodził pod 9tkę , bo nie operował na skrzydle , tylko więcej pojawiał się w środku przed lub za napastnikiem .
0
@tbas przede wszystkim mają za słaby skład .
10
@XELO ani jedna ani druga drużyna nie będzie bez trenera.
1
@Kapitan hawk ciekawe czy Hochland znowu nie dotknie piłki w dwumeczu .
1
@Pingwinek tak głupolu
0
@Kubsoleon ja złamałem obojczyk podczas meczu a że było to pierwsze złamanie to też niezbyt bolało xd
4
@PuszkinFan w Barcelonie biega piękny Ronaldinho .
1
@ObiwanKenobi wszystkie te księgi się powinno spalić , łącznie z kościołami , meczetami itp
2
@Coutinho007 dokładnie , może by chcieli dobrego chłopaka De Jonga.
0
@daver no jak nie chcesz płacić 150 euro za meczowki to musisz poczekać aż się zestarzeją i będą tańsze.
11
@wojopancer pół .
0
@MCPaRaCa skoro nigdy nie jest zdrowy to jak to możliwe że jest zawodnikiem robiącym różnicę jak gra?
2
@Coutinho007 albo jeszcze lepiej Frenkie za Doku.
1
@Azazel_Pazuzu no z tym podpunktem 7 i 3 to się nie zgodzę. Olmo jest półkę wyżej jak dla mnie w kreacji i ogólnie z piłką przy nodze niż taki Gavi czy Fermin .
0
@MateS jak pijesz dłużej to możesz ją wypić i pół godziny przed planowanym zaśnięciem i i tak uśniesz.
0
@NeroTFP1 to i tak nie tak źle , biorąc pod uwagę że był teraz okres grania po 3 mecze w tygodniu . A może zostało też doliczone spotkanie gdzie nie mógł grać przez brak rejestracji? .
1
@Nightraider zgadzam się.
1
@July_6_BcN ja tęsknię za dobrym bramkarzem w Barcelonie , od wielu lat odczuwalny jest jego brak .
1
@barteq wszystko zależy na ile pozwoli przeciwnik . Atalanta gra wahadlowymi , więc środkowy obrońca nie mógł swobodnie grać do bocznych obrońców, dlatego Frenkie musiał się cofać między stoperów.
Niestety nie mieliśmy żadnego pomysłu jak ich rozbroić .
0
@bartekvisca obie słabe.
8
Wczoraj włączył się znowu Ronald muszepodniescrekepostraconejbramce Araujo .
Pokazujący jakieś tam gęsty przy bramce na 2:1 po to , żeby zaraz jak amator stracić napastnika rywali z radaru i dać im strzelić na 2:2 .
0
@Hosh ogólnie mecz przeciwko nim wydaje się być bardzo trudnym testem ze względu na ich szybkich zawodników.
1
Jak trafimy na PSG i odpadniemy to byłyby jaja xd
1
@PIWOSZ89 tyle co każdy z ataku
0
@barcelonaLM Benfica już pokazała jak przyjemnie xd
0
@Gaucho dzisiaj każdy jest hamulcowym jak przychodzi moment do przyspieszenia akcji .
5
Mecz nudny jak flaki z olejem , gramy wolno i niedokładnie .