2

Dembele też nieźle leci , udział przy 22 bramkach .

0

@clyde bardzo lubię , przypomina mi dzieciństwo .
Ale nie mogę ich jeść bo nie zdrowe xd

0

@MesQueUnClub96 klub a kibice to dwie różne sprawy .

0

@joloskyy w pewnym sensie Raphinha podchodził pod 9tkę , bo nie operował na skrzydle , tylko więcej pojawiał się w środku przed lub za napastnikiem .

0

@tbas przede wszystkim mają za słaby skład .

10

@XELO ani jedna ani druga drużyna nie będzie bez trenera.

1

@Kapitan hawk ciekawe czy Hochland znowu nie dotknie piłki w dwumeczu .

1

@Pingwinek tak głupolu

0

@Kubsoleon ja złamałem obojczyk podczas meczu a że było to pierwsze złamanie to też niezbyt bolało xd

4

@PuszkinFan w Barcelonie biega piękny Ronaldinho .

1

@ObiwanKenobi wszystkie te księgi się powinno spalić , łącznie z kościołami , meczetami itp

2

@Coutinho007 dokładnie , może by chcieli dobrego chłopaka De Jonga.

0

@daver no jak nie chcesz płacić 150 euro za meczowki to musisz poczekać aż się zestarzeją i będą tańsze.

11

@wojopancer pół .

0

@MCPaRaCa skoro nigdy nie jest zdrowy to jak to możliwe że jest zawodnikiem robiącym różnicę jak gra?

2

@Coutinho007 albo jeszcze lepiej Frenkie za Doku.

1

@Azazel_Pazuzu no z tym podpunktem 7 i 3 to się nie zgodzę. Olmo jest półkę wyżej jak dla mnie w kreacji i ogólnie z piłką przy nodze niż taki Gavi czy Fermin .

0

@MateS jak pijesz dłużej to możesz ją wypić i pół godziny przed planowanym zaśnięciem i i tak uśniesz.

0

@NeroTFP1 to i tak nie tak źle , biorąc pod uwagę że był teraz okres grania po 3 mecze w tygodniu . A może zostało też doliczone spotkanie gdzie nie mógł grać przez brak rejestracji? .

1

@Nightraider zgadzam się.

1

@July_6_BcN ja tęsknię za dobrym bramkarzem w Barcelonie , od wielu lat odczuwalny jest jego brak .

1

@barteq wszystko zależy na ile pozwoli przeciwnik . Atalanta gra wahadlowymi , więc środkowy obrońca nie mógł swobodnie grać do bocznych obrońców, dlatego Frenkie musiał się cofać między stoperów.
Niestety nie mieliśmy żadnego pomysłu jak ich rozbroić .

0

@bartekvisca obie słabe.

8

Wczoraj włączył się znowu Ronald muszepodniescrekepostraconejbramce Araujo .
Pokazujący jakieś tam gęsty przy bramce na 2:1 po to , żeby zaraz jak amator stracić napastnika rywali z radaru i dać im strzelić na 2:2 .

0

@Hosh ogólnie mecz przeciwko nim wydaje się być bardzo trudnym testem ze względu na ich szybkich zawodników.

1

Jak trafimy na PSG i odpadniemy to byłyby jaja xd

1

@PIWOSZ89 tyle co każdy z ataku

0

@barcelonaLM Benfica już pokazała jak przyjemnie xd

0

@Gaucho dzisiaj każdy jest hamulcowym jak przychodzi moment do przyspieszenia akcji .

5

Mecz nudny jak flaki z olejem , gramy wolno i niedokładnie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?