ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@4Fabregas4 De Jong nasz najlepszy DM który na tej pozycji zagrał ile dobrych spotkań ? W reszcie jego bierna postawa w odbiorach i truchtanie to istny dramat . Nigdy w życiu tego gościa na DMie.
0
@Gaucho Fati to się nie będzie łapał do kadry.
0
@lukkobe nie dając czerwonej kartki doprowadzasz do sytuacji gdzie później Szczęsny dostaje czerwo i rywale trafiają na 2:5 mając pół godziny gry w przewadze . Nie mówiąc już o tym że przy stanie 4:1 mieli setkę na 4:2 .
Różnie mogło być tak samo jak w meczu z Espanyolem .
1
@Przemek2323 selekcja naturalna z jej strony.
0
@Azazel_Pazuzu a brak dwóch żółtych i w efekcie czerwonych w ŚPH z nami dla Viniego i Camavingi .
1
@Gekon czy czerwoną była mniej oczywista niż drugą żółta kartka dla Camavingi i Viniciusa w finale Superpucharu ? Nie a jednak sędzia oszczędził ich obu żeby gwałt na Realu nie był tak duży .
4
@Gekon w meczu Barcy z Vilkarealem Yamal został tak zaatakowany dwa razy i też nikt czerwa nie dostał.
0
@Eto'o9 R10 gdzie tam nieuznany gol z Betisem czy Valencią gdzie wbiliśmy piłkę metr do bramki xd
2
@wojopancer np. puszczało się komuś strzałę telefonem żeby wiedział że ma wyjść z domu .
0
@Kinginiesta Fermin ? Serio?
0
@wojopancer na przebiegu całej kariery to Cortouis byl ręcznikiem w Atletico , Chelsea itp na początku w Realu również .
Potem dopiero wskoczył na dobry poziom .
2
@Ryoumen albo De Jonga za 100 .
3
@norbi77 tam są ludzie chorzy psychicznie , którzy zakłamują każdą rzeczywistość .
0
@Rewolucja123 czyli dla Viniciusa , Bellinghama , Rudigera i Bobbyego darmowe zmiany .
0
@Kamiloza91 jak zamienisz budżety obu klubów to za chwilę wyszło by odwrotnie ;)
2
@Kengo ogólnie powiem tak , Pedri w jednym składzie z Bellinghamem tworzyli by najlepszą pomoc świata .
Pedri , kontrola tempa dobre piłki a Bellingham zdobywanie bramek i przestrzeni .
1
@Popitek12 ten drewniak ? Oczywiście że nie
0
@Marcelinho99 strzał z dystansu w Barcelonie? Oszalałeś?
0
Jak nie wygramy u siebie z Leganes gdzie jest szansa na odrobiebie strat to dramat .
Grać taki paździerz to szok .
0
@Rewolucja123 to że każdy wiedział że Liverpool przygrywa a my zremisowaliśmy .
Myślisz że nikt nie ma dostępu do internetu i wyników?
0
Dziś przekonamy się kolejny raz czy potrafimy wykorzystać daną nam szansę .
Z Atalantą zawaliliśmy , zobaczymy jak będzie dzisiaj .
46
Z jednej strony fajnie że Real przegrał z Espanyolem a z drugiej zajebiście .
2
@Robert_Kubica faule na żółte kartki w El Clasico Viniciusa i Camavingi kiedy mieli już żółte też były i co z tego ? .
0
@Marian_Pazdzioch zwycięstw.
2
@Fake69 drugiego pod rząd xd
2
Dembele też nieźle leci , udział przy 22 bramkach .
0
@clyde bardzo lubię , przypomina mi dzieciństwo .
Ale nie mogę ich jeść bo nie zdrowe xd
0
@MesQueUnClub96 klub a kibice to dwie różne sprawy .
0
@joloskyy w pewnym sensie Raphinha podchodził pod 9tkę , bo nie operował na skrzydle , tylko więcej pojawiał się w środku przed lub za napastnikiem .
0
@tbas przede wszystkim mają za słaby skład .