ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@Ja124477yr4 no niestety nie .
2
@cules100pro może tak naprawdę Pena będzie grał normalnie a w takim meczu Flick chciał dać szansę młodemu .
0
@Kinginiesta w Laliga trzy mecze , dwa zwycięstwa i remis.
1
Bordalas , trener Getafe został wybrany trenerem miesiąca Laliga xD
0
@Ojciec5tkidzieci to wszystko zależy od tego co preferujesz .
Czasami jak lecisz w dane miejsce gdzie niewiele o nim wiesz to bierzesz wycieczkę z getyourguide i dowiesz się wiele o danym miejscu , życiu w nim , znajdziesz dobre knajpy o których normalnie się nie wie itp.
1
@MesQueUnClub_87 zależy co Cię interesuje . Jak allinclusive to na stronach Tui , rainbow tp itp .
Jak bardziej na zwiedzanie to loty na kiwi.pl ( jak obczaisz fajne loty to potem wchodzisz na stronę operatora lotów i tam bookujesz) , fajna jest ta strona do lotów bo możesz podać skąd chcesz lecieć , daty wyjazdu i powrotu , gdzie ustawiasz na ,, gdziekolwiek " i wyskakują Ci kierunki wraz z cenami a na koniec apartamenty na bookingu .
3
@Safrani to ktoś słucha Dzikiego trenera aka DR DRE japę na tematy o których nie mam pojęcia ? XD
0
@MesQueUnClub96 jemu nie wygasł kontrakt . Jego kontrakt dalej obowiązywał , Szczęsny trenował z boku podczas presezonu .
Rozwiązał pozniej kontrakt z Juve za porozumieniem stron .
0
@MesQueUnClub96 jakie pół roku ? Gość normalnie trenował do sierpnia.
A w czerwcu grał dla Polski na Euro .
Do nas przyszedł na początku października więc tylko wrzesień mógł nie trenować czyli jeden miesiąc.
1
@parpe albo po prostu zawodnik , który wie gdzie ma sufit i jeśli jego max to np. Betis to woli iść do Arabii i zarobić w rok tyle co tam w 5 .
7
@MesQueUnClub_87 Cubarsi jest świetny , szczególnie na swój wiek .
Ale hype jest prowadzony w taki sposób jakby żadnego błędu nie popełniał a ostatni zdarza mu się sporo . Myślę że to kwestia braku odpoczynku po zeszłym sezonie i oczywiście wieku .
Dałbym mu odpocząć tak ze 3 spotkania.
1
@Bocheno1 na szczęście jutro wezmę nową książkę i będzie spokój xd
3
@michal26 wczoraj złamanie linii spalonego przez co piłka poszła na skrzydło i nie miał szans nadążyć przy straconej bramce .
Obie bramki w meczu z Borussią Dortmund? Pierwsza bramka dla Benfici , chwilę później ten sam błąd i tylko nieskuteczność rywala nas uratowała. W meczu z Atletico przepuszczenie piłki lecącej w niego przy golu na 2:1 .
To tylko pierwsze lepsze z brzegu .
W wielu meczach mógł się lepiej zachować.
1
@Bocheno1 nudzi mi się w pracy . Poczytałem książkę i nie mam co robić xd
3
@michal26 kolejny . Niesamowita forma? Oglądasz mecze w tym sezonie czy dlatego z jest młody= walić wszystkie błędy które popełnia co chwilę? XD
0
@VandaI trener może lecieć a każdy wie że tam wszystkiego winni są beznadziejni i średniej klasy piłkarze .
Tam oprócz Bruno to nie ma dobrego grajka.
0
@TheNekro94 bo każdy myślał że Wojtek coś będzie bronił a tu co mecz to babol i rozczarowanie xd
0
@mientusek1407 wszystko zależy ile czasu Cubarsi spędzi z naszym Ronaldem Niekrytykujmniebosięobrażę Araujo i czy się będzie dobrze rozwijał .
A tak na serio to im nie przenosisz do rozsądku . Każdy fanowski fanpage Realu płacze że Endrick i Guler jest lepszy od Yamala a Asencio , który zagrał dopiero kilka spotkań lepszy od Cubarsiego .
Dla nich Ceballos staje się już spowalniaczem niczym Kroos.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ProMILs zagrał więcej dobrych a to ile kosztował to nie ważne akurat ;)
1
@MateS jak Ci odwali czerwo z Realem na Montjuic w 10tej kiju to będzie fajnie xD
0
@Fake69 a najlepsze jest to że chozbysmy strzelali tak jak w pierwszej rundzie to i tak nie poblibysmy rekordu Realu i 121 bramek xd
0
@CLS63AMG dla mnie spokojnie może wejść teraz za Cubarsiego a potem rotować piątką stoperów wedle uznania trenera .
0
@pax to jest jeden z wielu , które możesz znaleźć .
To był pierwszy z brzegu że sędzia anuluje bramkę mimo że wcześniej nie gwizdnął faulu gdzie sam napisałeś ,, że jeśli sędzia tego nie zrobił ...".
Jest też wiele odnośnie ręki itp .
3
@Gibbon_FCB ja również.
0
@SeWo77 Chyba musisz nauczyć się czytać ze zrozumieniem bo chyba uważasz że wywyższam górnictwo a jest odwrotnie.
Po drugie chyba w ogóle nie łapiesz o co mi chodzi , bo właśnie pisałem w pierwszym komentarzu że kierowców jest wiele razy więcej niż górników, więc może ich ginąć statystycznie więcej .
Po trzecie , jestem z Zagłębia Dąbrowskiego i województwo śląskie słynie z górnictwa . Jedynie wujek był górnikiem i zgadza się , jak jeszcze żył to był chwilę na emeryturze .
To byl jedyny górnik w mojej rodzinie.
3
@Filipem po prostu zagrał jeden dobry mecz przeciwko beznadziejnej drużynie.
To jak jaranie się hattrickiem Mbappe przeciwko Valladollid.
1
@zenoowity Pinto grał słabo nogami ale nigdy w życiu nie był słabym bramkarzem .
2
@Uukasz_93 to był drugi udany mecz Fermina w tym sezonie a mamy już ponad jego połowę. I to z Valencią , która zmierzę do Segunda.
Do tego czasu kopał się po czole .