ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szklaner z Peną i Szczęsnym po emeryturze na bramce jakoś mnie to nie dziwi xd
13
@ViscaelBarca2007 co jak co ale trzeba przyznać że Ferran ładnie dograł .
1
@Striker ja mam w robocie Portugalców , fanów Benfiki , Sportingu i Porto .
Nie zgadniesz którzy się cieszą po wczoraj xD
0
@mientusek1407 bo ludzie mają ból dupy na punkcie Barcelony .
Większość tych krzykaczy o karnego dla Benfici to kibice RM , którzy oczywiście karnego dla Celty przy bramce Mbappe nie widzieli .
1
@Pedri16Future w skrócie: to że nie ma faulu nie oznacza że nie ma faulu . XD
0
@Pedri16Future na koniec końców to wszystko było na nic , piękne było to uczucie ale tylko na chwilę.
1
@Pedri16Future nie , chciałbym żeby nasi zawodnicy wykorzystywali te najłatwiejsze sytuacje , które sami sobie utrudniają.
0
@mekston opowiedz nam więcej o tym remisie w LM.
1
@Kapitan hawk a po tym odpadliśmy po beznadziejnej grze z Juve xD
3
Powiem Wam tak , mimo wczoraj zdołaliśmy strzelić 5 bramek to w dalszym ciągu nasza skuteczność siedzi totalnie.
1)Setka Gaviego ( ale aż tak bardzo go nie winię bo musiał uderzać z woleja słabszą nogą)
2) setka Raphinhi gdzie nawet w bramkę nie trafia z bliskiej odległości ( chyba po wrzutce Yamala
3. setka Kounde tego to już w ogóle nie rozumiem , miał tyle czasu żeby przyjąć i normalnie uderzyć to zdecydował się uderzać piszczelem słabszej nogi z pierwszej piłki.
4. Kiks Yamala gdzie nie trafił w piłkę z bliskiej odległości po genialnym dograniu od Raphinhi .
0
@mrboom podrzucił tą piłkę zbyt wysoko , w momencie kiedy piłka opada to musiałby walczyć o główkę z Balde a w tym momencie już dwóch zawodników Barcelony było na linii bramkowej .
0
@FCB24 nie no takiej bramki jak na 5:4 to nikt by się nie powstydził.
1
@Zoker dlatego na tutaj nie wchodzę w trakcie meczu , czasami na chwilę w przerwie ale nic poza tym .
0
@mrboom ciekawe gdzie takie faule gwiżdżą . W futbolu bez kontaktu nie widziałem jeszcze faulu i jak gralem w Polsce i gram za granicą nigdy czegoś takiego nie widziałem .
Nawet gdybym biegł z piłką i wypuszczam sobie mocno piłkę, rywal robi ostry wślizg , przeskakuje nad nim i nie dobiegam do piłki to nigdy w życiu nikt faulu nie odgwizda.
0
@mrboom jest faul kiedy faul jest zbyt ostry w wchodzisz nogami w przeciwnika . Nie ma faulu bez kontaktu .
Zawodnik Benfici mógł dalej walczyć o piłkę ale wolał zrobić padolino i symulke że go bolało .
0
@mrboom co z tego że mu przeszkodził ? .
Piłkarze robią wślizg w nogi piłkarza i jak nie trafiają ani w piłkę ani w nogi zawodnika to nie ma faulu .
W dodatku piłkarz Benfici nie musiał się kłaść i udawać że go coś boli , po prostu tak zrobił bo nie miał najmniejszej szansy na dojście do piłki .
0
@Dejvo przez jego błędy i kiepskie krycie mogliśmy przegrywać szybko 2:0 .
0
W następnym meczu ewidentnie Yamal i Cubarsi na ławkę. Beznadziejne występy w ich wykonaniu dzisiaj .
1
@KamQiX ja to samo , jeszcze nigdy nie widziałem karnego bez żadnego kontaktu .
2
@GeneralXavi jak podskoczył to znaczy że nie był sfaulowany xD
0
Yamal pierwszy do zmiany .
Skuteczność dalej siedzi totalnie , setki Raphinhi i Yamala zmarnowane .
Wojtuś już chyba nie zagra w tym sezonie .
0
@Rewolucja123 Olmo nie daje jakości ?
1
@MesQueUnClub96 co to za homoś z profilowego ?
1
@Szklaner to i tak że odważył się tam zabrać rodzinę . Araby i hindusy to zwykłe pały bez wychowania.
2
Widzę że co niektórzy zaczęli już walkę o miano najczęściej komentującego użytkownika roku na larambli spamując nic nie znaczącymi informacjami xd
0
@Fake69 nie dziwię się że kandydatów innych nie było xd
0
@Szklaner oj ale Ty biedny
0
@SergioBusquets5 dobry mieliśmy skład wtedy xD
0
@szela1899 albo szkoda bo Yamal go niesamowicie kręcił w meczu z Bayernem .
Tak naprawdę i Davies i Trent to kompletne cieniasy w defensywie.
5
@Classik10 żaden piłkarz nie powinien czuć się numerem jeden . Dzięki temu ciężej pracuje na treningach by stawać się lepszym by być numerem jeden .