ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panie on ma 27 lat , na budowanie CV w jego przypadku to już za późno . Opchnac go gdzie się da i hejo .
0
@partymaker jeszcze nie na takim poziomie ale Savio .
0
@barca1squad a po co ? Nie ma co dodatkowej presji narzucać.
0
@partymaker Messi miał najlepszą setę i przestrzelił.
1
@kuz warto zadbać w tym wszystkim o dietę.
Ludzie niestety często zapominają ( głównie dzięki ujowym reklamom ) że można wziąć leki na wszystko zamiast zastanowić się nad żywnością.
0
@partymaker w sezonie 11/12 14 bramek 7 asyst . Gość strzelił od razu w debiucie. Potem też bramka z Realem .
Jeśli to jest zerowy skład dla zawodnika który dopiero co dołączył do Barcelony to nie mam pytań .
Ja oglądałem każdy ich mecz i Alexis bardzo mi się podobał .
Dla Ciebie to chyba tylko Messi był dobry .
0
@mrboom bez przesady , we wcześniejszym Clasico jak wygrywaliśmy to Gavi od razu latał prowokować Viniciusa xd
1
@AlexDark00 ogólnie to ora nie tylko Xaviego ale też trenerów młodzieżowych reprezentacji Hiszpanii.
1
@gaucho104 Pena wczoraj akurat ładnie wyciągnął piłkę Mbappe w końcówce.
0
@Beztroskii ja nie mówię że stoperzy nie popełniają błędów ale Cubarsi w ważniejszych meczach tego sezonu to np z Borussią zawalił obie stracone bramki , z Atletico też mógł się lepiej zachować .
To normalne że popełnia błędy , po prostu mówię że nie ma co go też tak bardzo wychwalać bo jeszcze za dużo błędów.
0
@partymaker Alexis miał udział przy ponad 80 bramkach w 140 spotkaniach i wygrał 6 trofeów z Barceloną w 3 lata.
@kuz w obronie i pressingu . Fajnie to wyglądało jak był na skrzydle razem z Pedro bo oni bardzo wspomagali obrońców.
0
@Kz1234 dlatego że dalej popełnia błędy .
1
@kuz Pedro z Alexisem .
0
Mimo ostatniej wygranej trzeba dalej cisnąć Real bo mają z nami w bezpośrednim pojedynku o 4 wygrane więcej .
0
@PW27 jak odwołają rejestrację Olmo to dalej wywozić .
2
@Kinginiesta grał jak leszcz , zatracił to co go cechowało przed transferem czyli drybling i kreowanie okazji .
Gość nie potrafił minąć Kroosa dryblingiem i często irytował.
0
@Kidd Olmo jest ofensywny ale potrafi dobrze się zastawić i utrzymać przy piłce , potrafi też zagrać na jeden kontakt czy kierunkowo zmylić przeciwnika.
0
@Kinginiesta jakby grał tak wcześniej a nie jak leszcz to nikt by go nie wypychał.
0
@Damiain prawda.
0
@Damiain ale dał się Mbappe objechać , całe szczęście że Pena wyciągnął.
0
@La Pulgaa to wszystko zależy kto dostaje tą czerwoną, gdyby dostał ją Araujo to byłoby ciężej.
1
I to jest to o czym pisałem przed meczem .
Camavinga żółta kartka , potem faul taktyczny na Yamalu , szarpanie od tyłu i co ? Oczywiście jest gość chroniony , teraz pójdzie do zmiany i Real może dalej walczyć .
0
@BulaKG Gavi grał wyżej ostatnio niż na 6tce.
0
@Wojciech123 akurat Szczęsny będzie musiał grać dobrze na przedpolu , byle czerwa nie wyłapał .
1
Jestem bardzo ciekaw jak będą traktowani dzisiaj środkowi pomocnicy Realu . Czy tak jak zazwyczaj że ich faule taktyczne nie będą karane żółtą kartką czy jednak inaczej.
0
@matirix20 bo krytyka była od całego świata . Jak sobie nie zdaje sprawy że przez niego odpadliśmy z LM to jest przyglupem.
0
@takisobiektos mówię ogólnie o transferach że będą robione.
1
@Cochise dla mnie najlepszy kawałek AIC na Unplugged to zdecydowanie Nutshel .
Co ciekawe , tutaj Layne od przećpania nie ma już praktycznie żadnych zębów.
0
@takisobiektos Walker poprosił go o odejscie , więc wątpię żeby grał bez bocznego obrońcy.
0
,, Ponadto klub nie uwzględnia go w swoich planach na przyszłe sezony, ponieważ grając w bordowo-granatowej koszulce Lenglet nigdy nie zachwycał " .
Co za bzdura , kto to pisał?. Pierwszy sezon na bardzo wysokim poziomie , drugi na poprawnym . W trzecim nastąpiło kompletne zalamanie całej linii obrony.