0

Panie on ma 27 lat , na budowanie CV w jego przypadku to już za późno . Opchnac go gdzie się da i hejo .

0

@partymaker jeszcze nie na takim poziomie ale Savio .

0

@barca1squad a po co ? Nie ma co dodatkowej presji narzucać.

0

@partymaker Messi miał najlepszą setę i przestrzelił.

1

@kuz warto zadbać w tym wszystkim o dietę.
Ludzie niestety często zapominają ( głównie dzięki ujowym reklamom ) że można wziąć leki na wszystko zamiast zastanowić się nad żywnością.

0

@partymaker w sezonie 11/12 14 bramek 7 asyst . Gość strzelił od razu w debiucie. Potem też bramka z Realem .
Jeśli to jest zerowy skład dla zawodnika który dopiero co dołączył do Barcelony to nie mam pytań .
Ja oglądałem każdy ich mecz i Alexis bardzo mi się podobał .
Dla Ciebie to chyba tylko Messi był dobry .

0

@mrboom bez przesady , we wcześniejszym Clasico jak wygrywaliśmy to Gavi od razu latał prowokować Viniciusa xd

1

@AlexDark00 ogólnie to ora nie tylko Xaviego ale też trenerów młodzieżowych reprezentacji Hiszpanii.

1

@gaucho104 Pena wczoraj akurat ładnie wyciągnął piłkę Mbappe w końcówce.

0

@Beztroskii ja nie mówię że stoperzy nie popełniają błędów ale Cubarsi w ważniejszych meczach tego sezonu to np z Borussią zawalił obie stracone bramki , z Atletico też mógł się lepiej zachować .
To normalne że popełnia błędy , po prostu mówię że nie ma co go też tak bardzo wychwalać bo jeszcze za dużo błędów.

0

@partymaker Alexis miał udział przy ponad 80 bramkach w 140 spotkaniach i wygrał 6 trofeów z Barceloną w 3 lata.
@kuz w obronie i pressingu . Fajnie to wyglądało jak był na skrzydle razem z Pedro bo oni bardzo wspomagali obrońców.

0

@Kz1234 dlatego że dalej popełnia błędy .

1

@kuz Pedro z Alexisem .

0

Mimo ostatniej wygranej trzeba dalej cisnąć Real bo mają z nami w bezpośrednim pojedynku o 4 wygrane więcej .

0

@PW27 jak odwołają rejestrację Olmo to dalej wywozić .

2

@Kinginiesta grał jak leszcz , zatracił to co go cechowało przed transferem czyli drybling i kreowanie okazji .
Gość nie potrafił minąć Kroosa dryblingiem i często irytował.

0

@Kidd Olmo jest ofensywny ale potrafi dobrze się zastawić i utrzymać przy piłce , potrafi też zagrać na jeden kontakt czy kierunkowo zmylić przeciwnika.

0

@Kinginiesta jakby grał tak wcześniej a nie jak leszcz to nikt by go nie wypychał.

0

@Damiain prawda.

0

@Damiain ale dał się Mbappe objechać , całe szczęście że Pena wyciągnął.

0

@La Pulgaa to wszystko zależy kto dostaje tą czerwoną, gdyby dostał ją Araujo to byłoby ciężej.

1

I to jest to o czym pisałem przed meczem .
Camavinga żółta kartka , potem faul taktyczny na Yamalu , szarpanie od tyłu i co ? Oczywiście jest gość chroniony , teraz pójdzie do zmiany i Real może dalej walczyć .

0

@BulaKG Gavi grał wyżej ostatnio niż na 6tce.

0

@Wojciech123 akurat Szczęsny będzie musiał grać dobrze na przedpolu , byle czerwa nie wyłapał .

1

Jestem bardzo ciekaw jak będą traktowani dzisiaj środkowi pomocnicy Realu . Czy tak jak zazwyczaj że ich faule taktyczne nie będą karane żółtą kartką czy jednak inaczej.

0

@matirix20 bo krytyka była od całego świata . Jak sobie nie zdaje sprawy że przez niego odpadliśmy z LM to jest przyglupem.

0

@takisobiektos mówię ogólnie o transferach że będą robione.

1

@Cochise dla mnie najlepszy kawałek AIC na Unplugged to zdecydowanie Nutshel .
Co ciekawe , tutaj Layne od przećpania nie ma już praktycznie żadnych zębów.

0

@takisobiektos Walker poprosił go o odejscie , więc wątpię żeby grał bez bocznego obrońcy.

0

,, Ponadto klub nie uwzględnia go w swoich planach na przyszłe sezony, ponieważ grając w bordowo-granatowej koszulce Lenglet nigdy nie zachwycał " .
Co za bzdura , kto to pisał?. Pierwszy sezon na bardzo wysokim poziomie , drugi na poprawnym . W trzecim nastąpiło kompletne zalamanie całej linii obrony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?