0

@adamek20151 myślę że Real ich pojedzie z 4:0 i heja.

0

@ketrab321 Pinto

0

@partymaker 10 mln brutto , normalnie zarabia niecałe 5 mln euro ( 6 mln euro z bonusami) .

1

@Hellrider chorzy psychicznie.

0

@wojopancer a po co miałby biec do Yamala skoro w dobrej sytuacji mu nie podał tylko chciał strzelić sam?.

0

@robsesh szkoda tylko że każdy z naszych młodych pomocników potrafi grać a on nie.

34

De Jong to spowolnił by jeszcze koleje polskie.

0

@Faro i nie Balde.

0

Ktoś wie dlaczego bramka anulowana?

0

@marian_konopka klub nie decyduje gdzie sprzeda zawodnika , jego wola jest najważniejsza.

1

Co z Ferranem ? Nie ma go w ogóle w kadrze?.
Edit. Widzę że na ławce jest.

0

@Mroziu Yamal pauzował niedawno na kostkę.

2

@xavi890 często wynika to z braku wyjścia kolegów na pozycję . Bardzo często to widać .
Inigo to w tym sezonie filar defensywy .

32

Uwielbiam gościa tak samo jak Aubameyanga , Luuka , Paulinho i innych .
Należy im się dozgonny szacunek .

0

@Gall no ale nie ma chętnych na niego żeby go kupić , dlatego piszę o wypożyczeniu .

3

Ansu trzeba starać się opchnąć nawet na jakieś wypożyczenie, płacąc choćby dalej 50% pensji czy coś .
Gość jest totalnie zbędny.

0

@snupson na co Tah skoro jest Christensen .

4

@AlexDark00 ostatnio idzie mu średnio , chociaż od początku listopada strzelił 9 bramek i raz asystował .

0

@kejdzi nic może Vinicius później nie wskórał natomiast z Kounde sobie spokojnie radził .

1

@MatBac1991 Barca nikogo nie weźmie bo nikt na ławkę nie przyjdzie a z przodu masz trio nie do zmiany .

1

Z całym szacunkiem ale Kounde dominował nad Viniciusem ? Serio ?. Wiele razy Vinicius wypuścił sobie piłkę do przodu i zostawił Kounde daleko w tyle .
Gdzie info o drugiej żółtej dla Camavingi ? Kto zawinił przy kryciu Rodrygo , który mógł spokojnie podwyższyć zdobycz bramkową Realu ? .

0

@Encore Fati też xd

3

@DonAndrzejos dwa lata temu Raphinha nie miał argumentów a Dembele w dwa miesiące robił najlepszego asystenta i grał dobrze xd

0

@Hellrider Wojtek nie biega w polu ani nie pracuje ciężko fizycznie itp , to co innego .

1

Jeśli chodzi o Araujo to myślę że odchodzi bo jest za słaby psychicznie. Myślę że nie poradził sobie z pociskiem po meczu z PSG ( jak najbardziej uzasadnionym ) i idzie do klubu , który ma mniejsze ambicje i może tam nie będzie poddany takiej presji .

0

@MichuZ44 jadłem w Meksyku z awokado i nigdy więcej .

0

@paweldunajecfcb znajdz sobie sport , zajęcie , które koliduje z paleniem .
Nie ma lepszej motywacji .

0

0

@PIWOSZ89 Eric Garcia i Dominguez xd

1

@NeroTFP1 jak trafiasz do piekła to każą Ci kibicować Realowi .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?