ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szela1899 albo szkoda bo Yamal go niesamowicie kręcił w meczu z Bayernem .
Tak naprawdę i Davies i Trent to kompletne cieniasy w defensywie.
5
@Classik10 żaden piłkarz nie powinien czuć się numerem jeden . Dzięki temu ciężej pracuje na treningach by stawać się lepszym by być numerem jeden .
0
@norbi77 może jakiś program do konwersji .
0
@AlwaysBlaugrana trzeba próbować sprzedać Garcię, Fatiego , Ferrana , Lengleta , Victora i De Jonga .
6
@Zip wszystkie . Czy wie ktoś ile my dostaniemy?
0
@kpiarz myślę że wtedy powinniśmy grać dwoma rosłymi napastnikami na raz do walki w powietrzu .
0
@kpiarz dokładnie , szczególnie że największe zagrożenie szło po dośrodkowaniach w pole karne .
Tak się kończy brak zmiennika dla Lewego .
Dziwi mnie że w końcówce Araujo nie został w polu karnym Getafe.
0
@wojopancer ale my się spinamy również na ligę ale niestety w takich meczach jak Atletico czy Getafe nie pyklo przez skuteczność.
0
@vangoor spokojnie , przecież ma go nie być 10 dni jedynie.
1
@Konradowskyy czego nie jesteś w stanie zrozumieć ? Że strzelamy drużynom , które grają otwarty futbol a nie strzelamy Getafe , które broni się wszystkimi zawodnikami na 20tym metrze?.
0
Czy ma ktoś jakiś filmik z sytuacją na Kounde z wczorajszego meczu ? .
0
@Nightraider z Ansu Fatiego też był wniebowzięty .
1
@Marcelinho99 może i jesteśmy mało skuteczni ale czy to zabrania sędziemu gwizdnąć ewidentnego karnego na Kounde?
2
@norbi77 wybija się w bok , to jest zadanie każdego bramkarza w tego typu sytuacjach xd
0
@Coutinho007 jak Mourinho stosował autobusy go Simeone jeszcze grał w piłkę xd
0
Nie wiem jak wy , ja bym zmienił Gaviego na Olmo żeby siła rażenia z przodu była ciut lepsza .
1
@Coutinho007 zgadzam się , ich miejsce jest co najwyżej w Segunda.
0
@lopezinho88 u Xaviego tak , u Flicka Martinez to podstawa.
0
@Coutinho007 jeśli mówisz o Getafe to przecież normalka , oni będą kosić , faulować i przedłużać czas.
0
@lopezinho88 Cubarsi za dużo jeszcze błędów popełnia w defensywie.
0
@scorpion93 Martinez za Cubarsiego to raczej once de gala.
1
@robsesh biorąc pod uwagę że Getafe będzie się murować to trzeba wystawić mega ofensywny skład . Lewy do główek w polu karnym też się przyda
2
@BezglutenowyPedri ja jestem tego samego zdania.
2
@Coutinho007 bez przesady , jeszcze zbyt sporo błędów się zdarza.
1
@Soetie bo już nie ma Sergiego Roberta ani Oriola Romeu . Czas na Gerarda Martina .
1
Czyli linia obrony gra fantastycznie i nikt nie odpowiada za to że Roque oddał nam strzał,który powinien skończyć się bramką
Jedynie instynktowna obrona Penii nas uratowała xd
0
@Maks91 Kwembele albo Kwaluani.
0
@Bilon87 stare xd
0
@Kostek931 dlatego właśnie były problemy z rejestracją Olmo , bo Christensen wrócił po kontuzji i był zarejestrowany.
0
@Kwiatek67 tak , wyobraź sobie piłkarza który nie gra nic do 22 roku życia xd