0

@szela1899 albo szkoda bo Yamal go niesamowicie kręcił w meczu z Bayernem .
Tak naprawdę i Davies i Trent to kompletne cieniasy w defensywie.

5

@Classik10 żaden piłkarz nie powinien czuć się numerem jeden . Dzięki temu ciężej pracuje na treningach by stawać się lepszym by być numerem jeden .

0

@norbi77 może jakiś program do konwersji .

0

@AlwaysBlaugrana trzeba próbować sprzedać Garcię, Fatiego , Ferrana , Lengleta , Victora i De Jonga .

6

@Zip wszystkie . Czy wie ktoś ile my dostaniemy?

0

@kpiarz myślę że wtedy powinniśmy grać dwoma rosłymi napastnikami na raz do walki w powietrzu .

0

@kpiarz dokładnie , szczególnie że największe zagrożenie szło po dośrodkowaniach w pole karne .
Tak się kończy brak zmiennika dla Lewego .
Dziwi mnie że w końcówce Araujo nie został w polu karnym Getafe.

0

@wojopancer ale my się spinamy również na ligę ale niestety w takich meczach jak Atletico czy Getafe nie pyklo przez skuteczność.

0

@vangoor spokojnie , przecież ma go nie być 10 dni jedynie.

1

@Konradowskyy czego nie jesteś w stanie zrozumieć ? Że strzelamy drużynom , które grają otwarty futbol a nie strzelamy Getafe , które broni się wszystkimi zawodnikami na 20tym metrze?.

0

Czy ma ktoś jakiś filmik z sytuacją na Kounde z wczorajszego meczu ? .

0

@Nightraider z Ansu Fatiego też był wniebowzięty .

1

@Marcelinho99 może i jesteśmy mało skuteczni ale czy to zabrania sędziemu gwizdnąć ewidentnego karnego na Kounde?

2

@norbi77 wybija się w bok , to jest zadanie każdego bramkarza w tego typu sytuacjach xd

0

@Coutinho007 jak Mourinho stosował autobusy go Simeone jeszcze grał w piłkę xd

0

Nie wiem jak wy , ja bym zmienił Gaviego na Olmo żeby siła rażenia z przodu była ciut lepsza .

1

@Coutinho007 zgadzam się , ich miejsce jest co najwyżej w Segunda.

0

@lopezinho88 u Xaviego tak , u Flicka Martinez to podstawa.

0

@Coutinho007 jeśli mówisz o Getafe to przecież normalka , oni będą kosić , faulować i przedłużać czas.

0

@lopezinho88 Cubarsi za dużo jeszcze błędów popełnia w defensywie.

0

@scorpion93 Martinez za Cubarsiego to raczej once de gala.

1

@robsesh biorąc pod uwagę że Getafe będzie się murować to trzeba wystawić mega ofensywny skład . Lewy do główek w polu karnym też się przyda

2

@BezglutenowyPedri ja jestem tego samego zdania.

2

@Coutinho007 bez przesady , jeszcze zbyt sporo błędów się zdarza.

1

@Soetie bo już nie ma Sergiego Roberta ani Oriola Romeu . Czas na Gerarda Martina .

1

Czyli linia obrony gra fantastycznie i nikt nie odpowiada za to że Roque oddał nam strzał,który powinien skończyć się bramką
Jedynie instynktowna obrona Penii nas uratowała xd

0

@Maks91 Kwembele albo Kwaluani.

0

@Bilon87 stare xd

0

@Kostek931 dlatego właśnie były problemy z rejestracją Olmo , bo Christensen wrócił po kontuzji i był zarejestrowany.

0

@Kwiatek67 tak , wyobraź sobie piłkarza który nie gra nic do 22 roku życia xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?