0

@mleczak77 nie mówię o Tobie że każesz dziękować , tylko że można spotkać wiele takich opinii jeśli dyskutuje się na forach i wjedzie kierowca zawodowy .
Ja górnictwa też nie wywyższam , bo uważam że skoro sami się decydują na taki fach to niech nie narzekają.

1

@Ja124477yr4 to że obczaj sobie sytuację kiedy tracimy bramki i sam dojdziesz do tego wniosku .
Mam Ci wymieniać po kolei mecze jak pierwsze lepsze z brzegu jak wczorajszy , z Borussią, Benficą itp?

0

@Safrani jak na razie to Szczęsny zawalał w każdym meczu w którym grał . Szczęście chciało że wtedy udało się strzelić więcej.

1

@Campeon87 oczywiście , Kounde zrobił to nieudolnie , natomiast myślę że w tamtym momencie się praktycznie zatrzymał a Gaya wpadł w niego z impetem nawet nie dotykając piłki .

1

@Rewolucja123 w jakim sensie ? Lenglet sezon 18/19 miał bardzo dobry a Cubarsi w tym sezonie bardzo średnio .

1

@KamQiX zgadzam się .

0

@kibic1899 sprzedaż Inakiego , odejście Wojtka i potrzebny bramkarz top na bycie numerem jeden w bramce .
Ter Stegen po takiej kontuzji i w tym wieku już nigdy nie będzie w dobrej formie .

0

@VinDiesel ciężko mówić mi o rezerwowych bramkarzach , którzy nie zagrali meczu w dorosłej piłce.

1

@KamQiX w sumie to jest wszystko bez znaczenia , bo jeśli Valencia straciła piłkę a było to na środku boiska to sędzia powinien przerwać grę i zająć się Kounde.

1

@Campeon87 zderzyli między sobą? Kounde stał praktycznie w miejscu a chłop wleciał w niego z impetem xD to jest zderzenie?

0

@mleczak77 no to tak z ciekawości odpowiem Ci równie głupim pytaniem . Jak nie będzie co wozić to co będą robili kierowcy zawodowi ?.
To jest po prostu odpowiedz na to jak czasami ludzie chcą wyleczyć kompleksy wyolbrzymiając znaczenie swojego fachu nad innymi i że kierowcom powinno się dziękować.

0

@pax panie , takie akcje są od zawsze . Wystarczy wpisać w google ,, Var cancelled goal by foul ".
Jak Ci się nie chce to wpisz sobie anulowaną bramkę Phodena w meczu Liverpool-City z 2022 roku . Sędzia został wezwany do monitora bo Haaland faulował Fabinho . Sędzia nie odgwizdał w akcji faulu ale po golu poszedł do monitora i anulował bramkę.

0

@tristan87 nie wiem kto to jest , więc uwierzyłem w co tam pisało xd

3

@sergio5 jak jest dobra w prowadzeniu studia to płacą jej za to odpowiednie pieniądze. Jak chce zarabiać większe to niech się odpowiednio wypromuje żeby zarabiać więcej .


2

@pax uzasadniam tym że odkąd VAR wszedł do użycia, zawsze takie akcje są sprawdzane i w razie czego cofane . Zdarzyło się to już wiele razy , czy to była ręka ( której sędzia się nie dopatrzył) czy to jednak przewinienie .

Jedynym czego ludzie się dopatrują to tego że być może przez to że Garcia miał kontakt z piłką w tej akcji to gra powinna być kontynuowana ale dla mnie to w momencie kiedy Garcia dotknął piłki to sędzia powinien zatrzymać akcję i zająć się Kounde.

Dla mnie największą kontrowersją w tym wszystkim jest to że Grado a tym bardziej sędzia liniowy będący bardzo blisko nie zauważył ewidentnego faulu na Kounde i gdyby sędziowanie w Laliga nie było na tak żałosnym poziomie na jakim jest to po prostu sędzia odgwizdałby faul na Kounde i dziękuję .
Niestety swoimi błędnymi decyzjami sami tworzą pole do polemiki i tworzenia zbędnej kontrowersji.

0

@CLS63AMG ja myślę że zamiast Fermina od początku zagra Gavi .

3

@pax gdzie w sensie ,, tu " var nie powinien interweniować ?.
Bo w tej akcji oczywiście że powinien .

2

@Rewolucja123 jak piłka trafiła do Garcii to sędzia powinien zatrzymać grę i zająć się leżącym Kounde .
Co innego kiedy masz piłkę kiedy leżący zawodnik wstaje , odbudowuje pozycję itp a co innego kiedy faulem wyłączasz go z gry , szczególnie że to obrońca.
Gdyby nasz zawodnik miał czas a nie byłaby to instynktowna interwencja to wybiłby piłkę na aut .

3

@SeWo77 to trochę kiepski porównanie bo ilu jest górników a ilu kierowców zawodowych .
A z tego co napisałeś ,,dzięki nim masz towarów sklepach itp" to zawsze mi się śmiać chce bo to totalny debilizm .
Równie mogę Ci napisać że jak nie będzie produktu to nie masz co wozić xd

7

@gumaz nikt pod ziemię nie każe schodzić , pracy i kierunków jest sporo .
Jednak wczesna emeryturka kusi ludzi.

1

@Jakchcesz jest dobrym jak na swój wiek ale nie na tyle by być pierwszym obrońcą Barcelony bo popełnia zbyt wiele błędów.
Myślę że może to być przez brak odpoczynku ale to sami są sobie winni .

1

@Beztroskii ja nie mówię o przypadkach gdzie musisz gonić rywala 30 metrów bo fizyki nie nadrobisz .
Za to możesz źle kryć jak np. przy pierwszej bramce dla Benfici.
Kilka minut później , kolejny taki błąd na szczęście rywal mając setkę kompletnie spudłował.
Tak samo łamanie linii spalonego jak przy wczorajszej bramce dla Valencii czy tak samo przeciwko Borussi Dortmund .
Przykładów jest wiele a nie czepiam z w bramek gdzie np. nie ma szans z wiele szybszym rywalem na dłuższym dystansie .

0

@FCB24 nie , to po prostu drużyna z ostatnich miejsc tabeli .

1

@Jakchcesz nie kilka razy , tylko wiele razy , więc mówienie o tym jaki to on nie jest dobry to spore wyolbrzymianie , szczególnie że bez Inigo to Cubarsi prezentuje się sporo gorzej .

1

@partymaker jak masz argumenty za każdym razem to chyba normalne? . Mogę się nim jarać że ma 17lat o gra lepiej niż normalny junior ale nie jest w żadnym momencie ostoją defensywy . Wiem że to przez jego wiek ale to nie znaczy że ma unikać krytyki no jest młody .

5

@Jakchcesz a możemy porozmawiać o jego dyspozycji? Bo ostatnio regularnie zawala bramki , jak nie złamana linia spalonego , to zgubione krycie albo sprokurowanie karnego .
Gra lepiej niż normalny 17latek ale praktycznie zawsze tracimy bramki i sporo idzie na jego konto .

0

@Mow_mi_Douglas nie chcemy .

4

@Litman dla mnie to totalny bezsens że nie dostaje szans w takim meczu .
Dla mnie jak wygrywamy do połowy 5:0 to już powinni wejść Torre , Fort i Victor .
Jak się wynik utrzyma to dalej dawać Martina i kogoś innego .
Nie mówiąc już o Cubarsim że powinien być zmieniony , który gra bardzo słabo ostatnio .

2

@Mixtape Valencia ma zbyt słabą obronę żeby się murować.

0

@ali3gator to nie było krytyki? Gdzie Ty się chowałeś w tamtym czasie? .
Pena był zawsze krytykowany w takich sytuacjach, nie ważne czy był spalony czy nie to zawsze jakiś argument do krytyki się znalazł wobec niego .

Dopiero jak Wojtuś wszedł i zaczął babolić w każdym meczu to ludzie lekko stonowali .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?