1

@Ptasior starzejemy się , chłop ma już 36 lat xd

0

@adamek20151 to jej mama była , jego dziewczyna zmarła na dżumę.

0

@esem91 cisniemy z nimi .

1

@Rastafarnianin dla mnie tylko Barca , reszta spotkań mnie kompletnie nie interesuje xd

1

@kanver_ to kto jest w tej reprezentacji potrzebny w ataku jeśli nie Lewandowski ? xd

0

@Kengo w innych Barcelona po prostu grała dramat ze słabymi zespołami.

0

@DJ6 dwa pierwsze sezony Christensena-17 meczów.
Dwa sezony Vermaelena-40 meczów.

0

@DJ6 Vermaelena? Nie licząc tego sezonu gość opuścił jedynie 17spotkan .

0

@speed1 Robert jest w mega formie fizycznej i strzelając bramki to pressuje cały czas .
W dzisiejszym klubowym futbolu i naszej wysokiej grze , nie ma miejsca na chodzenie .

3

@draxidox ona zamówiła wózek widłowy do 10ton także może wygrać.

2

@Kapitan hawk mi jakiś czas temu 13 strzeliło , nawet nie wie kiedy .
A w sumie mało bo wiele lat wcześniej czytało się fcbarcelona.com.pl xd

5

@Mitch_Atleta nie ważne ile razy przekręcą drużyny przeciwnej w meczu Realu , oni będą zawsze udawać pokrzywdzonych jak Vinicius i Bellingham .

0

@Ja124477yr4 na pewno mniej niż błędy które nie kończyły się bramkami .
Z Atletico skończyło się przegraną.

0

@Ja124477yr4 no widzisz , a Cubarsi zawala masę bramek w tym sezonie.

1

@KochamInieste Christensen się łamie? W dwa poprzednie sezony opuścił tylko 17 spotkań a w tym wybacz ale nie uwierzę w jego kontuzję na pół roku . Po prostu trzeba było zrobić wał żeby zarejestrować Olmo , inaczej Laporta byłby wywieziony na taczce.

0

@Ja124477yr4 to wymieniłeś dwa błędy , w dodatku Balde przegrał pojedynek 1v1 z Mbappe co robi większość obrońców.
To i tak mniej .
A przy których bramkach zawinił Martin ? To będzie ciekawe .

1

@partymaker oczywiście , ogólnie to idzie tam wyciągać ten klub z bagna , więc marketing pomoże.

0

@Fake69 szkoda gadać xd

2

Gdyby Ferran był skuteczny to byłby dobrym napastnikiem bo w sytuacji strzeleckiej zawsze się gdzieś znajdzie.

0

@TheNekro94 jak dla mnie niżej w kategorii niż Więzień Azkabanu ( który ma najlepszy klimat z całej serii i żałuję że ten reżyser nie kręcił reszty filmów) czy Czara Ognia.

0

@Fake69 dokładnie , wcześniej to też działało z Dembele na prawej ale wtedy nie mieliśmy nikogo na LS.

0

@Ja124477yr4 Gerard Martin prawie nie gra a Balde ma mniej błędów w defensywie od Cubarsiego .
Cubarsi zawalił ostatnio bramkę z Valencią , z Benficą dwukrotnie , z Borussią dwukrotnie , z Atletico a to tylko pierwsze lepsze .
Wymień mi teraz błędy Balde

1

@Mitch_Atleta minutowo jego sezon to 13 pełnych spotkań (22 spotkania ogólnie) i udział przy 13 bramkach .
Jego szybkość i dobry drybling mogłyby rozszerzyć wachlarz umiejętności na skrzydle .
Jak wypadnie Raphinha albo Yamal to koniec.
A na zespoły broniące się całą jedenastką wrzucasz Raphinhę na 10tkę i Doku na LS.

9

@Eto'o9 R10 idealny scenariusz to odejście Fatiego i wypożyczenie Doku .

2

@SelloutCrowd Polska nie licząc metalowych wykonawców nie ma nic ciekawego do zaoferowania . Zazwyczaj jak tekst jest w porządku to melodia zamułowata że za nic tego się nie chce słuchać , jak melodia może wpadnie w ucho to tekst o niczym .

0

Komentarz usunięty

0

@Ja124477yr4 no niestety nie .

2

@cules100pro może tak naprawdę Pena będzie grał normalnie a w takim meczu Flick chciał dać szansę młodemu .

0

@Kinginiesta w Laliga trzy mecze , dwa zwycięstwa i remis.

1

Bordalas , trener Getafe został wybrany trenerem miesiąca Laliga xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?