ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek @D10SLEO to wiem ale te po lewo to jakieś szony.
0
@D10SLEO jakie glonojady ja jebie , jak kobiety mogą uważać że to ładnie wygląda.
1
Dobra wiadomość z Araujo i dobrze się zachował że zszedł .
Na ławce mieliśmy stoperów także dobrze że zdecydował się zejść.
0
@4Fabregas4 karny dla Sevilli ewidentny? Jaja sobie robisz? Gość poczuł dotknięcie i się położył .
0
Najgorsze jest to że dochodzimy do sytuacji ale partolimy . A to Yamal ma dobrą piłkę i się kiksnie albo Lewy jak mógł grać do Raphy stojącego na naszej połowie i byłby sam na sam to podał po ziemi do stopera rywali .
0
Ciekawe co zrobi Flick , wsadzi Fermina na 10tke czy Ferrana.
6
Pierwsze co to trzeba zdjąć Gaviego z boiska bo jest bezużyteczny.
9
@Kgorecki2500 kontuzja i słaby.
0
@Jakchcesz nie.
0
@sergio5 w lidze tylko , bo w sezonie przecież my też mieliśmy już karne przeciwko nim .
1
Chciałbym w końcu zobaczyć parę Araujo Inigo .
0
@BORO_12 Bellingham w Realu robi lepsze liczby niż w Borussi .
Bilbao ma taki styl że z naszym to nie ma go co porównywać . Uważam że na skrzydło zamiast Ferrana byłby dobrą opcją i miałby o niebo lepsze liczby .
1
@maciekofcb Michael Ballack , gdyby sędzia nas nie przekręcał w pierwszym meczu z Chelsea to Ballack nie machał by rękami w drugim meczu bo powinien dawno czerwo wyłapać.
1
@Kengo za 59 mln euro to promocja .
0
@partymaker na PS też mają gwiazdę xd
0
@TheNekro94 tak samo jak pozbył się Bale'a który miał w dupie Real czy też Hazarda ? XD
0
@Mattems ja myślę że nie bierze , z rywalami jakimi strzelał Ferran to szału nie robi jakiegoś.
1
@Ojciec5tkidzieci jeszcze Van Helsing.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@comtedurgell i wszystkie wychwalające De Jonga na DMie
0
@July_6_BcN nie martw się . Kiedyś się dowiesz .
0
@Seledynowy w odbiorze źle nie wygląda ale nie daje przerzutów i prostopadłych jak nas przyzwyczaił .
1
@Messibestplayerintheworld ja bym się cieszył jakby odszedł i za zarobione pieniądze ściągnąć LS albo 9tke.
2
@BulaKG ja się nie powstrzymuję a w piątek jem jeszcze więcej mięska.
1
@gaucho104 ja piję okazyjnie czyli jak wybiorę ssie gdzieś z narzeczoną na jakiś trio to wtedy lampki wina sobie nie odmawiam . Ale to na tyle .
1
@Xaviball Lewy odpoczywał z Valencią a musi łupać bramki na króla strzelców także Robercik wyjdzie .
0
@clyde Marc już nie wróci na swój dobry poziom , jego wiek i te kontuzje ... Trzeba szukać przyszłego numeru jeden.
0
@esem91 raz do roku to i garbaty się wyprostuje.
4
@Pjoter_97 ten mecz jest kontynuowany bo został przerwany w grudniu tamtego roku . Zawodnik Fiorentiny upadł na ziemię ze względu na zatrzymanie akcji serca. Po operacji serca nie może grać już w Serie A , coś jak Eriksen .
0
@Limaker Cubarsi nie lepszy panie xd