1

@Eklerek @D10SLEO to wiem ale te po lewo to jakieś szony.

0

@D10SLEO jakie glonojady ja jebie , jak kobiety mogą uważać że to ładnie wygląda.

1

Dobra wiadomość z Araujo i dobrze się zachował że zszedł .
Na ławce mieliśmy stoperów także dobrze że zdecydował się zejść.

0

@4Fabregas4 karny dla Sevilli ewidentny? Jaja sobie robisz? Gość poczuł dotknięcie i się położył .

0

Najgorsze jest to że dochodzimy do sytuacji ale partolimy . A to Yamal ma dobrą piłkę i się kiksnie albo Lewy jak mógł grać do Raphy stojącego na naszej połowie i byłby sam na sam to podał po ziemi do stopera rywali .

0

Ciekawe co zrobi Flick , wsadzi Fermina na 10tke czy Ferrana.

6

Pierwsze co to trzeba zdjąć Gaviego z boiska bo jest bezużyteczny.

9

@Kgorecki2500 kontuzja i słaby.

0

@Jakchcesz nie.

0

@sergio5 w lidze tylko , bo w sezonie przecież my też mieliśmy już karne przeciwko nim .

1

Chciałbym w końcu zobaczyć parę Araujo Inigo .

0

@BORO_12 Bellingham w Realu robi lepsze liczby niż w Borussi .
Bilbao ma taki styl że z naszym to nie ma go co porównywać . Uważam że na skrzydło zamiast Ferrana byłby dobrą opcją i miałby o niebo lepsze liczby .

1

@maciekofcb Michael Ballack , gdyby sędzia nas nie przekręcał w pierwszym meczu z Chelsea to Ballack nie machał by rękami w drugim meczu bo powinien dawno czerwo wyłapać.

1

@Kengo za 59 mln euro to promocja .

0

@partymaker na PS też mają gwiazdę xd

0

@TheNekro94 tak samo jak pozbył się Bale'a który miał w dupie Real czy też Hazarda ? XD

0

@Mattems ja myślę że nie bierze , z rywalami jakimi strzelał Ferran to szału nie robi jakiegoś.

1

@Ojciec5tkidzieci jeszcze Van Helsing.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@comtedurgell i wszystkie wychwalające De Jonga na DMie

0

@July_6_BcN nie martw się . Kiedyś się dowiesz .

0

@Seledynowy w odbiorze źle nie wygląda ale nie daje przerzutów i prostopadłych jak nas przyzwyczaił .

1

@Messibestplayerintheworld ja bym się cieszył jakby odszedł i za zarobione pieniądze ściągnąć LS albo 9tke.

2

@BulaKG ja się nie powstrzymuję a w piątek jem jeszcze więcej mięska.

1

@gaucho104 ja piję okazyjnie czyli jak wybiorę ssie gdzieś z narzeczoną na jakiś trio to wtedy lampki wina sobie nie odmawiam . Ale to na tyle .

1

@Xaviball Lewy odpoczywał z Valencią a musi łupać bramki na króla strzelców także Robercik wyjdzie .

0

@clyde Marc już nie wróci na swój dobry poziom , jego wiek i te kontuzje ... Trzeba szukać przyszłego numeru jeden.

0

@esem91 raz do roku to i garbaty się wyprostuje.

4

@Pjoter_97 ten mecz jest kontynuowany bo został przerwany w grudniu tamtego roku . Zawodnik Fiorentiny upadł na ziemię ze względu na zatrzymanie akcji serca. Po operacji serca nie może grać już w Serie A , coś jak Eriksen .

0

@Limaker Cubarsi nie lepszy panie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?