ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@bartekvisca ja też , jak dla mnie nie powinniśmy już tracić czasu na De Jonga tylko dawać się rozwijać Casado .
0
@Douglas jak się ogląda z ciekawością to się nie drze japy xD
0
@turhiay Martin nie zawala bramek , w defensywie nie jest taki zły.
0
@Limaker bez przesady , aż tak źle nie gra.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 bo Betis ma milion nieobecności dzisiaj , może dlatego .
0
Ja obstawiam tak 0:3/4 w meczu Realów.
3
@Eklerek co najlepsze jego matka też domagała się pieniędzy ale przegrała w sądzie.
Ogólnie został wychowany przez dziadków bo zabrali go z domu dziecka.
2
@ranger3120 to bardziej Barcelona chce go oddać do Palmeiras niż Betis chciał się go pozbyć.
1
@Zoker Władca pierścieni , Trzynasty wojownik, Jurassic Park , Harry Potter .
0
@kamiVeB karnego bym nie dał ale też nie była symulka na kartkę bo kontakt był ewidentny .
0
@jacobFCB a Kimmich gra na boku obrony
2
@Pitinho no bez ataku pomijając że zdobyliśmy 4 bramki a Ferran zmarnował dwie sety , Lewy można powiedzieć że również .
2
@Kinginiesta Sorloth ma już 29 lat.
0
@tbas nie no bez przesady , pierwszy mecz wygraliśmy chyba 4:2 grając ofensywnie .
4
@imiol123 można było wpuścić Forta za Yamala i zamurować prawą stronę .
1
@kamyk_23 i Fermina , który też tego nie potrafi . To już lepiej było Casado wpuścić
.
O ile dobrze w ogóle słyszałem to Torre był chyba w ogóle poza kadrą.
4
@AlwaysBlaugrana ludzie narzekali na Olmo i Ferrana ale i tak zagrali lepiej niż Gavi z Ferminem.
1
@Faro nie no Yamal później się rozkręcił .
2
Co jak co ale w ogólnym rozrachunku jesteśmy przegranymi tej konfrontacji .
Atletico ma rewanż u siebie bez żadnej straty .
0
@Marusek strzelamy i bronimy potem w postaci Gaviego i Casado .
2
Co jak co ale brak Oblaka w bramce rywali to dla nas duże wzmocnienie, tyle co on wybronił i co my spartoliliśmy w meczu ligowym to szok .
2
@betonito a może Pep narzeka bo mieli sporo kontuzji , piłkarze odeszli a wcześniej ich nie zastąpili .
Środek im się totalnie posypał bo Rodri kontuzja na cały sezon , Bobb złamał nogę tuż przed startem sezonu a Bernardo , Gundogan i De Bruyne są już starszy . Do tego sprzedali Alvareza nie ściągając żadnego zastępstwa i w zimę o odejscie poprosił Walker .
1
@Damiain dreptać jak panienka? Gość zasuwał cały czas i głównie jego noty były podciągane przez właśnie duży udział w grę defensywną.
Dodatkowo polecam sprawdzić jego statystyki z ostatniego sezonu bo tam miał chyba 20 bramek i ponad 10 asyst .
A na swojej pozycji nigdy nie grał , rzucano go na lewe skrzydło czy środkowego napastnika ( samego) czyli kompletnie nie tak jak gra przez całą karierę.
0
@F3DO oni pół składu nie mają na Real
5
@okiemtypera_lucaxx95 to już lepiej wyjść w 10 niż z Fatim .
0
Ja myślę że Yamal zagra jutro na lajcie tylko odpoczywa .
1
@Andi18 nie , tylko nie to.
2
@michal26 Eric poza początkiem też dobry mecz.
3
Czyli był spalony a Ci debile wołali głównego do monitora żeby rękę oceniał? .
0
@Faro spokojnie to tylko hejterki tak mówili .