5

@bartekvisca ja też , jak dla mnie nie powinniśmy już tracić czasu na De Jonga tylko dawać się rozwijać Casado .

0

@Douglas jak się ogląda z ciekawością to się nie drze japy xD

0

@turhiay Martin nie zawala bramek , w defensywie nie jest taki zły.

0

@Limaker bez przesady , aż tak źle nie gra.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 bo Betis ma milion nieobecności dzisiaj , może dlatego .

0

Ja obstawiam tak 0:3/4 w meczu Realów.

3

@Eklerek co najlepsze jego matka też domagała się pieniędzy ale przegrała w sądzie.
Ogólnie został wychowany przez dziadków bo zabrali go z domu dziecka.

2

@ranger3120 to bardziej Barcelona chce go oddać do Palmeiras niż Betis chciał się go pozbyć.

1

@Zoker Władca pierścieni , Trzynasty wojownik, Jurassic Park , Harry Potter .

0

@kamiVeB karnego bym nie dał ale też nie była symulka na kartkę bo kontakt był ewidentny .

0

@jacobFCB a Kimmich gra na boku obrony

2

@Pitinho no bez ataku pomijając że zdobyliśmy 4 bramki a Ferran zmarnował dwie sety , Lewy można powiedzieć że również .

2

@Kinginiesta Sorloth ma już 29 lat.

0

@tbas nie no bez przesady , pierwszy mecz wygraliśmy chyba 4:2 grając ofensywnie .

4

@imiol123 można było wpuścić Forta za Yamala i zamurować prawą stronę .

1

@kamyk_23 i Fermina , który też tego nie potrafi . To już lepiej było Casado wpuścić
.
O ile dobrze w ogóle słyszałem to Torre był chyba w ogóle poza kadrą.

4

@AlwaysBlaugrana ludzie narzekali na Olmo i Ferrana ale i tak zagrali lepiej niż Gavi z Ferminem.

1

@Faro nie no Yamal później się rozkręcił .

2

Co jak co ale w ogólnym rozrachunku jesteśmy przegranymi tej konfrontacji .
Atletico ma rewanż u siebie bez żadnej straty .

0

@Marusek strzelamy i bronimy potem w postaci Gaviego i Casado .

2

Co jak co ale brak Oblaka w bramce rywali to dla nas duże wzmocnienie, tyle co on wybronił i co my spartoliliśmy w meczu ligowym to szok .

2

@betonito a może Pep narzeka bo mieli sporo kontuzji , piłkarze odeszli a wcześniej ich nie zastąpili .
Środek im się totalnie posypał bo Rodri kontuzja na cały sezon , Bobb złamał nogę tuż przed startem sezonu a Bernardo , Gundogan i De Bruyne są już starszy . Do tego sprzedali Alvareza nie ściągając żadnego zastępstwa i w zimę o odejscie poprosił Walker .


1

@Damiain dreptać jak panienka? Gość zasuwał cały czas i głównie jego noty były podciągane przez właśnie duży udział w grę defensywną.
Dodatkowo polecam sprawdzić jego statystyki z ostatniego sezonu bo tam miał chyba 20 bramek i ponad 10 asyst .
A na swojej pozycji nigdy nie grał , rzucano go na lewe skrzydło czy środkowego napastnika ( samego) czyli kompletnie nie tak jak gra przez całą karierę.

0

@F3DO oni pół składu nie mają na Real

5

@okiemtypera_lucaxx95 to już lepiej wyjść w 10 niż z Fatim .

0

Ja myślę że Yamal zagra jutro na lajcie tylko odpoczywa .

1

@Andi18 nie , tylko nie to.

2

@michal26 Eric poza początkiem też dobry mecz.

3

Czyli był spalony a Ci debile wołali głównego do monitora żeby rękę oceniał? .

0

@Faro spokojnie to tylko hejterki tak mówili .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?