3

@kamiVeB trzeba dziękować Bogu że wszyscy zdrowi bo jak ktoś wypadnie to koniec .

0

@Azazel_Pazuzu niech zagra 45 minut w podstawie , ustawić wynik meczu i do bazy xd

5

@Kapitan hawk Zenek odwołał bo za mała pojemność stadionu.

0

@Transu96 zarabiał i tak za dużo jak na to co pokazuje w naszych barwach .

1

@Mario96w jacy Ci ludzie to są miękkie faje . Od małego , potem w bklasie i wyżej ilu rywali wyzywa Ciebie , Twoją rodzinę byle byś nie wytrzymał i dał się wykartkowac a tu się typek popłakał przed telewizją.

1

@Nightraider i to wszystko w czasach problemów finansowych i z rejestracjami .

0

@BorzyKrzys przecież to tylko kupa plastiku . W dzisiejszym gównianym świecie co druga laska z pieniędzmi wygląda tak samo .

1

@Kapitan hawk Raphinha , przecież na jego grę w poprzednich sezonach nie dało się w ogóle patrzeć .

4

@Kapitan hawk dla mnie to ultrasi okazało się debilami na maxa. Dzięki nim Barca mogła odpocząć kilka minut grając w osłabieniu xD

0

@Borneo ale na szczęście my możemy porotować .
Olmo zszedł w 20minucie tak jak i Cubarsi , potem Yamal . Więc ta trójka się nie zmęczyła.
Za Inigo moze zagrać Eric , za Lewego Ferran , za Pedriego i Frenkiego mogą grać Olmo-Fermin-Gavi .
Najgorzej zastąpić Balde i Kounde ale trzeba zagrać z jednym z nich na 100% i przy kilku bramkowym prowadzeniu rotować.

0

@ViscaelBarca2007 ale my potrzebujemy bardzo dobrego zawodnika na tą pozycję a nie dobrego jak na swój wiek .

3

@Borneo przegraliśmy 4:2 bo wyszliśmy kompletnymi rezerwami .
Tam Dominguez grał na stoperze.

0

@ViscaelBarca2007 w naszej grze Cubarsi popełnił tyle już błędów w tym sezonie że szok a i dalej będzie grał .

0

@Remi70 dlaczego miałby zejść z czerwoną, byłaby akcja sam na sam a w polu karnym jakby Wojtek faulował to przecież nie ma czerwonej tylko żółtą.

2

@mercurial2000 oczywiście że popełnia tylko u nich wszystko jest zamiecione pod dywan . Jak nie Casemiro robiący trzy faule taktyczne na żółtą i kończy mecz bez żadnej kartki to potem np. Rudiger odpychający sobie łapami rywali bez żadnych konsekwencji .
Nie mówiąc już o nich w erze bez Varu gdzie dostawali karne bo np. rywal dostał piłką w plecy w polu karnym czy niewidoczne stemple Ramosa w polu karnym .

1

@Niedzwiad Ci piłkarze nie byli najgorsi . Poza Gomesem to Digne czy Alcacer byli cennymi zmiennikami ale Amigosi musieli grać wszystko .

0

@tbas zdarzały się niedokładności a w drugiej połowie pod koniec głupie straty .

0

@mrboom nie , po prostu mówię to co widać . Nie gloryfikuje piłkarza , którzy zawalił bardzo dużo bramek w tym sezonie udając że ich nie popełnia.

0

@wojopancer ja temu cisnę Cubarsiego jak zawsze . Tak myślałem przed meczem ze cos odwali .

0

Najgorsze: Cubarsi znowu beznadziejny w starciu z Benficą.

1

@Pnog37 podbijamy do gorących.

0

@spyke to się okaże.

3

Cubarsi tak jak myślałem . Drugi mecz z Benficą i drugi beznadziejny .
Poza nim najgorszy Raphinha , nie wiem co się z chłopem dzieje od kilku spotkań .
Man of the match oczywiście Wojtuś.

0

Ja bym zdjął Yamala bo w defensywie cienko i liczby też.

7

Super , oby pograł ale już poza Barceloną.

0

@Huck byle nie Frenkie do pierwszej minuty. Benfica ma szybkich zawodników z przodu i jak zobaczę ten truchcik do tyłu De Jonga to ręce opadną.

3

@barteq Gimenez to kompletny placek , nie wiem jak ten gość może grać w miejsce Le Normanda

0

Ciekawe jak Cubarsi się w dzisiaj zaprezentuje , mam nadzieję że Flick wyciągnął wnioski z pierwszego meczu gdzie Cubarsi zagrał mega słabo .

0

Włączyłem drugą połowę Realu z Atletico a tam przez 45 minut może trzy dobre akcje .
Nuda .

0

@LeoMessiiBarcaPepa szkoda że ter Stegen wpuścił wszystko jak leciało .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?