ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kamiVeB trzeba dziękować Bogu że wszyscy zdrowi bo jak ktoś wypadnie to koniec .
0
@Azazel_Pazuzu niech zagra 45 minut w podstawie , ustawić wynik meczu i do bazy xd
5
@Kapitan hawk Zenek odwołał bo za mała pojemność stadionu.
0
@Transu96 zarabiał i tak za dużo jak na to co pokazuje w naszych barwach .
1
@Mario96w jacy Ci ludzie to są miękkie faje . Od małego , potem w bklasie i wyżej ilu rywali wyzywa Ciebie , Twoją rodzinę byle byś nie wytrzymał i dał się wykartkowac a tu się typek popłakał przed telewizją.
1
@Nightraider i to wszystko w czasach problemów finansowych i z rejestracjami .
0
@BorzyKrzys przecież to tylko kupa plastiku . W dzisiejszym gównianym świecie co druga laska z pieniędzmi wygląda tak samo .
1
@Kapitan hawk Raphinha , przecież na jego grę w poprzednich sezonach nie dało się w ogóle patrzeć .
4
@Kapitan hawk dla mnie to ultrasi okazało się debilami na maxa. Dzięki nim Barca mogła odpocząć kilka minut grając w osłabieniu xD
0
@Borneo ale na szczęście my możemy porotować .
Olmo zszedł w 20minucie tak jak i Cubarsi , potem Yamal . Więc ta trójka się nie zmęczyła.
Za Inigo moze zagrać Eric , za Lewego Ferran , za Pedriego i Frenkiego mogą grać Olmo-Fermin-Gavi .
Najgorzej zastąpić Balde i Kounde ale trzeba zagrać z jednym z nich na 100% i przy kilku bramkowym prowadzeniu rotować.
0
@ViscaelBarca2007 ale my potrzebujemy bardzo dobrego zawodnika na tą pozycję a nie dobrego jak na swój wiek .
3
@Borneo przegraliśmy 4:2 bo wyszliśmy kompletnymi rezerwami .
Tam Dominguez grał na stoperze.
0
@ViscaelBarca2007 w naszej grze Cubarsi popełnił tyle już błędów w tym sezonie że szok a i dalej będzie grał .
0
@Remi70 dlaczego miałby zejść z czerwoną, byłaby akcja sam na sam a w polu karnym jakby Wojtek faulował to przecież nie ma czerwonej tylko żółtą.
2
@mercurial2000 oczywiście że popełnia tylko u nich wszystko jest zamiecione pod dywan . Jak nie Casemiro robiący trzy faule taktyczne na żółtą i kończy mecz bez żadnej kartki to potem np. Rudiger odpychający sobie łapami rywali bez żadnych konsekwencji .
Nie mówiąc już o nich w erze bez Varu gdzie dostawali karne bo np. rywal dostał piłką w plecy w polu karnym czy niewidoczne stemple Ramosa w polu karnym .
1
@Niedzwiad Ci piłkarze nie byli najgorsi . Poza Gomesem to Digne czy Alcacer byli cennymi zmiennikami ale Amigosi musieli grać wszystko .
0
@tbas zdarzały się niedokładności a w drugiej połowie pod koniec głupie straty .
0
@mrboom nie , po prostu mówię to co widać . Nie gloryfikuje piłkarza , którzy zawalił bardzo dużo bramek w tym sezonie udając że ich nie popełnia.
0
@wojopancer ja temu cisnę Cubarsiego jak zawsze . Tak myślałem przed meczem ze cos odwali .
0
Najgorsze: Cubarsi znowu beznadziejny w starciu z Benficą.
1
@Pnog37 podbijamy do gorących.
0
@spyke to się okaże.
3
Cubarsi tak jak myślałem . Drugi mecz z Benficą i drugi beznadziejny .
Poza nim najgorszy Raphinha , nie wiem co się z chłopem dzieje od kilku spotkań .
Man of the match oczywiście Wojtuś.
0
Ja bym zdjął Yamala bo w defensywie cienko i liczby też.
7
Super , oby pograł ale już poza Barceloną.
0
@Huck byle nie Frenkie do pierwszej minuty. Benfica ma szybkich zawodników z przodu i jak zobaczę ten truchcik do tyłu De Jonga to ręce opadną.
3
@barteq Gimenez to kompletny placek , nie wiem jak ten gość może grać w miejsce Le Normanda
0
Ciekawe jak Cubarsi się w dzisiaj zaprezentuje , mam nadzieję że Flick wyciągnął wnioski z pierwszego meczu gdzie Cubarsi zagrał mega słabo .
0
Włączyłem drugą połowę Realu z Atletico a tam przez 45 minut może trzy dobre akcje .
Nuda .
0
@LeoMessiiBarcaPepa szkoda że ter Stegen wpuścił wszystko jak leciało .