0

@stone80 jak Yamal z rodziną był zapewne świętować w Hiszpanii w jednym z tych miejsc to myślisz że też tam płakali? .

0

@Roobo polecam się dowiedzieć czy po prostu obiekt nie został przez nich wynajęty . Dużo dziennikarzy dziś krąży i bada sytuację wśród masy plotek i informują że ze względu na duże zgrupowania to po prostu wynajmują hale i inne takie obiekty na pomieszczenie ludzi .

2

@wawrzyn1 pisałem o tym kilka godzin wcześniej . Typ co odwalał to szok .

0

@Pressinho była taka ale Guardiola ją sprzedał za grosze i wzięliśmy właśnie Villę xd

1

@Pressinho Villa grał na boku bo był Messi na 9tce.

8

@luna666moon będzie na TVP Sport

2

@Jakchcesz albo właśnie ogarnia jak zazwyczaj działa ZP

6

@Natenczas jeśli dwójka zmarłych jechała w bagażniku to selekcja naturalna.

1

@Damian11 tak będzie wyglądać jedenastka w środę

0

@Filipem ostatnio obniżył loty ale to jeden z podstawowych graczy .

0

@Messibestplayerintheworld nie mówiąc już ile setek zmarnowaliśmy przeciwko Atletico .

0

@mekston po ostatnim pół roku chyba xD

1

Przed chwilą rolka mi wyskoczyła apropo piłkarza Leganes z numerem 22 i jego zachowaniu przy dwóch bramkach Realu .
Mianowicie kiedy piłka odbijała się od poprzeczki gość stał jak kółek i żadnego ruchu nie zrobił żeby ratować sytuację a przy wolnym gość uciekł z muru xD

1

@Zoker dokładnie . Wszystko dotyczy się kryzysem jeśli chodzi o kakao .

3

Jeden z najsłabszych arbitrów na mecz Atletico-Barcelona .
Nowe nie znałem xD

1

@Zoker największym problemem jest socjal , którego niestety już nigdy nie będzie można wycofać .

0

@BobSwagger z całym szacunkiem ale kto będzie się przejmował malutkimi dziećmi jeśli chodzi o mecz xD

0

@BobSwagger dla piłkarza 21:30 to piękna godzina do gry .

0

@ACMaldini3 a kto zagrał inaczej ? W drugim meczu LM wystarczyło wykorzystać setki jakie mieliśmy ale Alba z Suarezem pięknie partolili .

1

@Pedri16Future będę na tym meczu więc liczę na dobry wynik dla nas i sporo bramek xd

5

@Chucky Tak chcemy , bo przez kilka lat zagrał tylko kilka dobrych miesięcy a jeśli na kimś dobrze zarobić to właśnie na nim .

2

@Cvzx nie zgodzę się co do progresu w grze piłką . Jego wyprowadzenie dalej jest niepoprawne ale kiedyś było naprawdę tragiczne i u Xaviego dosyć sporo poprawił .

2

@ObiwanKenobi ustawienie i brak myślenie Araujo w tej akcji to kryminał .
Złamanie linii spalonego ( warto zwrócić uwagę na to że Inigo dobrze się ustawia ) a Araujo jeszcze kryje zawodnika od zewnętrznej xD no kuźwa kabaret.

0

@Pedri16Future z Leganes wyczuwam ciężary .

2

@iamrobsongie oczywiście że tak . Miesiąc dobrej gry ma zatrzeć kilka lat jego cienkiej gry? .

0

@trolownik dlatego napisałem że często a nie wszystkie bo pamiętam dokładnie ten błąd .

5

@Damian11 aktualnie każdy mecz do końca sezonu jest najważniejszy.

0

Szkoda mi najbardziej w końcówce sezonu Casado .
W ważnych meczach często grał super , głównie w meczach przeciwko Realowi czy Bayernowi .
Jestem ciekaw w majowym El Clasico kto go zastąpi bo De Jong w defensywie to delikatnie mówiąc katastrofa.

3

@prodigy zgadzam się w 100%.

0

Jestem ciekaw czy Flick pokaże Araujo video z jego dziecinnym zachowaniem przy bramce Girony .
Gość potrafi grać jak kozak na stoperze a potem błąd jak jakiś junior.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?