1

@paweldunajecfcb @Kluivert_P pewnie chętny

2

@agaFCB zagrał bardzo dobrze ale trzeba przyznać że Osasuna nie postawiła żadnych warunków.

30

Pablo powinien otrzymywać więcej szans , szczególnie przeciw murujacym się rywalom . Zagrywa fantastyczne progresywne piłki .

0

@Pussy Patrol zrobią ale trzeba pamiętać że Olmo nie przepracował z Barcą okresu przygotowawczego.

0

@Kondziubarca z taką Osasuną to i Fati byłby dobry.

0

@partymaker Olmo bliżej skrzydła raczej

0

@mkord Lewy może ogólnie ożywić, to że nie na skrzydle to chyba każdy czai.

0

Najgorzej ze składem jest to ze poza Lewym nie ma nikogo z przodu żeby ożywił ofensywę na skrzydłach .

0

@Kinginiesta a no .

0

Dzisiaj Ansu Fati w wyjściowym na LS . Ale by Flick podgrzał.

0

Dzisiaj przeciwko tyłu obrońcom potrzebna będzie kreacja z przodu dlatego ,, nie " dla Gaviego na 10tce.

0

@Kamil01 zaryzykuję stwierdzeniem że da z przodu więcej niż Gavi.

1

@oZinho a ja Cannibal Corpse.

1

Śmieszne są komentarze Argentyńczyków względem Raphinhi kiedy robili dużo gorsze komentarze odnośnie Francji po finale MŚ.

0

@Gacek5 zachował to na Holandię.

0

@szymon6847 TAA niech idzie do Realu , gość jest takim cieniasem w defensywie że Gerard Martin to przy nim profesor.

0

@bryzabity w pierwszej połowie nic mu nie wychodziło , tracił łatwo piłkę pod presją a nawet jak z niej wyszedł to później i tak spartolil podanie , a to niedokładnie a to do zawodnika., który jest na ewidentnym spalonym .

1

@A4ron to są tak fajne i ważne rozgrywki dla kibiców że nawet nie pamiętam kto wygrał ostatnie z nich .

0

@Elvisek gdyby Yamal nie psuł prawie każdej akcji w pierwszej połowie to też mogłoby nie być karnych .

0

@Starrk od 7ego sezonu? Chyba od drugiego odcinka xD

1

@Kondziubarca nawet jakbyś nie napisał że #parody to przy ,, zacząłem myśleć " już wiesz że to wałek .

0

@tomek8756 ktoś Ci podrzucił resztkę jedzenia?

1

@MesQueUnClub96 Vader- Bones.

0

@OzzyFCB w klubie gra praktycznie wszystko to i w kadrze może zagrać .

0

@Kapitan hawk niestety nie miało to żadnego znaczenia . Real miał wtedy chyba z 13pkt przewagi w lidze .

0

@Hosh podobno chwilę przed się szczepił na covid.

2

@Hadim starszego , który nigdy nie spełnił oczekiwań .

4

@Greenalley pożegnać to trzeba De Jonga a nie Casado.

2

@Eto'o9 R10 aha to nie wiedziałem . Ale Fati mógłby zagrać.

0

@MOLESTA a kto z nich jest powołany na kadrę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?