ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@paweldunajecfcb @Kluivert_P pewnie chętny
2
@agaFCB zagrał bardzo dobrze ale trzeba przyznać że Osasuna nie postawiła żadnych warunków.
30
Pablo powinien otrzymywać więcej szans , szczególnie przeciw murujacym się rywalom . Zagrywa fantastyczne progresywne piłki .
0
@Pussy Patrol zrobią ale trzeba pamiętać że Olmo nie przepracował z Barcą okresu przygotowawczego.
0
@Kondziubarca z taką Osasuną to i Fati byłby dobry.
0
@partymaker Olmo bliżej skrzydła raczej
0
@mkord Lewy może ogólnie ożywić, to że nie na skrzydle to chyba każdy czai.
0
Najgorzej ze składem jest to ze poza Lewym nie ma nikogo z przodu żeby ożywił ofensywę na skrzydłach .
0
@Kinginiesta a no .
0
Dzisiaj Ansu Fati w wyjściowym na LS . Ale by Flick podgrzał.
0
Dzisiaj przeciwko tyłu obrońcom potrzebna będzie kreacja z przodu dlatego ,, nie " dla Gaviego na 10tce.
0
@Kamil01 zaryzykuję stwierdzeniem że da z przodu więcej niż Gavi.
1
@oZinho a ja Cannibal Corpse.
1
Śmieszne są komentarze Argentyńczyków względem Raphinhi kiedy robili dużo gorsze komentarze odnośnie Francji po finale MŚ.
0
@Gacek5 zachował to na Holandię.
0
@szymon6847 TAA niech idzie do Realu , gość jest takim cieniasem w defensywie że Gerard Martin to przy nim profesor.
0
@bryzabity w pierwszej połowie nic mu nie wychodziło , tracił łatwo piłkę pod presją a nawet jak z niej wyszedł to później i tak spartolil podanie , a to niedokładnie a to do zawodnika., który jest na ewidentnym spalonym .
1
@A4ron to są tak fajne i ważne rozgrywki dla kibiców że nawet nie pamiętam kto wygrał ostatnie z nich .
0
@Elvisek gdyby Yamal nie psuł prawie każdej akcji w pierwszej połowie to też mogłoby nie być karnych .
0
@Starrk od 7ego sezonu? Chyba od drugiego odcinka xD
1
@Kondziubarca nawet jakbyś nie napisał że #parody to przy ,, zacząłem myśleć " już wiesz że to wałek .
0
@tomek8756 ktoś Ci podrzucił resztkę jedzenia?
1
@MesQueUnClub96 Vader- Bones.
0
@OzzyFCB w klubie gra praktycznie wszystko to i w kadrze może zagrać .
0
@Kapitan hawk niestety nie miało to żadnego znaczenia . Real miał wtedy chyba z 13pkt przewagi w lidze .
0
@Hosh podobno chwilę przed się szczepił na covid.
2
@Hadim starszego , który nigdy nie spełnił oczekiwań .
4
@Greenalley pożegnać to trzeba De Jonga a nie Casado.
2
@Eto'o9 R10 aha to nie wiedziałem . Ale Fati mógłby zagrać.
0
@MOLESTA a kto z nich jest powołany na kadrę?