ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja myślę że Yamal zagra jutro na lajcie tylko odpoczywa .
1
@Andi18 nie , tylko nie to.
2
@michal26 Eric poza początkiem też dobry mecz.
3
Czyli był spalony a Ci debile wołali głównego do monitora żeby rękę oceniał? .
0
@Faro spokojnie to tylko hejterki tak mówili .
1
@partymaker a ile kontaktów z piłką ma mieć napastnik drużyny , której rywale bronią się 7emką w polu karnym a reszta drużyny nie potrafi dograć piłki choćby w jego sektor?.
Widziałeś wrzutki Kounde , Yamala i Raphinhi?
0
@SelloutCrowd oglądam , raz tylko rywal miał okazję jak przepchnął gościa ale Cubarsi zapomniał asekuracji .
Niedokładny? Ile tam naliczyłes niedokładności ? .
2
@SelloutCrowd Eric gra normalnie akurat .
0
@Derean od kreacji jest Pedri , Fermin i cały przód.
0
Do zmiany Fermin i Yamal . Gra wygląda kompletnie beznadziejnie.
0
Przede wszystkim będzie lepiej jak przepracuje okres przygotowawczy u nas .
1
@Peniu gość ma praktycznie zawsze momenty jak gra .
Wystarczyły sekundy ostatnio żeby po jego wejściu widzieć ogromną przepaść w jakości między nim a Gavim .
0
@Pin0chet Benfica też jechała z nami nieźle .
0
Jak dla mnie dwumecz z Benficą będzie bardzo ciężki , a przed naszą publicznością też szału nie gramy ostatnio .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
Dla mnie to on niż nie powinien nigdy wracać między słupki Barcelony . Po wcześniejszych urazach już nie pokazywał tego co wcześniej a po tej przerwie to już w ogóle w to wątpię .
Barca powinna pożegnać ter Stegena i Penę i szukać nowego numeru jeden .
1
@LinekMichal no nie wiem , wcześniejsze niewypały typu Douglas , Keirrison , Hemrique niczym się w Brazylii nie wyróżniali .
A co do Roque , nie , on nie strzelał głównie z kontr dzięki szybkości xd
3
@lucas/catalan bez przesady , gość regularnie strzelał w Brazylii.
1
@karolup to zależy jakie wolisz . Dla mnie np. w każdych z nike dobrze się grało , teraz mam phantomy i są git.
1
@ProMILs chłopie to trzeba się modlić żeby go za darmo wzięli a Ty z 20ma milionami wyskakujesz xd
0
@Arden ja mu się nie dziwię , był młody a agenci i rodzina naciskali .
4
@pt9 ale @jowita się nie da wyrzeźbić bo to niemożliwe.
0
@barca__rządzi na pewno groźny przeciwko nam bo my mamy poza Balde wolnych piłkarzy z tyłu a oni wszystkich sprinterów.
1
@Kidd i Ferrana na lewe skrzydło.
1
@hefaj6 podbijamy do gorących .
1
@jakub1906 akurat zastąpić Arnolda w defensywie to nie problem , bo defensywnie gość jest cienki bolek.
1
Tak myślałem że tak będzie . City jest żałosne w tym sezonie , nie wspominając o ich beznadziejnej defensywie.
0
@Andi18 ja czuję że Real szybko strzeli jedną i już będzie po ptokach.
1
@okiemtypera_lucaxx95 czyli Real na lajcie awansuje.
0
@MatBac1991 ale twardo były plotki że wypożyczą Ansu xD