0

Ja myślę że Yamal zagra jutro na lajcie tylko odpoczywa .

1

@Andi18 nie , tylko nie to.

2

@michal26 Eric poza początkiem też dobry mecz.

3

Czyli był spalony a Ci debile wołali głównego do monitora żeby rękę oceniał? .

0

@Faro spokojnie to tylko hejterki tak mówili .

1

@partymaker a ile kontaktów z piłką ma mieć napastnik drużyny , której rywale bronią się 7emką w polu karnym a reszta drużyny nie potrafi dograć piłki choćby w jego sektor?.
Widziałeś wrzutki Kounde , Yamala i Raphinhi?

0

@SelloutCrowd oglądam , raz tylko rywal miał okazję jak przepchnął gościa ale Cubarsi zapomniał asekuracji .
Niedokładny? Ile tam naliczyłes niedokładności ? .

2

@SelloutCrowd Eric gra normalnie akurat .

0

@Derean od kreacji jest Pedri , Fermin i cały przód.

0

Do zmiany Fermin i Yamal . Gra wygląda kompletnie beznadziejnie.

0

Przede wszystkim będzie lepiej jak przepracuje okres przygotowawczy u nas .

1

@Peniu gość ma praktycznie zawsze momenty jak gra .
Wystarczyły sekundy ostatnio żeby po jego wejściu widzieć ogromną przepaść w jakości między nim a Gavim .

0

@Pin0chet Benfica też jechała z nami nieźle .

0

Jak dla mnie dwumecz z Benficą będzie bardzo ciężki , a przed naszą publicznością też szału nie gramy ostatnio .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Dla mnie to on niż nie powinien nigdy wracać między słupki Barcelony . Po wcześniejszych urazach już nie pokazywał tego co wcześniej a po tej przerwie to już w ogóle w to wątpię .
Barca powinna pożegnać ter Stegena i Penę i szukać nowego numeru jeden .

1

@LinekMichal no nie wiem , wcześniejsze niewypały typu Douglas , Keirrison , Hemrique niczym się w Brazylii nie wyróżniali .

A co do Roque , nie , on nie strzelał głównie z kontr dzięki szybkości xd

3

@lucas/catalan bez przesady , gość regularnie strzelał w Brazylii.

1

@karolup to zależy jakie wolisz . Dla mnie np. w każdych z nike dobrze się grało , teraz mam phantomy i są git.

1

@ProMILs chłopie to trzeba się modlić żeby go za darmo wzięli a Ty z 20ma milionami wyskakujesz xd

0

@Arden ja mu się nie dziwię , był młody a agenci i rodzina naciskali .

4

@pt9 ale @jowita się nie da wyrzeźbić bo to niemożliwe.

0

@barca__rządzi na pewno groźny przeciwko nam bo my mamy poza Balde wolnych piłkarzy z tyłu a oni wszystkich sprinterów.

1

@Kidd i Ferrana na lewe skrzydło.

1

@hefaj6 podbijamy do gorących .

1

@jakub1906 akurat zastąpić Arnolda w defensywie to nie problem , bo defensywnie gość jest cienki bolek.

1

Tak myślałem że tak będzie . City jest żałosne w tym sezonie , nie wspominając o ich beznadziejnej defensywie.

0

@Andi18 ja czuję że Real szybko strzeli jedną i już będzie po ptokach.

1

@okiemtypera_lucaxx95 czyli Real na lajcie awansuje.

0

@MatBac1991 ale twardo były plotki że wypożyczą Ansu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?