ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@CLS63AMG nie. .
1
@Kgorecki2500 niech się cieszy że nie zostaje spalony ma stosie.
0
@Toretto bramkarz wybił piłkę przy sytuacji z Olmo , więc bez karnego .
0
@partymaker nie no nie zawsze , z Atletico przegraliśmy po wrzutce z drugiej strony.
0
@esem91 nawet gdyby bramkarz nie wybił piłki to nie ma karnego .
W meczu Realu z Celtą widziałem taką akcję.
5
Żadna strata dla Atletico .
2
Nie wiem jak Was ale martwi mnie bardzo gra naszej linii obrony od dłuższego czasu . W praktycznie każdym meczu rywale mają setki i tylko szczęście chciało że wczoraj nie straciliśmy punktów z dużo niżej notowanym rywalem.
Rayo jeden przerzut na skrzydło w tempo i już groźna akcja .
Jak zobaczyłem tą główkę rywali w końcówce to Atletico się przypomniało .
1
@LOPEZ16 wczoraj grał dramat totalny .
2
@FcPortoFan1999 zawsze powinna wygrywać drużyna , która na to zasłużyła .
Rok temu Real nas lał i trzeba było uznać ich wyższość w tym sezonie .
0
@Lament jak gość nie gra w ogóle to trudno żeby było inaczej .
0
@FcPortoFan1999 uczciwie przegrać i uznać wyższość lepszego zespołu .
0
Ma ktoś może screeny z niesprawdzonego nawet karnego na Olmo kiedy minął bramkarza i bramkarz go wyciął? .
0
@Seba_23 ale rażące błędy są co chwilę i agresywna gra też .
W El Clasico Tchouameni też mógł dostać czerwo za wejście w Pedriego , czy dostał czerwo ? Nie .
Endrick za kopnięcie rywala bez piłki dostał czerwo ? Nie .
To się nie dzieje od wczoraj tylko jest nagonka bo teraz Real przez takie coś stracił punkty .
Barca z Getafe gdzie nie było ewidentnego karnego też straciła punkty i Barca też cisnęła sędziów ale nie mówili że cała liga jest przeciwko nim jak to robi rmtv.
0
@Seba_23 niea żadnej licytacji . W lidze hiszpańskiej każdy klub jest przekręcony przez sędziów, zarówno , Real , Barcelona , Alaves , Osasuna itp itp .
Tylko jeden z tych klubów doszukuje się teorii spiskowych jakoby sędziowie byli zawsze przeciwko nim , mimo że dowody wskazują co innego .
0
@szoch6 jak sędzia odwali na naszą korzyść to po prostu człowiek to przyznaje .
Tak jak było w naszym pojedynku z Benficą.
3
@Comentateiro tam jest wszystko w środku , szpony orła , uszy szczura itp najgorszy syf jaki można jeść.
5
@Mitch_Atleta przecież on zapewne szcza na te rozgrywki i tą ich LM xD
Gość nie poszedł się wysilać tylko pograć z ziomkami .
0
@Mitch_Atleta City dostanie z 3:0 i do widzenia .
3
Olmo za Gaviego i gitara.
1
@lambard a na co kolejny środkowy pomocnik . Aktualnie jest Pedri , Gavi , Fermin , Frenkie , Olmo , Casado , w obwodzie Torre , Garcia czy Christensen na DM i po kontuzji możliwe że wróci Bernal .
0
@peetwithbarca ten mecz jest już ultra ważny.
0
@peetwithbarca po co rotację jak nie graliśmy przez cały tydzień.
0
@mientusek1407 ja nie pisze o Camie i Tchou bo dla mnie to leszcze ale Gavi też niczym się nie wyróżnia.
0
@mientusek1407 Gavi to może być wyceniany na max 40 . Czysto piłkarskich umiejętności to on zbytnio nie posiada . Ciężko wymienić jego dobre cechy poza pressingiem .
0
Świetnie się to wszystko układa , pozostaje jedynie przegrać z Rayo żeby powiększyć przewagę xD
0
@Luciano99 ale na capology pisze niby że zweryfikowane .
0
@Blantozaur wałki *.
1
@Luciano99 według Capology.com zarabia 15 mln euro netto podstawy i 19 mln euro netto bonusu co daje 34 mln euro netto .
2
@Rastafarnianin niestety jest tak duży procent osób wierzących w te AI lub walki z biednymi dziećmi z Afryki że szkoda gadać.
0
@jakub1906 Frenkiego trzeba pożegnać i szukać zawodnika , który da coś dobrego tej drużynie albo zainwestować w LO , LS lub środkowego napastnika.