ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Messibestplayerintheworld i dlatego zamiast Peni na rozgrzewkę idzie 3 bramkarz?
0
@Chada niestety wiele koncertów nie jest uwiecznianych.
0
@Kismeth i dostał też czerwo i zawalił kilka bramek xd
0
@FCB24 Davies w defensywie nie wiele lepszy xd
5
@snupson żadna liga nie jest wygrana po 22 kolejkach .
2
@vangoor nie masz szans by Leganes wygrało , więc śmiem twierdzić że Cię p....ło xd
Ale byłoby spoko gdyby tak wyszło xd
1
@daniel32778 Davies jest dobry w ofensywie ale w defensywie jest cienkim bolkiem.
1
@Comentateiro niby tak , jednak dalej tracimy dużo bramek . Nawet bez Araujo .
3
@Motyl86 nie wiemy.
0
@Lament bo porownujesz Xaviego żółtodzioba do trenera , który trenuje na ławce trenerskiej od 25 lat.
3
@Lament nie wiem czy dzisiaj zobaczę głupsze pytanie .
2
@Eklerek Tokarczukowa pewnie się cieszy z bogactwa.
0
@DonAndresFCB bez przesady , grał chyba z Betisem i dwie asysty miał ?
1
@BobSwagger Olmo co jak co ale nie przepracował z drużyną okresu przygotowawczego.
1
@Eklerek który z tych popitków to ten konfident ?
0
@zadafcb jak trafimy na łatwego rywala w LM to tylko mecz z Atletico będzie ciężki .
0
Jak dla mnie powinien pójść na wypożyczenie. U Flicka się marnuje a myślę że chętnych na wypożyczenie byłoby całkiem sporo .
3
@Kow_aLL różnica jest taka że my się nie kłócimy zbytnio z sytuacjami , przeciwko nam . Jak jest karny to jest karny , trudno .
A Real mimo że sędziowanie jest też pod nich to udają zawsze poszkodowanych , nie widząc nigdy decyzji na ich korzyść.
0
@betonito oczywiście że sprzedają, zarobili ponad 100 mln euro w lato po oddaniu m.in. Alvareza.
1
Real niby miał taki najlepszy skład i miał gromić wszystkich .
A tu Ancelotti zabetenowal skład i pewnie płacz ze zdziwieniem dlaczego tak jest .
3
@A4ron ale co to za porównanie .
Lewy strzelając te 5 bramek był w dobrym miejscu i dostawał dobre piłki , nie minął 3 rywali i huknął z dystansu .
Jeśli Haaland strzela jak szalony to znaczy że ciągnie drużynę .
Środkowy napastnik nie robi czegoś z niczego , tylko musi dostać dobrą piłkę, tego ostatnio brakuje w City .
0
@betonito jak oddają zawodników to trzeba też kiedyś kogoś kupić w zastępstwo .
0
Komentarz usunięty
0
Drugi dobry mecz w tym sezonie. Trzeba z nim przeżyć kontrakt i dać sporą podwyżkę.
1
@D10SLEO no i Yerry Mina , Digne , Gomes , Emerson xd
3
@D10SLEO jedyne czego mogą nam zazdrościć to bezpieczeństwa w kraju .
0
@D10SLEO zarobiliśmy więcej o 1 mln euro bo 25 mln euro tylko dostaliśmy xd
1
@tbas tak. .
0
@lukkobe jak dla mnie Real nie powinien na nic narzekać bo tyle ile oni zyskują to nie da się z niczym porównać .
My np. powinniśmy mieć karnego z Getafe i też straciliśmy punkty przez sędziów ale wtedy nawet temat nie był poruszany przez gazety i ich okładki .
0
@4Fabregas4 gość gra u nas tyle lat i zawodził od zawsze , zagrał może jeden lepszy sezon a reszta to dramaturgia .
Nie nadaje się do niczego , ani do defensywy ani do ofensywy .
Jak zgarniemy za niego chociaż 20 mln to byłby sukces.