ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mitch_Atleta aktualnie wypadało by się pozbyć szrotu czyli Ferrana , Frenkiego , Fatiego , Lengleta . Zastanowić się nad przyszłością Martina , Forta , Domingueza , Torre czy Pau Victora .
Jeśli byłoby miejsce w budżecie to David na 9tkę , wpłacić klauzulę za Nico i jeśli będzie jakaś okazja typu Kimmich to ściągać żeby mógł zagrać w środku i na PO .
0
@szela1899 problem oprócz kontuzji to jego brak inteligencji .
Swojak to jedno , czerwo z PSG to co innego , sprokurowanie np. karnego przeciwko Realowi to co innego, a jeszcze co innego to jego podnoszenie ręki do liniowego gdzie nie ma najmniejszej szansy na spalonego .
3
@nokia666 nie wiem czy zobaczymy coś głupszego dzisiaj niż napisanie że Neymar jest przereklamowany .
0
@wojopancer zobaczymy , na razie wypadł Martinez z obrony i wygląda to fatalnie.
0
@Nightraider jest na rękę obu z nich bo Araujo się zastanawiał nad odejściem nie pierwszy raz .
0
@Nightraider że niby niska klauzula to poświęcenie piłkarza?
0
@ini_barca rezerwowym jest teraz bo był kontuzjowany . Wcześniej jak był dostępny to grał bardzo dużo .
1
@mientusek1407 Bellingham statystykami miażdży Pedriego .
Z drugiej strony w ostatnich dwóch meczach między tymi zawodnikami Bellinghama nie było .
0
@Nightraider może właśnie obiecaj mu mniej a że jesteśmy w lepszej sytuacji to dał mu teraz więcej .
4
Popieram te kobiety . J**ać arabusów .
1
@constantine16 chyba do Raphinhi kiedy miał setkę ale nie trafił nawet w bramkę.
3
@norbi77 dwie asysty powinien mieć .
2
@MalanFCB czysto trafił w piłkę ale potem podniósł nogi żeby ściąć rywala .
3
@kinioo Lewy powinien mieć 2 asysty w tym meczu dodatkowo .
Yamal najgorsze decyzje podejmował ,.nie mówiąc już o kiksie tuż przy bramce rywali .
0
Jak dla mnie to Cubarsi powinien mieć taką ocenę jak i Szczęsny .
Zawalił pierwszą bramkę bo nie pokrył swojego zawodnika a potem jeszcze powtórka tego samego i mogło być szybkie 2:0 dla Benfici , Bogu dzięki że rywale zmarnowali setkę.
1
@MessiForeverTheBest przecież jest Frenkie De Jong .
0
@NeroTFP1 mentalnie głównie dlatego że nie mają kim straszyć .
W środku pomocy padaka, słabe skrzydła , boczni obrońcy którzy nie są bocznymi obrońcami a do tego cienki Ederson na bramce i beznadziejnie zakładany pressing . Brak ławki rezerwowych .
Natomiast PSG wiedziało co ma grać i mogli sobie takiego Dembele wprowadzać z ławki i czy kogoś dupa piecze czy nie to jednak gość dobrze gra i tworzy zagrożenie .
4
Ciekawostka na dziś:
- Czy kobieta może uczynić Cię milionerem ?
- Oczywiście , jeśli jesteś miliarderem .
1
Polski zespół Mgła będzie obchodził 25lecie istnienia a także 10lecie płyty Exercises in Futility .
Kawałek Exercises in Futility V to arcydzieło a drumcam z tego kawałka za każdym razem w tym utwierdza .
Black metal jest piękny.
0
@cules100pro kiedy tracisz punkty do lidera w lidze to każdy kolejny mecz jest najważniejszy a my kolejne raz zawiedliśmy , powiększając ją.
32
W piłce nożnej mężczyzn przeciwko Getafe też nie dzialał .
6
@La Pulgaa pressing City na poziomie Espanyolu .
0
@Who_you_mam albo dwa elementy xD
0
To słabe City to byśmy odesłali do Manchesteru z bagażem bramek .
0
@Ryoumen ale może City chce całą kwotę od razu .
0
@Ryoumen i pewnie nie na raty .
0
@MOLESTA miód też traci wartości w takim wypadku , dlatego lepiej dodać do ostudzonej .
1
@SkN no właśnie a nie odejmiemy środkowego pomocnika żeby Raphinha grał na 10tce bo będzie za mało ludzi w środku do defensywy.
0
@BORO_12 czasami pilkarz po zmianie otoczenia odpala na dobre , przykładów jest mnóstwo i ja też myślę że Nico by u nas odpalił .
Problem w tym że nie widzę u nas pozycji dla niego .
0
Ten Rashford już podpisany?