0

@Mitch_Atleta aktualnie wypadało by się pozbyć szrotu czyli Ferrana , Frenkiego , Fatiego , Lengleta . Zastanowić się nad przyszłością Martina , Forta , Domingueza , Torre czy Pau Victora .
Jeśli byłoby miejsce w budżecie to David na 9tkę , wpłacić klauzulę za Nico i jeśli będzie jakaś okazja typu Kimmich to ściągać żeby mógł zagrać w środku i na PO .

0

@szela1899 problem oprócz kontuzji to jego brak inteligencji .
Swojak to jedno , czerwo z PSG to co innego , sprokurowanie np. karnego przeciwko Realowi to co innego, a jeszcze co innego to jego podnoszenie ręki do liniowego gdzie nie ma najmniejszej szansy na spalonego .

3

@nokia666 nie wiem czy zobaczymy coś głupszego dzisiaj niż napisanie że Neymar jest przereklamowany .

0

@wojopancer zobaczymy , na razie wypadł Martinez z obrony i wygląda to fatalnie.

0

@Nightraider jest na rękę obu z nich bo Araujo się zastanawiał nad odejściem nie pierwszy raz .

0

@Nightraider że niby niska klauzula to poświęcenie piłkarza?

0

@ini_barca rezerwowym jest teraz bo był kontuzjowany . Wcześniej jak był dostępny to grał bardzo dużo .

1

@mientusek1407 Bellingham statystykami miażdży Pedriego .
Z drugiej strony w ostatnich dwóch meczach między tymi zawodnikami Bellinghama nie było .

0

@Nightraider może właśnie obiecaj mu mniej a że jesteśmy w lepszej sytuacji to dał mu teraz więcej .

4

Popieram te kobiety . J**ać arabusów .

1

@constantine16 chyba do Raphinhi kiedy miał setkę ale nie trafił nawet w bramkę.

3

@norbi77 dwie asysty powinien mieć .

2

@MalanFCB czysto trafił w piłkę ale potem podniósł nogi żeby ściąć rywala .

3

@kinioo Lewy powinien mieć 2 asysty w tym meczu dodatkowo .
Yamal najgorsze decyzje podejmował ,.nie mówiąc już o kiksie tuż przy bramce rywali .

0

Jak dla mnie to Cubarsi powinien mieć taką ocenę jak i Szczęsny .
Zawalił pierwszą bramkę bo nie pokrył swojego zawodnika a potem jeszcze powtórka tego samego i mogło być szybkie 2:0 dla Benfici , Bogu dzięki że rywale zmarnowali setkę.

1

@MessiForeverTheBest przecież jest Frenkie De Jong .

0

@NeroTFP1 mentalnie głównie dlatego że nie mają kim straszyć .
W środku pomocy padaka, słabe skrzydła , boczni obrońcy którzy nie są bocznymi obrońcami a do tego cienki Ederson na bramce i beznadziejnie zakładany pressing . Brak ławki rezerwowych .
Natomiast PSG wiedziało co ma grać i mogli sobie takiego Dembele wprowadzać z ławki i czy kogoś dupa piecze czy nie to jednak gość dobrze gra i tworzy zagrożenie .

4

Ciekawostka na dziś:
- Czy kobieta może uczynić Cię milionerem ?
- Oczywiście , jeśli jesteś miliarderem .

1

Polski zespół Mgła będzie obchodził 25lecie istnienia a także 10lecie płyty Exercises in Futility .
Kawałek Exercises in Futility V to arcydzieło a drumcam z tego kawałka za każdym razem w tym utwierdza .
Black metal jest piękny.

0

@cules100pro kiedy tracisz punkty do lidera w lidze to każdy kolejny mecz jest najważniejszy a my kolejne raz zawiedliśmy , powiększając ją.

32

W piłce nożnej mężczyzn przeciwko Getafe też nie dzialał .

6

@La Pulgaa pressing City na poziomie Espanyolu .

0

@Who_you_mam albo dwa elementy xD

0

To słabe City to byśmy odesłali do Manchesteru z bagażem bramek .

0

@Ryoumen ale może City chce całą kwotę od razu .

0

@Ryoumen i pewnie nie na raty .

0

@MOLESTA miód też traci wartości w takim wypadku , dlatego lepiej dodać do ostudzonej .

1

@SkN no właśnie a nie odejmiemy środkowego pomocnika żeby Raphinha grał na 10tce bo będzie za mało ludzi w środku do defensywy.

0

@BORO_12 czasami pilkarz po zmianie otoczenia odpala na dobre , przykładów jest mnóstwo i ja też myślę że Nico by u nas odpalił .
Problem w tym że nie widzę u nas pozycji dla niego .

0

Ten Rashford już podpisany?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?