ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bilon87 stare xd
0
@Kostek931 dlatego właśnie były problemy z rejestracją Olmo , bo Christensen wrócił po kontuzji i był zarejestrowany.
0
@Kwiatek67 tak , wyobraź sobie piłkarza który nie gra nic do 22 roku życia xd
0
@KamQiX no tak ale może właśnie to samo kieruje Ansu Fatim dlatego porównanie dla mnie Puiqa z Fatim jeśli chodzi o ambicje to jakiś żart xd
Co innego być rezerwowym i wchodzic z ławki a co innego być Puiqem i grać 2 mecze na rok .
0
@Kwiatek67 no , do tej pory siedział na ławie i przegapił lata świetlne na rozwój . Może mógłby iść na wypożyczenie do jakiegoś zespołu z Laliga ale ambicji brakło xd
0
@Kwiatek67 no i do tego czasu zadowalały go dwa mecze na rok xd gdzie Ansu i nas grał sporo więcej a potem był w Brighton xd
0
@4drian0 mówisz o Puiqu , który nigdy nie miał ambicji , był słaby i pomijany przez wszystkich trenerów , siedział zawsze na ławce i nic nie musiał bo rodzice bogaci i dopiero niedawno odszedł do MLS? .
0
@escarabajo dla mnie byłaby spoko gdyby miała większy nadruk . Pomysł oczywiście wiadomo jaki dla osób , które znają miasto ( ja się do nich zaliczam ) ale mozaika w stylu gaudiego taka mała a reszta to taka szarówa totalna xd
2
@escarabajo z całym szacunkiem ale ta koszulka jest mega słaba xd
2
@D10SLEO Astralaga na Robercika
1
@Szmulek przecież zawsze może mieć klauzulę że jak spadną to rozwiązują kontrakt.
0
@Mitch_Atleta no i dlatego nie wstawisz skrzydłowego bo musiałbyś zabrać jednego pomocnika ze środka a dwóch sobie nie poradzi zapewne bo będzie zbyt ofensywnie.
0
@urbipl no to ma sens xD
0
@Mitch_Atleta pytanie tylko czy jakiś LS zgodzi się przyjść żeby nie grać w podstawie.
0
@Kuchar a kiedy Real miał honor itp ? Nie mieli go za czasów Galacticos i nigdy później .
0
@krol211 nie wypowiem się na jego temat niestety bo nie wiem jak gra.
1
@krol211 @MesQueUnClub96 @MichuZ44 @Astad @SinMistico
Issak chyba nie do wyjęcia przy jego wycenie a Gyokeres odbił się od innych lig . Davida można ściągnąć za darmo , więc chyba najmniej ryzykowne zadanie ale oprócz niego przydałby się jeszcze ktoś w razie niewypału .
To może być trudne zadanie.
0
Skoro Eerling podpisał kontrakt to nigdy go nie ściągniemy .
Moje pytanie : kogo byście widzieli na ŚN jako zastępcę Lewego ? .
0
@Foton za tyle to się przebranżawiam , kupuje chatę na Wyspie Zielonego Przylądka i tyle mnie widzieli .
0
@messi33 galson to niedojeb a tu ewidentny karny.
3
Haha ale przekrecili Celtę wzorowo xDDD
0
@PatrykBarca jak ma udział przy bramce w co drugim meczu to jednak chyba się nie do końca kopie po czole.
0
@PatrykBarca ja rozumiem że można go nie lubić przez jego zachowanie ale jednak jakość piłkarską jakąś posiada . Statystycznie ma u nas jedną G/A na dwa mecze.
0
@SzczenaWojtula nie oddał tylko lepszego zawodnika stawiasz na swoją pozycję.
0
@paweldunajecfcb a to nie wystarczy przestać palić tylko trzeba szkolenie i kursy zrobić ? Załączają płytę CD do tego ? xd joke.
2
@mientusek1407 +Henry .
0
@nowy19pl zrobił ale nawet kibice Realu widzą że jak nie indywidualne przebłyski piłkarzy albo babcoki rywala to Real nie istnieje i nie mają w ogóle pomysłu w grze.
0
@Mitch_Atleta oczywiście że wolny nie jest , natomiast z Realem czy innymi zespołami gdzie mają szybkich skrzydłowych to już niestety różnica jest dosyć sporo widoczna xd
0
@Mitch_Atleta jakby był jeszcze szybki to byłby dosłownie ideałem na tej pozycji .
3
@PatrykBarca tak to byłem głównie ja a wiesz dlaczego ? Dlatego że Raphinhi nie dało się oglądać i wyglądał beznadziejnie , gość nie potrafił przedryblować Kroosa ani minąć go na szybkość . To z czego słynął cdtli kapitalny drybling zaginęło totalnie w dodatku marnował sporo setek złym przyjęciem piłki. Jak Xavi go wystawiał na LS to np. z Bayernem to nie wiem czy miał choć jeden kontakt z piłką.
Natomiast Dembele potrafił zrobić najlepszego asystenta w lidze w dwa miesiące, do tego praktycznie tylko on napędzał nasze akcje w tamtym czasie . W dodatku sporo poprawił grę w defensywie. Nawet krzyczący na niego na Montjuic potrafili zmienić zdanie w 5 minut po jego wejściu z Bilbao .
Teraz takie coś jest nie do przyjęcia bo Raphinha odpalił w końcu tak jak się oczekiwało od niego te kilka lat temu .
Ogólnie jestem zadowolony z takiego obrotu spraw.