0

@Bilon87 stare xd

0

@Kostek931 dlatego właśnie były problemy z rejestracją Olmo , bo Christensen wrócił po kontuzji i był zarejestrowany.

0

@Kwiatek67 tak , wyobraź sobie piłkarza który nie gra nic do 22 roku życia xd

0

@KamQiX no tak ale może właśnie to samo kieruje Ansu Fatim dlatego porównanie dla mnie Puiqa z Fatim jeśli chodzi o ambicje to jakiś żart xd
Co innego być rezerwowym i wchodzic z ławki a co innego być Puiqem i grać 2 mecze na rok .

0

@Kwiatek67 no , do tej pory siedział na ławie i przegapił lata świetlne na rozwój . Może mógłby iść na wypożyczenie do jakiegoś zespołu z Laliga ale ambicji brakło xd

0

@Kwiatek67 no i do tego czasu zadowalały go dwa mecze na rok xd gdzie Ansu i nas grał sporo więcej a potem był w Brighton xd

0

@4drian0 mówisz o Puiqu , który nigdy nie miał ambicji , był słaby i pomijany przez wszystkich trenerów , siedział zawsze na ławce i nic nie musiał bo rodzice bogaci i dopiero niedawno odszedł do MLS? .

0

@escarabajo dla mnie byłaby spoko gdyby miała większy nadruk . Pomysł oczywiście wiadomo jaki dla osób , które znają miasto ( ja się do nich zaliczam ) ale mozaika w stylu gaudiego taka mała a reszta to taka szarówa totalna xd

2

@escarabajo z całym szacunkiem ale ta koszulka jest mega słaba xd

2

@D10SLEO Astralaga na Robercika

1

@Szmulek przecież zawsze może mieć klauzulę że jak spadną to rozwiązują kontrakt.

0

@Mitch_Atleta no i dlatego nie wstawisz skrzydłowego bo musiałbyś zabrać jednego pomocnika ze środka a dwóch sobie nie poradzi zapewne bo będzie zbyt ofensywnie.

0

@urbipl no to ma sens xD

0

@Mitch_Atleta pytanie tylko czy jakiś LS zgodzi się przyjść żeby nie grać w podstawie.

0

@Kuchar a kiedy Real miał honor itp ? Nie mieli go za czasów Galacticos i nigdy później .

0

@krol211 nie wypowiem się na jego temat niestety bo nie wiem jak gra.

1

@krol211 @MesQueUnClub96 @MichuZ44 @Astad @SinMistico
Issak chyba nie do wyjęcia przy jego wycenie a Gyokeres odbił się od innych lig . Davida można ściągnąć za darmo , więc chyba najmniej ryzykowne zadanie ale oprócz niego przydałby się jeszcze ktoś w razie niewypału .
To może być trudne zadanie.

0

Skoro Eerling podpisał kontrakt to nigdy go nie ściągniemy .
Moje pytanie : kogo byście widzieli na ŚN jako zastępcę Lewego ? .

0

@Foton za tyle to się przebranżawiam , kupuje chatę na Wyspie Zielonego Przylądka i tyle mnie widzieli .

0

@messi33 galson to niedojeb a tu ewidentny karny.

3

Haha ale przekrecili Celtę wzorowo xDDD

0

@PatrykBarca jak ma udział przy bramce w co drugim meczu to jednak chyba się nie do końca kopie po czole.

0

@PatrykBarca ja rozumiem że można go nie lubić przez jego zachowanie ale jednak jakość piłkarską jakąś posiada . Statystycznie ma u nas jedną G/A na dwa mecze.

0

@SzczenaWojtula nie oddał tylko lepszego zawodnika stawiasz na swoją pozycję.

0

@paweldunajecfcb a to nie wystarczy przestać palić tylko trzeba szkolenie i kursy zrobić ? Załączają płytę CD do tego ? xd joke.

2

@mientusek1407 +Henry .

0

@nowy19pl zrobił ale nawet kibice Realu widzą że jak nie indywidualne przebłyski piłkarzy albo babcoki rywala to Real nie istnieje i nie mają w ogóle pomysłu w grze.

0

@Mitch_Atleta oczywiście że wolny nie jest , natomiast z Realem czy innymi zespołami gdzie mają szybkich skrzydłowych to już niestety różnica jest dosyć sporo widoczna xd

0

@Mitch_Atleta jakby był jeszcze szybki to byłby dosłownie ideałem na tej pozycji .

3

@PatrykBarca tak to byłem głównie ja a wiesz dlaczego ? Dlatego że Raphinhi nie dało się oglądać i wyglądał beznadziejnie , gość nie potrafił przedryblować Kroosa ani minąć go na szybkość . To z czego słynął cdtli kapitalny drybling zaginęło totalnie w dodatku marnował sporo setek złym przyjęciem piłki. Jak Xavi go wystawiał na LS to np. z Bayernem to nie wiem czy miał choć jeden kontakt z piłką.
Natomiast Dembele potrafił zrobić najlepszego asystenta w lidze w dwa miesiące, do tego praktycznie tylko on napędzał nasze akcje w tamtym czasie . W dodatku sporo poprawił grę w defensywie. Nawet krzyczący na niego na Montjuic potrafili zmienić zdanie w 5 minut po jego wejściu z Bilbao .

Teraz takie coś jest nie do przyjęcia bo Raphinha odpalił w końcu tak jak się oczekiwało od niego te kilka lat temu .
Ogólnie jestem zadowolony z takiego obrotu spraw.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?