3

@Faro niestety nie wszyscy , Balde się kompletnie nie rozwija.

0

@Kubsoleon pracuje w ataku i obronie to nie wszystko , bo dzisiaj każdy piłkarz musi to robić , szczególnie w drugiej linii .

0

@Kubsoleon a poza tym jakieś argumenty co do jego fantastycznej gry ? On nie ma najmniejszych szans być podstawowym zawodnikiem.

0

@Filipem przed kontuzją był zwykłym średniakiem jak Fermin aktualnie.

0

@Filipem on nigdy nic nie daje , nie ma kreatownosci , nie ma wizji czy strzału z dystansu czy ogólnie strzału .

0

@Filipem zawsze można uargumentować swoje odmienne zdanie .
Niestety w tym przypadku nie ma argumentów bo Gavi nie daje żadnych liczb jako pomocnik.

2

@Kinginiesta Cubarsi naprawił błąd.
A Martin kiedy czekal na Szczęsnego to napastnik rywali przez nogi kopnął piłkę między nogami Szczęsnego.

0

@Aureczek ławka . Gavi poza walecznością nie ma nic do zaoferowania .

0

@Criss18Barca wszystko normalnie . Jeden strzał z dalsza obronił a raz nie dogadał się z Martinem i prawie babol wpadł.

7

@norbi77 dla mnie przewagą jaką ma Real jest brak żółtych kartek dla ich defensywnych pomocników.
Wcześniej był Casemiro , gość mógł zrobić trzy faule taktyczne a i tak nie miał żółtka a teraz kolejni .
Pamiętam mecz z Bayernem , wchodzi Camavinga , szarpie Musiale przez 5 metrów od tyłu , faul taktyczny i co ? Nic.

0

@Krzysztof1987 Krzysiu jak już ochłoniesz to wytrzyj ślinkę i przeczytaj to jeszcze raz .

0

@vangoor Fati to niech oddaje ciuchy i się żegnamy .

1

@SelloutCrowd myślę że chodzi też o stan murawy , ciężko sobie wystawić piłkę pod strzał na pastwisku .

1

@Eklerek ta bródka wygląda perfecta na 17 lat xd

1

Gruby tam uśmiechnięty po utopieniu tyłu milionów euro xD

0

@stickie za to Torre i Fermin , którzy potrafią zdobywać bramki .

0

@Fake69 a kto mówi że za pół ceny ? Na to nie ma żadnych dowodów.

0

@Filipem bo mają sporo nieobecności.

1

@Tomaszek13 nie mogą bo nie będą już naszymi zawodnikami xD

1

@okiemtypera_lucaxx95 poza Lewandowskim praktycznie kazdy zagrał dobry mecz .
Atletico było praktycznie wyłączone z gry i miało tylko dwie okazję w meczu a my o wiele więcej .
Wygralo to że Lewy marnował strzały z trzech metrów.

3

@okiemtypera_lucaxx95 taktyka Simeone czyli przede wszystkim defensywa i wyszło mu to fatalnie.
Tak , strilismy tylko jedną bramkę ale musimy z 5 setek i tylko nasza fatalna skuteczność zdecydowała o wyniku .

2

@tbas @Pedri16Future nie , to był sarkazm :)

1

@pozor nie da się zrobić zasad takich samych dla wszystkich lig bo niektóre zarabiają dużo dużo więcej niż inne.

0

@cules100pro nie ogarnalby bo pensja Messiego to był kosmos.

0

W końcu dzisiaj zobaczymy dobrą grę skrzydłowych .

0

@Coutinho007 Na Depaya nikt nie liczył , każdy pamiętał jakim był leszczem w ManU .

0

@Herato jedynie Arnold bo Salah i Van Dijk już są wiekowi.

2

@patrykppp17 dlatego że regulamin mówi że nie można zarejestrować zawodnika dwa razy w jednym sezonie.

0

@Coutinho007 kozacki duet kogo ?

0

@Coutinho007 absolutnie , Griezmann to piłkarz który świetnie odnajduje się na 10tce i obok środkowego napastnika.
Jest bardzo dobry technicznie , potrafi piłkę zastawić , rozegrać na jeden kontakt jak i akcję wykończyć .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?