ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PIWOSZ89 siedzi dwóch żydów, jeden z zegarkiem na ręce.
Jeden z nich pyta :
-ale fajny zegarek , skąd go masz? .
Na co drugi odpowiada:
-stary mi sprzedał jak umierał .
1
Dzień dobry , czy wiadomo już z jakiej racji nie został podyktowany karny dla Osasuny w ostatnim meczu z Alaves? Soto Grado oglądał to na monitorze i karnego nie odgwizdano . Ktoś wie o co chodzi ?.
0
@Bernard777 1) Barcelona
0
@cracker no tak ale najpierw muszą Cię złapać a do tego się nie kwapią.
5
@barteq albo w przyszłym tygodniu xd
0
@Rastafarnianin akurat sporo ludzi z Afryki woli Rosję niż USA czy Wielką Brytanię.
0
@cracker przecież każdy ma wywalone na ten obowiązek .
Ilu znam ludzi co mieszkają po 10 lat i dalej na PL blachach .
2
@FCB_dimiC ja się akurat z nim zgodzę jeśli chodzi o tą sytuację z Nico .
Obaj piłkarze byli w tej samej odległości do piłki i obaj zrobili ruch jakby chcieli ją osłaniać, można powiedzieć że zderzyli się w ten sam sposób.
Gdyby jeden z nich był bliżej piłki to by było wiadomo kto faulował ale tutaj raczej dobra decyzja sędziego .
5
Dzięki Ernesto , uwielbiam Cię.
4
@Recha_0684 @ali3gator sarkazm Was omija panowie .
2
@catalanian09 Valdes akurat potrafił bronić świetnie . Obejrzyj sobie finał LM z 2006 roku .
0
@Toretto bramka na 1:0 to ważna rzecz , nieważne czy wtoczone czy nie .
0
Ale z tym Ferranem na szpicy to dajcie spokój. Kto to widział.
2
@ViscaelBarca2007 jego pamiętne bomby w okno zza pola karnego przeciwko Atletico i Valencii . I co najlepsze jedną strzelił prawą a drugą lewą nogą.
9
@paweldunajecfcb Adriano na boku to akurat była dobra wiadomość xd
0
@GeneralXavi pomoc była posypaną już długo wcześniej przed odejściem Busquetsa.
0
@kuz od strony szatni widać było że Oriol jest dużo lepszy od Casado xD
0
@gumaz tylko dlatego że Barcelona poszła na rękę Villi , który mógł odejść np. za 13 do Tottenhamu.
0
@Seledynowy kolejny uraz? Bo widzę że trenuje z drużyną normalnie.
0
Bogu dzięki miałem dzisiaj mecz i nie miałem okazji oglądać meczu .
Mega przypał przegrać u siebie z Las Palmas .
0
A mi godzina meczu też nie pasuje bo sam mam mecz oo 13:15 na wyjeździe.
0
@Maker0 jeszcze jest chyba Eric w obwodzie.
0
@Kozinho. Griezmann miał dobre statystyki . Grał jak Raphinha pierwsze dwa sezony u nas , irytował ale jakieś staty robił.
4
@Rhaan jak dla mnie to on powinien być gotów do odejścia , nie do gry .
3
W przeciągu tygodnia odpaliłem po ponad 10latach Call of Duty 2 multiplayer na cracker serwerach .
Okazało się że stare serwery jeszcze istnieją i ludzie dalej grają.
Wspomnienia wróciły.
1
@fc20barca dzięki , przekażemy mu.
1
@Comentateiro Pep to nie Jose żeby być zwalniany jakieś 5-6 razy pod rząd .
0
@FCB24 co z tego skoro piłkarze są zajechanii bo nie ma kim ich zmienić ? Widziałeś co robił Walker ? Gość nie miał siły biegać w ostatnich 20 minutach.
4
@Krzysztof1987 szybki ale niezbyt bystry.
1
@Foro ja byłem dwa i trzy lata temu i był luz.