0

@PIWOSZ89 siedzi dwóch żydów, jeden z zegarkiem na ręce.
Jeden z nich pyta :
-ale fajny zegarek , skąd go masz? .
Na co drugi odpowiada:
-stary mi sprzedał jak umierał .

1

Dzień dobry , czy wiadomo już z jakiej racji nie został podyktowany karny dla Osasuny w ostatnim meczu z Alaves? Soto Grado oglądał to na monitorze i karnego nie odgwizdano . Ktoś wie o co chodzi ?.

0

@Bernard777 1) Barcelona

0

@cracker no tak ale najpierw muszą Cię złapać a do tego się nie kwapią.

5

@barteq albo w przyszłym tygodniu xd

0

@Rastafarnianin akurat sporo ludzi z Afryki woli Rosję niż USA czy Wielką Brytanię.

0

@cracker przecież każdy ma wywalone na ten obowiązek .
Ilu znam ludzi co mieszkają po 10 lat i dalej na PL blachach .

2

@FCB_dimiC ja się akurat z nim zgodzę jeśli chodzi o tą sytuację z Nico .
Obaj piłkarze byli w tej samej odległości do piłki i obaj zrobili ruch jakby chcieli ją osłaniać, można powiedzieć że zderzyli się w ten sam sposób.
Gdyby jeden z nich był bliżej piłki to by było wiadomo kto faulował ale tutaj raczej dobra decyzja sędziego .

5

Dzięki Ernesto , uwielbiam Cię.

4

@Recha_0684 @ali3gator sarkazm Was omija panowie .

2

@catalanian09 Valdes akurat potrafił bronić świetnie . Obejrzyj sobie finał LM z 2006 roku .

0

@Toretto bramka na 1:0 to ważna rzecz , nieważne czy wtoczone czy nie .

0

Ale z tym Ferranem na szpicy to dajcie spokój. Kto to widział.

2

@ViscaelBarca2007 jego pamiętne bomby w okno zza pola karnego przeciwko Atletico i Valencii . I co najlepsze jedną strzelił prawą a drugą lewą nogą.

9

@paweldunajecfcb Adriano na boku to akurat była dobra wiadomość xd

0

@GeneralXavi pomoc była posypaną już długo wcześniej przed odejściem Busquetsa.

0

@kuz od strony szatni widać było że Oriol jest dużo lepszy od Casado xD

0

@gumaz tylko dlatego że Barcelona poszła na rękę Villi , który mógł odejść np. za 13 do Tottenhamu.

0

@Seledynowy kolejny uraz? Bo widzę że trenuje z drużyną normalnie.

0

Bogu dzięki miałem dzisiaj mecz i nie miałem okazji oglądać meczu .
Mega przypał przegrać u siebie z Las Palmas .

0

A mi godzina meczu też nie pasuje bo sam mam mecz oo 13:15 na wyjeździe.

0

@Maker0 jeszcze jest chyba Eric w obwodzie.

0

@Kozinho. Griezmann miał dobre statystyki . Grał jak Raphinha pierwsze dwa sezony u nas , irytował ale jakieś staty robił.

4

@Rhaan jak dla mnie to on powinien być gotów do odejścia , nie do gry .

3

W przeciągu tygodnia odpaliłem po ponad 10latach Call of Duty 2 multiplayer na cracker serwerach .
Okazało się że stare serwery jeszcze istnieją i ludzie dalej grają.
Wspomnienia wróciły.

1

@fc20barca dzięki , przekażemy mu.

1

@Comentateiro Pep to nie Jose żeby być zwalniany jakieś 5-6 razy pod rząd .

0

@FCB24 co z tego skoro piłkarze są zajechanii bo nie ma kim ich zmienić ? Widziałeś co robił Walker ? Gość nie miał siły biegać w ostatnich 20 minutach.

4

@Krzysztof1987 szybki ale niezbyt bystry.

1

@Foro ja byłem dwa i trzy lata temu i był luz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?