0

@konajoncek było dobrze ale pierwsze 20 minut nie mogliśmy wyjść poza 30 metr od bramki .

0

@Maker0 tak ale R ale to nie Bayern . Jak cofniemy się tak z Realem na 20 minut to zapewne dostaniemy z dwie bramy i potem Real będzie nas kontrował.

3

Brawo drużyna , przepiękne zwycięstwo , przepiękna noc i jest przepięknie ale w sobotę będzie dużo ciężej .
Duże pochwały dla Casado .

0

@jacobFCB Valdes to był 5 razy lepszy od Penii .

0

@tbas żadne osłabienie , mają Łunina.

3

@noface Olmo za Torre i jazda

0

@Cvzx myślę że najlepsze ustawienie Realu teraz to w środku Modric-Camavinga-Valverde i Bellingham na ŚPO .
A przed nimi Vinicius i Mbappe .

0

@VeB 1899 ja tak sprawdzałem całe lato kiedy będą dostępne czarne treningowki bez rękawów.
Udostępnili dopiero we wrześniu jak już jest zimno , więc mówię j,,,ć ich .

0

@arasz1819 Endrick akurat wtedy pracował w prasie.

0

@NeroTFP1 ligę wygrywa się atakiem a turnieje obroną jak to mówią.

0

@mateusz33 spokojnie , Raphinha jest dobry od dwóch miesięcy .

0

@AnsuLamine Dortmund to cieniasy , easy win dla Realu i odpoczynek przed El Clasico .

0

@Riguelme dokładnie.

3

Jak Cubarsi może być bezbłędny skoro nie upilnował rywala przy straconej bramce?

0

Jak dla mnie to miejsce jest zarezerwowane dla Olmo.

0

@Faro ostatnio do Viniciusa kiedy nam strzelał bramkę grał Bellingham , jest też Modric .
Będą mieli też sporą przewagę jeśli chodzi o stałe fragmenty gry czy po prostu o silę bo mają wysokich czy dobrze grających głową Militao , Rudigera , w drugiej linii Bellinghama ,Tchouameniego czy Valverde .
Jak dla mnie to będzie mecz na styku .

1

@RoberDzik aż dziw , że wczoraj przy prowadzeniu 3:0 młody De Jong nie dostał kilku minut .

0

@BTW myślę że wyjdzie w pierwszym składzie , dlatego też nie dostał wczoraj ani minuty. Myślę że będzie środek Casado-Pedri-Olmo.

3

@Faro nie wszyscy , niektórzy są zdania tak jak i ja , że szybkie skrzydła i napastnik mogą nam narobić wielu problemów i wynik zapewne będzie na styku.

1

@Wossi61FCB Cubarsi profesor nie dogonił przeciwnika i gość strzelił bramkę a potem sprokurował karnego i tylko spalony go uratował.

1

@kanver_ Raphinha , Kounde , Lewy .

2

@NeroTFP1 szkoda że postanowił nie dotykać tej piłki co bramkarz wyszedł bo miałby sam na sam .

0

@tbas warto zaznaczyć że w naszych barwach bo w Gironie rozegrał cały sezon .

0

@FCB24 Zdecydowanie Raphinha , jak gościa nienawidziłem i cisnąłem za jego gównianą grę gdzie nie potrafił Kroosa przedryblować to teraz prezentuje się o niebo lepiej .

0

@ali3gator zmora co najwyżej.

0

@A4ron ja miałem tylko jedno ale też podczas meczu ligowego . Obojczyk poszedł xd

0

@matiz1514 na Viniego , Mbappe , Rodrygo czy Valverde to nie zadziala

1

Czy to był dobry mecz Cubarsiego ? Stracona bramka idzie na jego konto , plus miał szczęście przy akcji gdzie sprokurował karnego bo faulował w polu karnym i jedynie spalony temu zapobiegł.

0

@Maker0 uważam że jeśli przez wszystkie dotychczasowe mecze gramy wysoko to w tych meczach też zapewne się nie cofniemy , nasz pressing wymaga wyjścia wysoko .

0

@Kgorecki2500 to nie chodzi o wynik wczorajszego spotkania .
Chodzi o przyszłe dwa , gdzie rywale mają bardzo szybkie skrzydła i napastników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?