ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@konajoncek było dobrze ale pierwsze 20 minut nie mogliśmy wyjść poza 30 metr od bramki .
0
@Maker0 tak ale R ale to nie Bayern . Jak cofniemy się tak z Realem na 20 minut to zapewne dostaniemy z dwie bramy i potem Real będzie nas kontrował.
3
Brawo drużyna , przepiękne zwycięstwo , przepiękna noc i jest przepięknie ale w sobotę będzie dużo ciężej .
Duże pochwały dla Casado .
0
@jacobFCB Valdes to był 5 razy lepszy od Penii .
0
@tbas żadne osłabienie , mają Łunina.
3
@noface Olmo za Torre i jazda
0
@Cvzx myślę że najlepsze ustawienie Realu teraz to w środku Modric-Camavinga-Valverde i Bellingham na ŚPO .
A przed nimi Vinicius i Mbappe .
0
@VeB 1899 ja tak sprawdzałem całe lato kiedy będą dostępne czarne treningowki bez rękawów.
Udostępnili dopiero we wrześniu jak już jest zimno , więc mówię j,,,ć ich .
0
@arasz1819 Endrick akurat wtedy pracował w prasie.
0
@NeroTFP1 ligę wygrywa się atakiem a turnieje obroną jak to mówią.
0
@mateusz33 spokojnie , Raphinha jest dobry od dwóch miesięcy .
0
@AnsuLamine Dortmund to cieniasy , easy win dla Realu i odpoczynek przed El Clasico .
0
@Riguelme dokładnie.
3
Jak Cubarsi może być bezbłędny skoro nie upilnował rywala przy straconej bramce?
0
Jak dla mnie to miejsce jest zarezerwowane dla Olmo.
0
@Faro ostatnio do Viniciusa kiedy nam strzelał bramkę grał Bellingham , jest też Modric .
Będą mieli też sporą przewagę jeśli chodzi o stałe fragmenty gry czy po prostu o silę bo mają wysokich czy dobrze grających głową Militao , Rudigera , w drugiej linii Bellinghama ,Tchouameniego czy Valverde .
Jak dla mnie to będzie mecz na styku .
1
@RoberDzik aż dziw , że wczoraj przy prowadzeniu 3:0 młody De Jong nie dostał kilku minut .
0
@BTW myślę że wyjdzie w pierwszym składzie , dlatego też nie dostał wczoraj ani minuty. Myślę że będzie środek Casado-Pedri-Olmo.
3
@Faro nie wszyscy , niektórzy są zdania tak jak i ja , że szybkie skrzydła i napastnik mogą nam narobić wielu problemów i wynik zapewne będzie na styku.
1
@Wossi61FCB Cubarsi profesor nie dogonił przeciwnika i gość strzelił bramkę a potem sprokurował karnego i tylko spalony go uratował.
1
@kanver_ Raphinha , Kounde , Lewy .
2
@NeroTFP1 szkoda że postanowił nie dotykać tej piłki co bramkarz wyszedł bo miałby sam na sam .
0
@tbas warto zaznaczyć że w naszych barwach bo w Gironie rozegrał cały sezon .
0
@FCB24 Zdecydowanie Raphinha , jak gościa nienawidziłem i cisnąłem za jego gównianą grę gdzie nie potrafił Kroosa przedryblować to teraz prezentuje się o niebo lepiej .
0
@ali3gator zmora co najwyżej.
0
@A4ron ja miałem tylko jedno ale też podczas meczu ligowego . Obojczyk poszedł xd
0
@matiz1514 na Viniego , Mbappe , Rodrygo czy Valverde to nie zadziala
1
Czy to był dobry mecz Cubarsiego ? Stracona bramka idzie na jego konto , plus miał szczęście przy akcji gdzie sprokurował karnego bo faulował w polu karnym i jedynie spalony temu zapobiegł.
0
@Maker0 uważam że jeśli przez wszystkie dotychczasowe mecze gramy wysoko to w tych meczach też zapewne się nie cofniemy , nasz pressing wymaga wyjścia wysoko .
0
@Kgorecki2500 to nie chodzi o wynik wczorajszego spotkania .
Chodzi o przyszłe dwa , gdzie rywale mają bardzo szybkie skrzydła i napastników.