ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos o kuźwa , współczuję . Plus taki że u dłoni a nie u stopy .
0
@Luciano99 nie , Messi to już na zasłużoną emeryturę się wybrał.
0
@tristan87 nic dziwnego , w końcu ma 125 cm wzrostu , oby tylko szybkości nie stracił .
0
@galix22 sen , dieta i zimna kąpiel po treningu .
2
@Commando Messi miał niesamowitą szybkość , której brakuje Yamalowi . Jest szybki ale nie aż tak jak Messi w tym wieku . A to co później Messi robił w wieku 18lat to poezja .
4
O ile dobrze kojarzę to chyba jeszcze Ansu dał w ostatnich minutach fajne podanie do Raphinhi za linię obrony .
0
@mkord ale kim jest Victor? Gościem który gra 5ty mecz w Europie? A porównałem to z gwiazdami że ścisłego topu i też zagrali gówno .
0
Laporta jest śmieszny mówiąc ciągle o tych wychowankach , jaka to podstawa itp a jak tylko się pojawił hajs z dźwigni to od razu setki milionów poszły
0
@AduŚ07 to samo można było mówić o Realu Madryt jak zremisował 3:3 ? XD
0
@BORO_12 Mbappe na prawym skrzydle? Okej .
0
@BORO_12 nominalny LS może być ale na lewej gra Vinicius a na środku Mbappe . Jak ściągniesz Haalanda za Rodrygo to wtedy ma PS musi iść Vini albo Mbappe.
1
@BORO_12 Rodrygo gra na PS. Jego odejście nic by nie zmieniło.
2
@Konstanty23 ale co mi zmienia różnica choćby czerwonych kartek gdzie w Realu grał rekordzista bo musiał ratować się czy chwilę faulami ? XD jak odejmiesz kartki Ramosa to nagle różnicy nie ma żadnej praktycznie.
0
@FCB24 Bayern ma szybkie skrzydła a my z takimi zespołami mamy zawsze ciężary .
2
@Eto'o9 R10 bo oni mieli Dudka w składzie i dlatego tak im się kojarzy xD
1
@Arkon raczej Bayern bo będzie ofensywnie
1
@tomasthc bo chcieliby jakoś usprawiedliwić lata gdzie Barca ich gwałciła.
43
@Konstanty23 ja nie widziałem raportów a za to widziałem jak piłka wpada na metr do bramki w meczu z Betisem czy Valencią a sędziowie nic nie widzieli i tak , przegraliśmy mistrzostwo.
0
@kamiVeB oglądałem . Dziękuję.
0
@Ziemny no patrz , zagrał na zamkniętą drużynę a i tak prawie zawsze był spóźniony na prawej stronie.
0
Czy tylko mi się wydaje że Hector Fort grał lepiej na lewej stronie? . Wczoraj kolejny słaby mecz na PO.
1
@Arden a często nie biegał też jak trzeba było xD
0
@4drian0 a może po prostu gra bo nie ma alternatyw i lepiej żeby on zagrał w takim meczu 90 minut bo w kolejnym ważnym będzie grał ławę?
1
@Destroyer_of_Worlds karny dla Realu!
18
@clyde zdrada= nie istniejesz dla mnie . Adios.
0
@PatrykBarca oczywiście. I poprawka , chciałem napisać 10 minut .
1
@kuz ja myślę że zagra z 20 minut
9
@gaucho104 Iniesta można powiedzieć że skompletował futbol kiedy Modric był flopem bez trofeów.
9
@Comentateiro czy ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu?
1
Dlaczego Lewy ma wyższą note od Ferrana ? Lewy zagrał kiepsko i zaliczył tylko 12 podań ogólnie , kompletnie poza grą.