0

@AmigoBlancos o kuźwa , współczuję . Plus taki że u dłoni a nie u stopy .

0

@Luciano99 nie , Messi to już na zasłużoną emeryturę się wybrał.

0

@tristan87 nic dziwnego , w końcu ma 125 cm wzrostu , oby tylko szybkości nie stracił .

0

@galix22 sen , dieta i zimna kąpiel po treningu .

2

@Commando Messi miał niesamowitą szybkość , której brakuje Yamalowi . Jest szybki ale nie aż tak jak Messi w tym wieku . A to co później Messi robił w wieku 18lat to poezja .

4

O ile dobrze kojarzę to chyba jeszcze Ansu dał w ostatnich minutach fajne podanie do Raphinhi za linię obrony .

0

@mkord ale kim jest Victor? Gościem który gra 5ty mecz w Europie? A porównałem to z gwiazdami że ścisłego topu i też zagrali gówno .

0

Laporta jest śmieszny mówiąc ciągle o tych wychowankach , jaka to podstawa itp a jak tylko się pojawił hajs z dźwigni to od razu setki milionów poszły

0

@AduŚ07 to samo można było mówić o Realu Madryt jak zremisował 3:3 ? XD

0

@BORO_12 Mbappe na prawym skrzydle? Okej .

0

@BORO_12 nominalny LS może być ale na lewej gra Vinicius a na środku Mbappe . Jak ściągniesz Haalanda za Rodrygo to wtedy ma PS musi iść Vini albo Mbappe.

1

@BORO_12 Rodrygo gra na PS. Jego odejście nic by nie zmieniło.

2

@Konstanty23 ale co mi zmienia różnica choćby czerwonych kartek gdzie w Realu grał rekordzista bo musiał ratować się czy chwilę faulami ? XD jak odejmiesz kartki Ramosa to nagle różnicy nie ma żadnej praktycznie.

0

@FCB24 Bayern ma szybkie skrzydła a my z takimi zespołami mamy zawsze ciężary .

2

@Eto'o9 R10 bo oni mieli Dudka w składzie i dlatego tak im się kojarzy xD

1

@Arkon raczej Bayern bo będzie ofensywnie

1

@tomasthc bo chcieliby jakoś usprawiedliwić lata gdzie Barca ich gwałciła.

43

@Konstanty23 ja nie widziałem raportów a za to widziałem jak piłka wpada na metr do bramki w meczu z Betisem czy Valencią a sędziowie nic nie widzieli i tak , przegraliśmy mistrzostwo.

0

@kamiVeB oglądałem . Dziękuję.

0

@Ziemny no patrz , zagrał na zamkniętą drużynę a i tak prawie zawsze był spóźniony na prawej stronie.

0

Czy tylko mi się wydaje że Hector Fort grał lepiej na lewej stronie? . Wczoraj kolejny słaby mecz na PO.

1

@Arden a często nie biegał też jak trzeba było xD

0

@4drian0 a może po prostu gra bo nie ma alternatyw i lepiej żeby on zagrał w takim meczu 90 minut bo w kolejnym ważnym będzie grał ławę?

1

@Destroyer_of_Worlds karny dla Realu!

18

@clyde zdrada= nie istniejesz dla mnie . Adios.

0

@PatrykBarca oczywiście. I poprawka , chciałem napisać 10 minut .

1

@kuz ja myślę że zagra z 20 minut

9

@gaucho104 Iniesta można powiedzieć że skompletował futbol kiedy Modric był flopem bez trofeów.

9

@Comentateiro czy ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu?

1

Dlaczego Lewy ma wyższą note od Ferrana ? Lewy zagrał kiepsko i zaliczył tylko 12 podań ogólnie , kompletnie poza grą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?