ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@sevs Władca Pierścieni , Trzynasty Wojownik.
1
@Coutinho007 trenerzy często tak mają , Mourinho np. pozbył się De Bruyne bo za słaby.
0
Panowie oby ta piękna chwila trwała jeszcze długo .
3
Panie Flick dawaj Olmo za Fermina.
13
Tak odnośnie środowego meczu to przy wszystkich bramkach asystowali piłkarze ze szkółki 2x Fermin , 1x Casado , 1x Yamal.
0
@Murazor no , jedynie sprzedał aktywa klubu do tego xd
2
@Eto'o9 R10 Balde niestety nie używa kompletnie mózgu . Najbardziej marnotrawione warunki fizyczny w zespole.
0
Z tą oceną obrony to bym nie przesadzał , Inigo zawalił kompletnie krycie przy bramce a obaj z Cubarsim zawalili totalnie gdy poszła dobra piłka do Mullera i tylko jemu dziękujmy że trochę źle sobie przyjął i zdążył Inaki obronić.
0
@insp1re Bayern oddał trzy strzały myślę . Jeden gol Kane'a nieuznany przez milimetrowy spalony , potem gol uznany i jeszcze to co miał Muller gdzieś w Pena wyszedł z bramki , na szczęście źle sobie przyjął .
0
@Dzieniu Fati stanowi konkurencje? XD
0
@Fake69 przede wszystkim Pena grał lage na Robercika bo nie było nikogo innego do gry , dlatego tak to wyglądało . Bayern bardzo mądrze zakładał pressing i ucinał wszystkie opcje do gry .
1
@HypeR no i zburzyles im już całą narrację xd
0
@insp1re no nie wiem . Jak dla mnie to wczoraj 20 minut byliśmy sparaliżowani wymieniając jakieś 20 podań .
0
@Beztroskii może nie setka ale bardzo groźna sytuacja 50 minucie , kiedy spanikowalismy w naszym polu karnym .
I grozna sytuacja w 65tej .
Real takie sytuacje wykorzystuje ,.a będzie ich zapewne dużo więcej w sobotę
1
@Armin96 tego nie wie sam Laporta
5
@Kondi99 Rapha z tamtego sezonu zj**ał by wszystkie trzy sytuację.
1
@626 to zapewn skopiowane z neta .
35
Niesamowicie idą łeb w łeb na tym początku sezonu :
- Bellingham G/A : 3
- Pablo Torre G/A: 4
6
@abram3k zapewne jest szczęśliwy bo gra ze swoim bratem w klubie który dał mu szansę , marzenie nie jednego dziecka.
0
@Kaku11 dokładnie tak .
0
@Kaku11 mecz będzie bardzo wyrównany i na styku moim zdaniem .
Zawodnicy Realu są szybsi i lepsi technicznie niż piłkarze Bayernu .
0
@TridenteMSN w sumie to zapomniałem o Ferminie.
Tak więc podstawa Olmo-Pedri-Casado i tak samo za nich Frenkie-Fermin-Gavi .
0
@Eto'o9 R10 wczoraj w 8 i 9 minucie mogliśmy stracić bramki .
W 8ej minucie gdyby Muller sobie lepiej przyjął to miałby czyste 1vs1 z Peną a w drugiej sytuacji uratował nas minimalny spalony gdzie Kane nie miał nawet obok siebie żadnego obrońcy , który byłby w stanie utrudnić mu strzał głową z 5ciu metrów.
A to tylko dwie setki rywali z kilku .
1
@TridenteMSN Olmo-Pedri-Casado i do wejścia na raz Gavi z Frenkiem.
1
@Boro79 pierwsze 20 minut wymieniliśmy ze 20 podań i Bayern nas cisnął niemiłosiernie+ szczęście że minimalny spalony przy bramce Kane'a .
Real może takich sytuacji nie wybaczyć .
0
@Pedri16Future 20 minut meczu to bardzo sporo , w tyle czasu Real może spokojnie wpakować kilka bramek .
16
@Aragorn33 podoba mi się tu praca Frenkiego na pewnym etapie filmiku gdzie cały czas chce wybiegać do gry w trójkącie .
0
@Derean zgadzam się , oby tylko blondasek był zdrowy.
0
@Jakchcesz bez przesady , wczoraj Gnabry minął go tyle razy schodząc do środka i mając tyle czasu na dobre zagranie że szok.
0
@ali3gator różnica jest wielka . W Realu jest Vinicius i Mbappe a nie Gnabry czy cienki Olise i wykorzystają zapewne pół sytuacji .