1

@Foro ja byłem dwa i trzy lata temu i był luz.

0

Gerard Martin ja pierdole , ten gość jest tak cienki że szok .

2

@Rbtkvhtin nie ma kogoś jak najlepszy wokalista , muzyk itp. Są tylko Ci których lubimy najbardziej. Jednemu podoba się ten a drugiemu inny

0

@tomek256 pewnie z 60%

1

@Vhaeraun jak dla mnie super niektóre odcinki , klimat jest.
Najlepszy jak Molder się przenosi w czasie.

1

@kubix05 u mnie w mieście.

1

@mordini123 byłem w norweskim Bergen dwa tygodnie temu i było tak samo . Rejsik wśród fiordów to bajeczka.

0

@Kgorecki2500 byle nie w następnym meczu xd

0

@gumaz ciekawe komu by donosił xd

0

@Maker0 Świderski w meczu z Portugalią.

0

@mmaciass Robert jak nie weźmie się za rozegranie to teraz o wojnie .

0

@A4ron fajny ten comeback 6:1 a jeszcze lepsze frajerstwo z Juve w kolejnej rundzie xd

1

@Nightraider Wyspa Tajemnic>Incepcja

1

@Kinginiesta jedno nie wyklucza drugiego xD

0

@xVENUMx rekwirujesz furę Buddzie ?xd

1

@Kgorecki2500 ja zawsze obieram . Gdyby człowiek miał świadomość jacy ludzie pracują przy selekcji warzyw itp to umycie może nie wystarczać xd

0

@Kgorecki2500 ile teraz w Polsce cena za tego burgera ? Już dobiła do 40 złotych czy jeszcze ? .

0

@MichalZZZ zwolnili Cię i nie ma Cię na treningu .

0

@betonito Haaland w przeciwieństwie do Mbappe to porządny napadzior i na szpicy potrafi trzymać linię spalonego . Nie mówiąc już o tym że jest szybszy od naszych stoperów.

2

@Safrani tą Rey to już mogliby sobie odpuścić . Mega słaba postać jak zresztą każda z najnowszej trylogii.

0

@macio_944 ja myślę że szczególnie w Lidze Valverde wiedział co robi . Jedną porażka przez cały sezon w lidze w przedostatniej kolejce to nie przypadek .
A w pucharach za bardzo doświadczenia nie miał .

4

Flick też mógłby w sumie pobiegac za decyzje żeby Raphinha był w środku boiska . Dzięki temu nie mieliśmy ani lewego , ani prawego skrzydła a w środku było zbyt wielu piłkarzy .

3

@PatrychoO nie , bo dobrej muzy nie puszczają w radiu od dawna .

0

@pacior95 nie gorzej od Pedriego xd

0

Imanol Alguacil zjadł i wysral Hansiego Flicka dzisiaj .

0

Fermin na ławę, Olmo IN.

1

@Danny Gaucho ciekawe ile by miał tych spotkań gdyby nie odszedł z Sevilli na jakiś czas xd

3

Szkoda tego Militao , jest cienki że Real z nim grałby dalej lipę.

0

@Omoziu De Jong będzie grzał ławę, podstawa Casado-Pedri-Olmo

2

@goldmetaxa dokładnie , to pewno ojciec już nie wytrzymał i zabrał rodzinę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?