ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Foro ja byłem dwa i trzy lata temu i był luz.
0
Gerard Martin ja pierdole , ten gość jest tak cienki że szok .
2
@Rbtkvhtin nie ma kogoś jak najlepszy wokalista , muzyk itp. Są tylko Ci których lubimy najbardziej. Jednemu podoba się ten a drugiemu inny
0
@tomek256 pewnie z 60%
1
@Vhaeraun jak dla mnie super niektóre odcinki , klimat jest.
Najlepszy jak Molder się przenosi w czasie.
1
@kubix05 u mnie w mieście.
1
@mordini123 byłem w norweskim Bergen dwa tygodnie temu i było tak samo . Rejsik wśród fiordów to bajeczka.
0
@Kgorecki2500 byle nie w następnym meczu xd
0
@gumaz ciekawe komu by donosił xd
0
@Maker0 Świderski w meczu z Portugalią.
0
@mmaciass Robert jak nie weźmie się za rozegranie to teraz o wojnie .
0
@A4ron fajny ten comeback 6:1 a jeszcze lepsze frajerstwo z Juve w kolejnej rundzie xd
1
@Nightraider Wyspa Tajemnic>Incepcja
1
@Kinginiesta jedno nie wyklucza drugiego xD
0
@xVENUMx rekwirujesz furę Buddzie ?xd
1
@Kgorecki2500 ja zawsze obieram . Gdyby człowiek miał świadomość jacy ludzie pracują przy selekcji warzyw itp to umycie może nie wystarczać xd
0
@Kgorecki2500 ile teraz w Polsce cena za tego burgera ? Już dobiła do 40 złotych czy jeszcze ? .
0
@MichalZZZ zwolnili Cię i nie ma Cię na treningu .
0
@betonito Haaland w przeciwieństwie do Mbappe to porządny napadzior i na szpicy potrafi trzymać linię spalonego . Nie mówiąc już o tym że jest szybszy od naszych stoperów.
2
@Safrani tą Rey to już mogliby sobie odpuścić . Mega słaba postać jak zresztą każda z najnowszej trylogii.
0
@macio_944 ja myślę że szczególnie w Lidze Valverde wiedział co robi . Jedną porażka przez cały sezon w lidze w przedostatniej kolejce to nie przypadek .
A w pucharach za bardzo doświadczenia nie miał .
4
Flick też mógłby w sumie pobiegac za decyzje żeby Raphinha był w środku boiska . Dzięki temu nie mieliśmy ani lewego , ani prawego skrzydła a w środku było zbyt wielu piłkarzy .
3
@PatrychoO nie , bo dobrej muzy nie puszczają w radiu od dawna .
0
@pacior95 nie gorzej od Pedriego xd
0
Imanol Alguacil zjadł i wysral Hansiego Flicka dzisiaj .
0
Fermin na ławę, Olmo IN.
1
@Danny Gaucho ciekawe ile by miał tych spotkań gdyby nie odszedł z Sevilli na jakiś czas xd
3
Szkoda tego Militao , jest cienki że Real z nim grałby dalej lipę.
0
@Omoziu De Jong będzie grzał ławę, podstawa Casado-Pedri-Olmo
2
@goldmetaxa dokładnie , to pewno ojciec już nie wytrzymał i zabrał rodzinę xD