ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore trudniejsze zrobił Gvardiol xd
0
@Coutinho007 Gundo gra takie gówno że nawet bym go nie liczył
1
Dobrze że Gvardiol przepuścił to wpadła xD
0
Ładnie panie Nunes , Guardioli jeszcze bardziej urosły zakola dzięki temu zagraniu .
0
Serio ktoś dał Cubarsiemu 4 z czytelników za zawalenie obu bramek ? Aha .
Przecież gdyby to był Alonso , Roberto czy Garcia to mieliby max 2.
1
@Luciano99 to istny debilizm ale zabawne xd
0
@Damiain tak ale Ferran też dopiero co wrócił po kontuzji .
Tak , gram całe życie , w Polsce do 25 roku życia a do teraz w Holandii.
0
@Damiain no , pokopał sobie w przerwie a potem rozwiazujesz buty i siadasz na 30 minut na ławce rezerwowych xD
2
Brzuchem do góry xD
0
@Damiain w 88 minucie o ile kojarzę to chciał podać tylko zrobił to zbyt lekko .
Przypominam że gość dopiero co wszedł na boisko ,.więc nie czujesz dobrze piłki i czasami tak wyjdzie.
0
@NeroTFP1 a tam afera , może po prostu jest niewidoma .
0
@Midast pewnie zawalił też drugiego gola łamiąc idiotycznie linię spalonego i totalny brak jej kontroli .
0
@Borneo zrobić prawie karnego a karnego to różnica.
0
@Comentateiro skoro nie prezentuje wymaganego poziomu ze względu na wiek to po prostu powinien siedzieć na ławie w ważnych meczach i ogrywać się w spotkaniach ze słabszymi rywalami i zdobywać doświadczenie.
Wczoraj jego idiotyzmy jakie robił mogły przeważyć o losach spotkania .
0
@ProMILs z gorylami najlepiej , wytepią go pięknie.
0
Siemanko , gra tutaj może ktoś na basie ? . Zamierzam kupić gitarkę po nowym roku ( mam już upatrzoną czterostrunówkę) i zacząć się uczyć gry .
Chciałbym kupić sobie wcześniej książkę odnośnie gry i chciałbym zapytać czy ktoś kto gra , ma coś konkretnego do polecenia?.
1
@ACMaldini3 De Jong po wejściu to zaliczył chyba 3 straty pod rząd a potem truchtanko xD
0
Nie no ale MVP dla Yamala to jakiś żart.
0
@LeoMessiiBarcaPepa katastrofalne to było zachowanie Cubarsiego przy drugiej bramce .
Pena nawet jakby został w bramce to miałby 1vs2 .
0
Cubarsi wczoraj zawalił dwie bramki . Ciekawe czy odpocznie kosztem Erica lub Araujo.
0
@kondzix2115 mówię to od ponad roku . Balde to po prostu boiskowy przygłup.
0
Najgorsze: Cubarsi.
1
Niech wraca Araujo za Cubarsiego .
1
@macio_944 Araujo na ten moment powinien zastąpić Cubarsiego .
1
@clyde po 4 miesiącach liczysz że będzie lepiej ? Mi zdechł piesio niecały rok temu i serce złamane xd
Na to nie ma rady , z czasem człowiek nauczy się z tym żyć i myśleć o pozytywnych wspomnieniach bez odczuwania bólu .
1
@NeroTFP1 powinni jej zrobić dokładnie to samo , przypalać , obijać aż zdechnie.
0
@gumaz ibuprofen
0
@pt9 ja myślę że normalnie.
1
@DragonxNF Black ,.death , trash i mu metal + muzyka klasyczna , szczególnie pianino w mrocznym stylu.
2
@LeoMessiiBarcaPepa który?