ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@13th narracja prosto ze stolicy xd
0
@FCB NA ZAWSZE! To samo miało pokazać spotkanie z Borussią. Wygraliśmy a potem w pałę od ogórków.
2
@barcelonaLM karp ogólnie jest tragiczny bo je syf.
0
@Sysia11 oczywiście że tak.
20
@Sysia11 no nie wiemy , w końcu Scaloni na profilowym xd
1
@ketrab321 Może po prostu wskoczy za niego Araujo lub Christensen i będzie lepiej .
Cubarsi jest nie pewny od końcówki zeszłego sezonu.
11
Komentarz usunięty
3
@takisobiektos mi że starości zmarł w tym roku pies . Był dramat .
0
@Fantastyczny Chłopiec ale opóźnienie zapewne obejmuje końcową faze xd
0
@NeroTFP1 niżej napisałem że człowiek wspiera ,.emocjonuje się tym , przeżywa i chce żeby Polska coś wygrała ale zanim rozpoczną się rozgrywki to dobrze wiemy jak to się skończy .
Dlatego Polska zaraz odpada i faworyzujemy zazwyczaj kogoś innego .
Nie napisałem że Polsce się nie kibicuje.
13
@MichuZ44 ogólnie to kibicowanie Polsce na MŚ nie ma większego sensu . Wiadomo że człowiek wspiera i wszystko ale umówmy się , żaden piłkarz reprezentacji Polski włącznie ze sztabem nie wiedzą w powodzenie ma tej imprezie .
0
@Rewolucja123 na nich raczej nie ma szans xD
0
@Rewolucja123 ogólnie doping był prawie zawsze, za każdym razem co byłem to było tak że trzeba było krzyczeć do osoby obok .
Ale bez ultrasów to już będzie piknik stypa.
0
Ogólnie może się zastanowić żeby tylko kibice gości mogli tam wejść.
0
@Kismeth Iniesta był kreatorem gry , potrafił uspokoić grę, przerzucić , uderzyć z dystansu czy zagrać otwierające przeszywające podanie . Gavi nie potrafi niczego z tych rzeczy.
2
@mmaciass on się jeszcze nie urodził .
1
@Kinginiesta dokładnie i to 3 setki przeciwko zespołowi , który bronił się całą jedenastką i przeszkadzał faulami .
1
@tbas po przerwie to Kounde miał setkę po świetnym odegraniu Ferrana . Gdyby skuteczność była na poziomie to byśmy wygrali spokojnie 3-1 i heja ale jak się pudłuje w takich sytuacjach ...
0
@Rewolucja123 dokładnie.
4
Fajne te oceny za mecz z Leganes i w sumie pokazują że ludzie nie patrzą na to jak dany zawodnik gra .
Cubarsi zawalił 2 bramki z Borussią i czytelnicy dali mu 4 .
Garcia winny pierwszej bramki z Leganes , gdzie fajnie kombinacyjnie zagrały ogórki i dostał 2.5 .
Ferran wszedł z ławki i wypracował taką 100% okazję Kounde że tylko drewno nie trafi w światło bramki ( i Kounde się nim okazał) i też 2.5.
6
Bo Gavi to zwykły przeciętniak ,jeśli chodzi o futbolowe rzemiosło to niewiele potrafi .
2
@Katalonik97 jak nie ma planu ? Wczoraj mieliśmy spokojnie 4 setki i to kiedy przeciwnik bronił się całą drużyną na własnej połowie.
0
@Damiain absolutnie , ogólnie zapach dymu papierosów i zioła to dla mnie dramat xD
1
@szyper co się przydarzyło ? Spoerdolenie 5 setek przez nasz zespół to wina Erica? XD
0
@daniel32778 ja jestem tego samego zdania co @FCB24 .
Gavi jeśli nie walczy to nie ma żadnych innych cennych atutów.
0
@KrwawiaceoczyVEB ja to bym nawet De Jonga oddał gdzieś bez zastępstwa , byle miejsce zrobił .
0
Cubarsi zawalał ostatni mecz więc nie dziwne że ławka.
0
@Encore trudniejsze zrobił Gvardiol xd
0
@Coutinho007 Gundo gra takie gówno że nawet bym go nie liczył
1
Dobrze że Gvardiol przepuścił to wpadła xD