1

@13th narracja prosto ze stolicy xd

0

@FCB NA ZAWSZE! To samo miało pokazać spotkanie z Borussią. Wygraliśmy a potem w pałę od ogórków.

2

@barcelonaLM karp ogólnie jest tragiczny bo je syf.

0

@Sysia11 oczywiście że tak.

20

@Sysia11 no nie wiemy , w końcu Scaloni na profilowym xd

1

@ketrab321 Może po prostu wskoczy za niego Araujo lub Christensen i będzie lepiej .
Cubarsi jest nie pewny od końcówki zeszłego sezonu.

11

Komentarz usunięty

3

@takisobiektos mi że starości zmarł w tym roku pies . Był dramat .

0

@Fantastyczny Chłopiec ale opóźnienie zapewne obejmuje końcową faze xd

0

@NeroTFP1 niżej napisałem że człowiek wspiera ,.emocjonuje się tym , przeżywa i chce żeby Polska coś wygrała ale zanim rozpoczną się rozgrywki to dobrze wiemy jak to się skończy .
Dlatego Polska zaraz odpada i faworyzujemy zazwyczaj kogoś innego .
Nie napisałem że Polsce się nie kibicuje.

13

@MichuZ44 ogólnie to kibicowanie Polsce na MŚ nie ma większego sensu . Wiadomo że człowiek wspiera i wszystko ale umówmy się , żaden piłkarz reprezentacji Polski włącznie ze sztabem nie wiedzą w powodzenie ma tej imprezie .

0

@Rewolucja123 na nich raczej nie ma szans xD

0

@Rewolucja123 ogólnie doping był prawie zawsze, za każdym razem co byłem to było tak że trzeba było krzyczeć do osoby obok .
Ale bez ultrasów to już będzie piknik stypa.

0

Ogólnie może się zastanowić żeby tylko kibice gości mogli tam wejść.

0

@Kismeth Iniesta był kreatorem gry , potrafił uspokoić grę, przerzucić , uderzyć z dystansu czy zagrać otwierające przeszywające podanie . Gavi nie potrafi niczego z tych rzeczy.

2

@mmaciass on się jeszcze nie urodził .

1

@Kinginiesta dokładnie i to 3 setki przeciwko zespołowi , który bronił się całą jedenastką i przeszkadzał faulami .

1

@tbas po przerwie to Kounde miał setkę po świetnym odegraniu Ferrana . Gdyby skuteczność była na poziomie to byśmy wygrali spokojnie 3-1 i heja ale jak się pudłuje w takich sytuacjach ...

0

@Rewolucja123 dokładnie.

4

Fajne te oceny za mecz z Leganes i w sumie pokazują że ludzie nie patrzą na to jak dany zawodnik gra .
Cubarsi zawalił 2 bramki z Borussią i czytelnicy dali mu 4 .
Garcia winny pierwszej bramki z Leganes , gdzie fajnie kombinacyjnie zagrały ogórki i dostał 2.5 .
Ferran wszedł z ławki i wypracował taką 100% okazję Kounde że tylko drewno nie trafi w światło bramki ( i Kounde się nim okazał) i też 2.5.

6

Bo Gavi to zwykły przeciętniak ,jeśli chodzi o futbolowe rzemiosło to niewiele potrafi .

2

@Katalonik97 jak nie ma planu ? Wczoraj mieliśmy spokojnie 4 setki i to kiedy przeciwnik bronił się całą drużyną na własnej połowie.

0

@Damiain absolutnie , ogólnie zapach dymu papierosów i zioła to dla mnie dramat xD

1

@szyper co się przydarzyło ? Spoerdolenie 5 setek przez nasz zespół to wina Erica? XD

0

@daniel32778 ja jestem tego samego zdania co @FCB24 .
Gavi jeśli nie walczy to nie ma żadnych innych cennych atutów.

0

@KrwawiaceoczyVEB ja to bym nawet De Jonga oddał gdzieś bez zastępstwa , byle miejsce zrobił .

0

Cubarsi zawalał ostatni mecz więc nie dziwne że ławka.

0

@Encore trudniejsze zrobił Gvardiol xd

0

@Coutinho007 Gundo gra takie gówno że nawet bym go nie liczył

1

Dobrze że Gvardiol przepuścił to wpadła xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?