0

Jak dla mnie jest potrzebny bo jak wypadnie ktoś z trójki Lamine-Rapha-Lewy to nie mamy godnego zastępstwa . A na upartego można zagrać z Raphą ma 10tce i Nico na LS.

0

@goldensun zobacz na jej zachowanie przy bramce Bayernu z nami jaki był osamotniony.

0

@Coutinho007 na jedno wychodzi kiedy jego zawodnik strzela nam bramki .

0

@kejdzi zapewne tak by było gdybyśmy grali u siebie a nie na wyjeździe.

0

@Coutinho007 boczny który stale odpuszcza krycie niczym Cancelo i zawala nam bramki .

0

Balde też popełnia olbrzymie błędy w naszej defensywie i nie widzę artykułów o nich .

0

@Radioactive9705 życzymy wszystkiego najlepszego mamie Balde.

0

@Fido66 sezon 2002-2003

2

@szymon6847 Fort ma doświadczenie na lewej stronie.

0

@John_Doe zapewne wałek , ona miała robione badania już dawno temu . I co po szeregu badań od dziecka itp teraz niby odkryli że ma jaja? .
W dodatku nie chce mówić co w jej kraju robi się z takimi osobami ,.więc wątpię.

0

@krol211 Balde to jak w meczu z Bayernem przy bramce Kane'a

5

Ale gówno. .

0

@okiemtypera_lucaxx95 typer i robota to się nie klei jak widać xd

1

@Eto'o9 R10 zagrał w dwóch najważniejszych meczach dotychczas , więc derby z leszczami może odpuścić.

0

@barcacrew23 ale Szczęsny dołączył

2

@Sulimo karły kontra ludzie w którym niewiele życia pozostało xd

0

@kodi77 za łatwe .

0

@cules100pro jak nic nie gra w wieku 15lat to już po nim , powinien już śmigać na Euro .

1

@AduŚ07 może jakaś receptę od lekarza bo chyba chory bo na ceremii ZP go nie było .

1

@NeroTFP1 ja bardzo się bałem tych meczów i tak też komentowałem . Nie że przegramy ale bałem się o wysoko ustawioną linię obrony .

0

@DonCarletto tak i Lucas Vazquez z Mendym na podium

1

@pikass14 teraz ciężko patrzeć na transfer Nico . Z przodu atak niekwestionowany a lipa przesuwać Raphę na 10tkę bo mamy tylu środkowych pomocników że zbyt dużo ich na tylko 2 pozycje.

2

@Tridente2015 wbić im szybkie 3 i rotacje.

0

@Pojedzone i Harry Potter

0

@okiemtypera_lucaxx95 ja bym powiedział że kluczowe w LM to były szczególnie karne z City gdzie Real bronił się w drugim meczu 120 minut nie mogąc praktycznie wyjść z własnej połowy i wejście Joselu w meczu z Bayernem xD

1

@Derean niestety nie realne.

1

@Bogan Milf już krąży od tygodni xd

3

Dzień dobry , chciałbym tylko przypomnieć jakim kozakiem był Casado w ostatnich meczach . Smacznej kawusi.

0

@Maker0 dziękujmy Viniciusowo , Mbappe i Bellinghamowi że wszystkie setki zmarnowali xd

0

@Varkond jak chcesz usunąć to rzeczywiście Diuna się nadaje xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?