ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dla mnie jest potrzebny bo jak wypadnie ktoś z trójki Lamine-Rapha-Lewy to nie mamy godnego zastępstwa . A na upartego można zagrać z Raphą ma 10tce i Nico na LS.
0
@goldensun zobacz na jej zachowanie przy bramce Bayernu z nami jaki był osamotniony.
0
@Coutinho007 na jedno wychodzi kiedy jego zawodnik strzela nam bramki .
0
@kejdzi zapewne tak by było gdybyśmy grali u siebie a nie na wyjeździe.
0
@Coutinho007 boczny który stale odpuszcza krycie niczym Cancelo i zawala nam bramki .
0
Balde też popełnia olbrzymie błędy w naszej defensywie i nie widzę artykułów o nich .
0
@Radioactive9705 życzymy wszystkiego najlepszego mamie Balde.
0
@Fido66 sezon 2002-2003
2
@szymon6847 Fort ma doświadczenie na lewej stronie.
0
@John_Doe zapewne wałek , ona miała robione badania już dawno temu . I co po szeregu badań od dziecka itp teraz niby odkryli że ma jaja? .
W dodatku nie chce mówić co w jej kraju robi się z takimi osobami ,.więc wątpię.
0
@krol211 Balde to jak w meczu z Bayernem przy bramce Kane'a
5
Ale gówno. .
0
@okiemtypera_lucaxx95 typer i robota to się nie klei jak widać xd
1
@Eto'o9 R10 zagrał w dwóch najważniejszych meczach dotychczas , więc derby z leszczami może odpuścić.
0
@barcacrew23 ale Szczęsny dołączył
2
@Sulimo karły kontra ludzie w którym niewiele życia pozostało xd
0
@kodi77 za łatwe .
0
@cules100pro jak nic nie gra w wieku 15lat to już po nim , powinien już śmigać na Euro .
1
@AduŚ07 może jakaś receptę od lekarza bo chyba chory bo na ceremii ZP go nie było .
1
@NeroTFP1 ja bardzo się bałem tych meczów i tak też komentowałem . Nie że przegramy ale bałem się o wysoko ustawioną linię obrony .
0
@DonCarletto tak i Lucas Vazquez z Mendym na podium
1
@pikass14 teraz ciężko patrzeć na transfer Nico . Z przodu atak niekwestionowany a lipa przesuwać Raphę na 10tkę bo mamy tylu środkowych pomocników że zbyt dużo ich na tylko 2 pozycje.
2
@Tridente2015 wbić im szybkie 3 i rotacje.
0
@Pojedzone i Harry Potter
0
@okiemtypera_lucaxx95 ja bym powiedział że kluczowe w LM to były szczególnie karne z City gdzie Real bronił się w drugim meczu 120 minut nie mogąc praktycznie wyjść z własnej połowy i wejście Joselu w meczu z Bayernem xD
1
@Derean niestety nie realne.
1
@Bogan Milf już krąży od tygodni xd
3
Dzień dobry , chciałbym tylko przypomnieć jakim kozakiem był Casado w ostatnich meczach . Smacznej kawusi.
0
@Maker0 dziękujmy Viniciusowo , Mbappe i Bellinghamowi że wszystkie setki zmarnowali xd
0
@Varkond jak chcesz usunąć to rzeczywiście Diuna się nadaje xd