ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@suszini w sumie to wpuścił 2 gdzie był spalony czyli tak naprawdę nic nie wpuścił a resztę obronił.
0
@Joopiter to prawda.
0
Wszystko fajnie ale czy to nie Ansu źle podał do tyłu w taki sposób że sprokurował rywalom akcję prawie sam na sam? Przecież to był dramat .
Dla mnie Fort powinien mieć ocenę jak Balde , kompletnie bez szału .
1
@kuz różnica między tymi meczami była taka że mecz ze Stamford Bridge leciał w TV a pierwszy nie. Dlatego większość go w ogóle nie kojarzy.
2
@NorbiTBOB jeszcze Pedro gra w Lazio .
0
@Borneo a ja nie jestem tego pewien , Real dalej jest groźny i ma szybkich atakujących a my wolną obronę.
0
@Borneo wiem ale lepiej żeby sobie wszedł na spokojnie niż np. jak będziemy przegrywać co jest prawdopodobne z Bayernem czy Realem .
0
@Fantastyczny Chłopiec jeden jest bardzo słaby czyli Sevilla , więc tam jakieś minuty powinien złapać . W kolejnych dwóch meczach ewentualnie końcówki po 5 minut.
1
@Maciux7 atmosfera między nastolatkami ma się przekładać na tytuły ? xD
8
Komentarz usunięty
1
Ta twarz płaczącego Viniciusa z okładki ASa to z meczu czy konferencji prasowej?
2
@Kazragore jak można robić coś na podstawie tej odklejonej baby.
4
@Danzo23 sędzia.
0
@Azi nie ma reguły. To było chyba po zamaszystym podaniu , więc tak wyszło .
0
@ElRuso ja wiem .
4
@Jonyx przecież sam sztab Brazylii go sprawdził i wykazał uraz xD
0
@Th3ares zaliczył prawie asystę przy akcji Alaves , bo tak podał piłkę że wyszła prawie akcja sam na sam .
0
@Kozinho. Jednak wczoraj była akcja prawie sam na sam gdzie Fati podał do napastnika drużyny przeciwnej i dobrze wyszedł i obronił . Tam nie był spalonego .
2
@Mixtape zobaczysz jakie będą ciężary w klasyku . Real ma szybkie skrzydła i środek ataku a my wolną i mozolną linię obrony.
1
Oglądałem mecz i to nie był zły mecz Lengleta.
6
@Bicior teraz nie ma nawet i Ferrana xD
0
@Murazor jest słaby ale te pretensje przy bramce przesadzone. Nawet Cwiakala się potem wycofał z tych słów
0
@DonCarletto tak , mój majster Portugalczyk w zakładzie gdzie pracuje ma cukrzycę u musieli mu uciąć kilka palców u stopy .
Mlnie muszę chyba mówić jaki wpływ na chodzenie ma ich brak.
1
Gdyby człowiek wiedział że tak odpuścimy druga połowę... A tak to stracił 45 minut na nic .
0
@Derean @Murazor przecież ta piłka jeszcze była po koźle .
Ter Stegen by tego nie wybronił .
2
Czy tylko mnie irytują głupie komentarze Ćwiakaly odnośnie Penii? Przy nieuznanej bramce dla Alaves gość wali głową z 5ciu metrów po mocnym dośrodkowaniu a ten krytyka i że błąd Penii.
0
@Katalończyk 99 to prawda ale to dlatego że w Galacie coś bronił . A też trzeba powiedzieć że krytyka jest lekko przesadzona.
0
@AmigoBlancos o kuźwa , współczuję . Plus taki że u dłoni a nie u stopy .
0
@Luciano99 nie , Messi to już na zasłużoną emeryturę się wybrał.
0
@tristan87 nic dziwnego , w końcu ma 125 cm wzrostu , oby tylko szybkości nie stracił .