2

@suszini w sumie to wpuścił 2 gdzie był spalony czyli tak naprawdę nic nie wpuścił a resztę obronił.

0

@Joopiter to prawda.

0

Wszystko fajnie ale czy to nie Ansu źle podał do tyłu w taki sposób że sprokurował rywalom akcję prawie sam na sam? Przecież to był dramat .
Dla mnie Fort powinien mieć ocenę jak Balde , kompletnie bez szału .

1

@kuz różnica między tymi meczami była taka że mecz ze Stamford Bridge leciał w TV a pierwszy nie. Dlatego większość go w ogóle nie kojarzy.

2

@NorbiTBOB jeszcze Pedro gra w Lazio .

0

@Borneo a ja nie jestem tego pewien , Real dalej jest groźny i ma szybkich atakujących a my wolną obronę.

0

@Borneo wiem ale lepiej żeby sobie wszedł na spokojnie niż np. jak będziemy przegrywać co jest prawdopodobne z Bayernem czy Realem .

0

@Fantastyczny Chłopiec jeden jest bardzo słaby czyli Sevilla , więc tam jakieś minuty powinien złapać . W kolejnych dwóch meczach ewentualnie końcówki po 5 minut.

1

@Maciux7 atmosfera między nastolatkami ma się przekładać na tytuły ? xD

8

Komentarz usunięty

1

Ta twarz płaczącego Viniciusa z okładki ASa to z meczu czy konferencji prasowej?

2

@Kazragore jak można robić coś na podstawie tej odklejonej baby.

4

@Danzo23 sędzia.

0

@Azi nie ma reguły. To było chyba po zamaszystym podaniu , więc tak wyszło .

0

@ElRuso ja wiem .

4

@Jonyx przecież sam sztab Brazylii go sprawdził i wykazał uraz xD

0

@Th3ares zaliczył prawie asystę przy akcji Alaves , bo tak podał piłkę że wyszła prawie akcja sam na sam .

0

@Kozinho. Jednak wczoraj była akcja prawie sam na sam gdzie Fati podał do napastnika drużyny przeciwnej i dobrze wyszedł i obronił . Tam nie był spalonego .

2

@Mixtape zobaczysz jakie będą ciężary w klasyku . Real ma szybkie skrzydła i środek ataku a my wolną i mozolną linię obrony.

1

Oglądałem mecz i to nie był zły mecz Lengleta.

6

@Bicior teraz nie ma nawet i Ferrana xD

0

@Murazor jest słaby ale te pretensje przy bramce przesadzone. Nawet Cwiakala się potem wycofał z tych słów

0

@DonCarletto tak , mój majster Portugalczyk w zakładzie gdzie pracuje ma cukrzycę u musieli mu uciąć kilka palców u stopy .
Mlnie muszę chyba mówić jaki wpływ na chodzenie ma ich brak.

1

Gdyby człowiek wiedział że tak odpuścimy druga połowę... A tak to stracił 45 minut na nic .

0

@Derean @Murazor przecież ta piłka jeszcze była po koźle .
Ter Stegen by tego nie wybronił .

2

Czy tylko mnie irytują głupie komentarze Ćwiakaly odnośnie Penii? Przy nieuznanej bramce dla Alaves gość wali głową z 5ciu metrów po mocnym dośrodkowaniu a ten krytyka i że błąd Penii.

0

@Katalończyk 99 to prawda ale to dlatego że w Galacie coś bronił . A też trzeba powiedzieć że krytyka jest lekko przesadzona.

0

@AmigoBlancos o kuźwa , współczuję . Plus taki że u dłoni a nie u stopy .

0

@Luciano99 nie , Messi to już na zasłużoną emeryturę się wybrał.

0

@tristan87 nic dziwnego , w końcu ma 125 cm wzrostu , oby tylko szybkości nie stracił .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?