ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR RPA może mieć niezłą pakę.
0
@HypeR jak Araujo i Christensen będą zdrowi to powinni być naszymi podstawowymi stoperami .
1
@Firestone Przypomniał mi się jak Enrique miał spine z Aleixem Vidalem a chłop jak dostał okazję to w trzech następnych meczach dobrą kanadyjkę zrobił xD
4
@ACMaldini3 ja bym powiedział nawet że zagrał na 2/10
0
Jak myślicie, zdołamy wygrać z Realem w El Clasico i przekreślić ich szanse na pobicie naszego rekordu bez porażki? .
0
@Mixtape zależy jakiej.
Jak rzucano w figo to popieram takie coś w 100%.
4
Co jak co ale śmieszy mnie wczorajsza żółta kartka dla Le Normanda na Viniciusie xD
0
@La Pulgaa no to powiem Ci że niesamowicie wypoczęli .
0
@NicoTuNicoTam bo niestety byli gorsi . Martin i Dominguez to totalna porażką.
1
@fart Balde nie używa mózgu niestety żeby grać w akcjach kombinacyjnych.
1
@GeraltzKatalonii mówiłem już o tym dawno temu , nasza linia obrony jest tak ślamazarna że z Realem to spokojnie ze 3 bramki dostaniemy.
0
@Technik a ja wolę Forta na lewej obronie niż Martina.
3
Co jak co ale Martin i Dominguez powinni grać w Barcelonie B do końca sezonu.
0
@La Pulgaa jedynym który odpoczął do Inigo Martinez , cała reszta musiała grać.
1
Nie dość że przegramy to jeszcze żaden z czołowych piłkarzy nie odpoczął xDD
1
Eric Garcia w dwóch akcjach top .
0
Haha beka z tych zmian . Dominguez i Martin byli obaj do zmiany to teraz Flick ma za swoje.
2
Szykuje się pierwsza strata punktów. Nigdy nie zrozumiem dlaczego trenerzy nie wyjdą podstawową jedenastką, wtedy zdobyć prowadzenie i wtedy zdjąć najlepszych .
Teraz strzelić 3 bramki gdzie będzie murowanie Częstochowy to będzie praktycznie niemozliwe.
0
@Derean raczej będzie problem , obaj Ci piłkarze są po prostu słabi
0
Patrząc na skład wyczuwam stratę punktów, to jest bardzo trudny teren .
3
@Essos w Gondorze.
4
@Herato tak , i gra praktycznie za darmo bo chce pomóc Bordeaux wrócić wyżej .
0
@Sulimo potencjał mieli ale nie wykorzystany w pełni . Oprócz Khamula niestety też nie zostali opisani dokładnie jakimi ludźmi byli.
0
@FCB24 Gomes wejście miał dobre , w jednym z pierwszych spotkań miał super pierwsze przyjęcie kierunkowe i piła do przodu napędzająca do Dembele , Dembele do srodeczka patelnia do Suareza i brameczka.
A potem głową a także żenująca postawa pikników z Camp Nou zrobiły swoje.
0
@Sulimo czarnoksiężnik spoko ale mowa o reszcie.
0
@Sulimo ostatnio czytałem artykuł i doszedłem do wniosku że zgadzam się że Nazgule były kompletnie przereklamowane.
0
@dariooo mówisz o Ferranie który zagrał 240 minut w tym sezonie? I którego ominął praktycznie cały presezon? XD
Niech dostaje szansę przy prowadzeniu 2 bramkami np. za Yamala.
1
@Mixtape byłem , bardzo fajnie było . Woda super , dużo fajnego snorkelingu.
3
@Rhaan dokładnie . Trzeba wyjść once de gala , wbić dwie bramki i dać zmienników żeby pressowali. Pau Victor , Ferran , Pablo Torre , Ansu , Fort i żeby utrzymali wynik ale nie stracili .
12
@AxelF do najlepszych PO na świecie*