ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie no dałby spokój z tym Kounde i przetestował sobie kogoś innego .
2
@kubix05 ja bym go jednym z najwybitniejszych nie nazwał , bo do takich mu daleko . Gość miał ponad 25 lat i był totalnym flopem , w Tottenhamie też jakoś szczególnie nie błyszczał , nie mówiąc już o początku w Realu Madryt gdzie był nazywany najgorszym transferem od lat.
Potem wygrane Realu przytuszowały jego udziały w grze gdzie gość miał sezony pod rząd gdzie kończył z udziałem przy bramkach G/A na poziomie liczby 6 czasem przez cały sezon dobijając do 10ciu .
Potem ruszyła standardowa propaganda Realowska i gość jak notował ładną asystę na sezon to się tym podniecali jak nie wiem .
Jak słyszę że niektórzy stawiają go wyżej od Iniesty to płacze że śmiechu .
To samo się stało później z Kroosem , jedna piękna asysta do Viniciusa i już kandydat do Złotej piłki .
1
@Litman gdyby Barca sprzedała Inigo i Garcię to ciekawe kto by grał na stoperze xd
1
@GeneralXavi wybierz sobie Diesla i spokojnie do 1.5k będzie coś fajnego z dużą busolą.
1
@koziar Gojire widziałem dwa lub trzy razy , pierwszy raz w 2014 czy 2015 w Polsce jak grali przed Slipknotem . Potem zastąpili kogoś na koncercie we Wrocławiu chyba w 2019 przed Limp Bizkit i Rammsteinem .
Bardzo fajny zespół .
0
@Rastafarnianin moja piękna Dąbrowa xd
1
@Comentateiro będzie ciężko bo rywalem jest wypoczęta Girona.
0
@Safrani co za debil xD
0
@agaFCB ja tam siedzę z moją na Sardynii i cieszymy się upałem , precz z jesienią xd
1
@ObiwanKenobi gwizdali w jednym i to tyle . W dodatku gdzie masz info że nikt inny go nie chciał ? On chciał do PSG i PSG wzięło go za śmieszne pieniądze ale Barcelona słynie z oddawania za grosze xd
Jak był taki słaby to czemu każdy w Barcelonie chciał go zatrzymać ?
5
@ObiwanKenobi Barcelonie udało się dostać 25 mln euro za niego xD ludzie tutaj na siłę płaczą jak super że odszedł a tak naprawdę jak grał to grał dobrze .
Nawet Camp Nou próbowało na niego gwizdać a potem bili mu brawa jak strzelał z Bilbao i ogólnie za to jak grał xD
0
@Linnox RIP Legend.
1
Ciekawe w której minucie meczu Pedri będzie kontuzjowany xd
2
@arasz1819 proszę Cię, wszyscy wypominają tą akcję z Liverpoolem a w rewanżu gdyby Liverpool musiał wbić nam 6 bramek to by to zrobił .
3
@arasz1819 185 spotkań 40 bramek 43 asysty xD a to że był kontuzjowany to pogratulować sztabu Barcelonie w tamtych latach .
0
@arasz1819 a praktycznie w co drugim meczu miał udział przy bramce lub asyście xd
0
@jacobFCB ale Ferran wszedł za Lewandowskiego . To Nico na środku ataku?
1
@wojopancer Ferran , proste.
0
@PatrykBarca no a potem poza Superpucharem wszystko z nimi przegrał
0
@PatrykBarca tyle że Xavi wrzucił Realowi 4:0 kiedy to już nie miało znaczenia i liga była przegrana.
0
@Arden teraz oczywiście że tak ale jest sporo starszy .
0
@PIWOSZ89 nie no bez przesady .
3
@Bartas7VeB no różnica jest taka że Wijnaldum ma 33 lata a nie 26 .
1
@Cule1234 no to zaczynamy. Może Torre dostanie szansę .
0
@kaamil1910 przecież oni często próbują grać do siebie , gdyby Mbappe był skuteczny to już by miał bramkę kolejkę temu .
2
Laporta dziś: po co nam wyjazdowe stroje skoro reszta klubów ma po kilka kompletów.
0
@lucca87 jak dotąd dobre mecze Brazylijczyka można było policzyć na palcach obu rąk .
W tym sezonie za to imponuje i to bardzo . I mówię to ja który najchętniej by go spieniężył .
0
@PuszkinFan niestety tak , ceny wyjebane w kosmos . Kiedyś dało się skorzystać z hiszpańskiego groupona , który dawał 50% zniżki ale teraz tego nie widzę.
2
@MESSIah16 jak dla mnie to typowy średniak , który nadrabia wszystko serduchem . Techniki nie ma wybitnej , strzał dobry , w kreacji też nie jest jakiś świetny ale ma przebłyski .
3
Podoba mi się to że nie męczymy buły , jak się da zagrać na skrzydło to gramy , jak da radę prostopadłą piłkę to gramy , jak trzeba poklepać żeby zaraz przyspieszyć to klepiemy i do tego nacisk na rywala .
Mam nadzieję że w El Clasico będzie to wyglądało równie dobrze jak teraz.