1

Nie no dałby spokój z tym Kounde i przetestował sobie kogoś innego .

2

@kubix05 ja bym go jednym z najwybitniejszych nie nazwał , bo do takich mu daleko . Gość miał ponad 25 lat i był totalnym flopem , w Tottenhamie też jakoś szczególnie nie błyszczał , nie mówiąc już o początku w Realu Madryt gdzie był nazywany najgorszym transferem od lat.
Potem wygrane Realu przytuszowały jego udziały w grze gdzie gość miał sezony pod rząd gdzie kończył z udziałem przy bramkach G/A na poziomie liczby 6 czasem przez cały sezon dobijając do 10ciu .
Potem ruszyła standardowa propaganda Realowska i gość jak notował ładną asystę na sezon to się tym podniecali jak nie wiem .
Jak słyszę że niektórzy stawiają go wyżej od Iniesty to płacze że śmiechu .
To samo się stało później z Kroosem , jedna piękna asysta do Viniciusa i już kandydat do Złotej piłki .

1

@Litman gdyby Barca sprzedała Inigo i Garcię to ciekawe kto by grał na stoperze xd

1

@GeneralXavi wybierz sobie Diesla i spokojnie do 1.5k będzie coś fajnego z dużą busolą.

1

@koziar Gojire widziałem dwa lub trzy razy , pierwszy raz w 2014 czy 2015 w Polsce jak grali przed Slipknotem . Potem zastąpili kogoś na koncercie we Wrocławiu chyba w 2019 przed Limp Bizkit i Rammsteinem .
Bardzo fajny zespół .

0

@Rastafarnianin moja piękna Dąbrowa xd

1

@Comentateiro będzie ciężko bo rywalem jest wypoczęta Girona.

0

@Safrani co za debil xD

0

@agaFCB ja tam siedzę z moją na Sardynii i cieszymy się upałem , precz z jesienią xd

1

@ObiwanKenobi gwizdali w jednym i to tyle . W dodatku gdzie masz info że nikt inny go nie chciał ? On chciał do PSG i PSG wzięło go za śmieszne pieniądze ale Barcelona słynie z oddawania za grosze xd
Jak był taki słaby to czemu każdy w Barcelonie chciał go zatrzymać ?

5

@ObiwanKenobi Barcelonie udało się dostać 25 mln euro za niego xD ludzie tutaj na siłę płaczą jak super że odszedł a tak naprawdę jak grał to grał dobrze .
Nawet Camp Nou próbowało na niego gwizdać a potem bili mu brawa jak strzelał z Bilbao i ogólnie za to jak grał xD

0

@Linnox RIP Legend.

1

Ciekawe w której minucie meczu Pedri będzie kontuzjowany xd

2

@arasz1819 proszę Cię, wszyscy wypominają tą akcję z Liverpoolem a w rewanżu gdyby Liverpool musiał wbić nam 6 bramek to by to zrobił .

3

@arasz1819 185 spotkań 40 bramek 43 asysty xD a to że był kontuzjowany to pogratulować sztabu Barcelonie w tamtych latach .

0

@arasz1819 a praktycznie w co drugim meczu miał udział przy bramce lub asyście xd

0

@jacobFCB ale Ferran wszedł za Lewandowskiego . To Nico na środku ataku?

1

@wojopancer Ferran , proste.

0

@PatrykBarca no a potem poza Superpucharem wszystko z nimi przegrał

0

@PatrykBarca tyle że Xavi wrzucił Realowi 4:0 kiedy to już nie miało znaczenia i liga była przegrana.

0

@Arden teraz oczywiście że tak ale jest sporo starszy .

0

@PIWOSZ89 nie no bez przesady .

3

@Bartas7VeB no różnica jest taka że Wijnaldum ma 33 lata a nie 26 .

1

@Cule1234 no to zaczynamy. Może Torre dostanie szansę .

0

@kaamil1910 przecież oni często próbują grać do siebie , gdyby Mbappe był skuteczny to już by miał bramkę kolejkę temu .

2

Laporta dziś: po co nam wyjazdowe stroje skoro reszta klubów ma po kilka kompletów.

0

@lucca87 jak dotąd dobre mecze Brazylijczyka można było policzyć na palcach obu rąk .
W tym sezonie za to imponuje i to bardzo . I mówię to ja który najchętniej by go spieniężył .

0

@PuszkinFan niestety tak , ceny wyjebane w kosmos . Kiedyś dało się skorzystać z hiszpańskiego groupona , który dawał 50% zniżki ale teraz tego nie widzę.

2

@MESSIah16 jak dla mnie to typowy średniak , który nadrabia wszystko serduchem . Techniki nie ma wybitnej , strzał dobry , w kreacji też nie jest jakiś świetny ale ma przebłyski .

3

Podoba mi się to że nie męczymy buły , jak się da zagrać na skrzydło to gramy , jak da radę prostopadłą piłkę to gramy , jak trzeba poklepać żeby zaraz przyspieszyć to klepiemy i do tego nacisk na rywala .
Mam nadzieję że w El Clasico będzie to wyglądało równie dobrze jak teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?