ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lucyfffer pięknie zeszlifowane , widać rękę fachowca
0
@Pnog37 o ile dobrze kojarzę to nie wliczyli tego do ffp bo Barca nie otrzymała kasy .
0
@KrwawiaceoczyVEB InPost podkradł kilka babcinych emeryturek z poleconych.
2
@Luciano99 czyli @Sysia11 to matka @Kessie i @Deviler
0
@Pressinho no nie do konca, Nico najczęściej był podwajany lub potrajany ale jak był sam na sam to minął Kounde i dogrywał po długim słupku .
1
@betonito Christensena zarejestrują xD
0
@priest9999 Fuhrer raczej nie będzie chciał się cofać i kontrować.
0
@Bocheno1 tak , w porównaniu ze skrzydłowymi jak Vinicius itp tak.
0
Najbardziej martwi mnie na środek obrony . O ile na większość zespołów Laliga para Cubarsi-Inigo może starczyć ( chociaż Cubarsi bez formy jak na razie ) , to nie wyobrażam sobie wyjść na Real z wolnymi zawodnikami w obronie jak Kounde-Cubarsi-Inigo .
Lepsza piłka za plecy naszych obrońców i sam na sam .
0
Vitor Roque zarejestrowany już w Betisie xD
0
@tbas ale Araujo jest zarejestrowany cały czas.
0
@abram3k to nie mogli w miejsce Araujo ?
27
Jeszcze Roque z Lengletem zadebiutują wcześniej niż Olmo xD
1
@Litman jak po karierze ? Właśnie dołącza do Atletico xD
0
@MroQ w przyszłym tygodniu
0
@A4ron jak się wyprzedają lub tracą trenera to co się dziwić .
3
@betonito Coutinho, Dembele, Todibo Arthur , Umtiti byli ściągnięci chyba wcześniej niż 5 lat temu, Ansu i Puig to wychowankowie i większość poza Cancelo, Felixem , Gundoganem , Ferranem czy Aubameyangiem to raczej jako uzupełnienie składu na ławce .
U nich też dużo wymienisz.
0
@PJ777 Valverde powiedział że chcieli go naciskać ale nie stracił ani jednej piłki.
Ten sezon na razie bardzo słaby dla niego.
0
@Keson to wszyscy wiedzą , Ruiz nie jest bramkostrzelnym piłkarzem.
0
@jacobFCB wyprzedali się całkowicie, więc nie ma czego oczekiwać.
2
@Lanosss Araujo nie ma , Christensena niea , De Jonga nie ma , Inigo nie jest okazem zdrowia a Dominguez to leszcz.
1
@PatrychoO jak to same baby z dziećmi
1
Endrick lepszy od Mbappe xDD ale bramkarz Valladollid to niech wraca do Segunda xD
0
@mekston grają słabo to stracili punkty
0
I Real już wygrał bo Valladollid jest żałosne.
0
@kakusus jakiś stand uper pewnie
2
@mekston powinien być i to już drugi faul gdzie gdyby sędzia wyciągnął kartkę to nikt by nie mógł prostestowac.
2
@Kapitan9 no gdzie , jeszcze by go wygryzł i byłby zgrzyt
0
Kounde został przedryblowany wczoraj albo minuty kiedy Nico oddał taki między strzał a wrzutką.
0
@Eto'o9 R10 Nico akurat miał fajna okazję gdzie wysłał Kounde na hamburgera i grał na długi słupek , tam mało brakowało .