1

@Lucyfffer pięknie zeszlifowane , widać rękę fachowca

0

@Pnog37 o ile dobrze kojarzę to nie wliczyli tego do ffp bo Barca nie otrzymała kasy .

0

@KrwawiaceoczyVEB InPost podkradł kilka babcinych emeryturek z poleconych.

2

@Luciano99 czyli @Sysia11 to matka @Kessie i @Deviler

0

@Pressinho no nie do konca, Nico najczęściej był podwajany lub potrajany ale jak był sam na sam to minął Kounde i dogrywał po długim słupku .

1

@betonito Christensena zarejestrują xD

0

@priest9999 Fuhrer raczej nie będzie chciał się cofać i kontrować.

0

@Bocheno1 tak , w porównaniu ze skrzydłowymi jak Vinicius itp tak.

0

Najbardziej martwi mnie na środek obrony . O ile na większość zespołów Laliga para Cubarsi-Inigo może starczyć ( chociaż Cubarsi bez formy jak na razie ) , to nie wyobrażam sobie wyjść na Real z wolnymi zawodnikami w obronie jak Kounde-Cubarsi-Inigo .
Lepsza piłka za plecy naszych obrońców i sam na sam .

0

Vitor Roque zarejestrowany już w Betisie xD

0

@tbas ale Araujo jest zarejestrowany cały czas.

0

@abram3k to nie mogli w miejsce Araujo ?

27

Jeszcze Roque z Lengletem zadebiutują wcześniej niż Olmo xD

1

@Litman jak po karierze ? Właśnie dołącza do Atletico xD

0

@MroQ w przyszłym tygodniu

0

@A4ron jak się wyprzedają lub tracą trenera to co się dziwić .

3

@betonito Coutinho, Dembele, Todibo Arthur , Umtiti byli ściągnięci chyba wcześniej niż 5 lat temu, Ansu i Puig to wychowankowie i większość poza Cancelo, Felixem , Gundoganem , Ferranem czy Aubameyangiem to raczej jako uzupełnienie składu na ławce .
U nich też dużo wymienisz.

0

@PJ777 Valverde powiedział że chcieli go naciskać ale nie stracił ani jednej piłki.
Ten sezon na razie bardzo słaby dla niego.

0

@Keson to wszyscy wiedzą , Ruiz nie jest bramkostrzelnym piłkarzem.

0

@jacobFCB wyprzedali się całkowicie, więc nie ma czego oczekiwać.

2

@Lanosss Araujo nie ma , Christensena niea , De Jonga nie ma , Inigo nie jest okazem zdrowia a Dominguez to leszcz.

1

@PatrychoO jak to same baby z dziećmi

1

Endrick lepszy od Mbappe xDD ale bramkarz Valladollid to niech wraca do Segunda xD

0

@mekston grają słabo to stracili punkty

0

I Real już wygrał bo Valladollid jest żałosne.

0

@kakusus jakiś stand uper pewnie

2

@mekston powinien być i to już drugi faul gdzie gdyby sędzia wyciągnął kartkę to nikt by nie mógł prostestowac.

2

@Kapitan9 no gdzie , jeszcze by go wygryzł i byłby zgrzyt

0

Kounde został przedryblowany wczoraj albo minuty kiedy Nico oddał taki między strzał a wrzutką.

0

@Eto'o9 R10 Nico akurat miał fajna okazję gdzie wysłał Kounde na hamburgera i grał na długi słupek , tam mało brakowało .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?