ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@VeB 1899 wczoraj to najsłabszy był Cubarsi.
0
@Faro ale on w normalnych sytuacjach w ogóle rzadko się pojawia
0
@pioz123 Inaki Williams np .na szpicy to średni zawodnik .
0
@Derean te xG to jest gówno . Nico miał fajne okazje do zdobycia gola czy piłka innego gracza , który prawie wsadził ter Stegenowi za kołnierz.
0
@KrisVEB81 liczby akurat to jedna z najważniejszych statystyk . Ale jeśli Pedri będzie ustawiony nisko w rozegraniu to nie ma się czego spodziewać .
5
@tristan87 szkoda że nie przewidział wcześniej jak miał piłkę na nożycach xD
0
Dla mnie wszystko fajnie ale widzę jeszcze w naszej grze brak kontroli nad przebiegiem spotkania , wczoraj sam Nico miał 2-3 bardzo groźne sytuacje a to był praktycznie jedyny groźny piłkarz w drużynie przeciwnej . Z lepszym rywalem gdzie będzie miał lepszych środkowych pomocników i dwóch dobrych skrzydłowych , to przy aktualnej słabej dyspozycji Cubarsiego i starszego Inigo mogą nam narobić mega problemów.
6
@Arden te filmiki to są dla dzieci , które nie oglądały meczu . Większość wycinek to akcje gdzie dostał słabe podania , był spalony albo faulowany .
Wczoraj w pierwszej połowie był nawet chwalony przez komentatorów że jeden z lepszych u nas w ataku .
Nie mówiąc już o jego bardzo dobrych wyjściach na pozycję gdzie albo partner z zespołu za pozno podał albo niedokładnie.
0
@Timishiru1337 w google wpisz.
0
@MesQueUnClub96 ale Maradona co miał technikę to wielu piłkarzy dziś może mu zazdrościć .
3
@esem91 ale warto go naciskać bo błędy mu się zdarzają. Ostatnio miał szczęście że nie wyleciał z czerwem a dziś sprokurowany karny.
0
@Azi albo do Raphy że ma być w środku albo do Lewego żeby zszedł niżej bo do niego też tak grał wcześniej .
0
@gukwa tylko Ty .
0
@Eto'o9 R10 już bez przesady , dziś Ferran nie był zły , nawet komentatorzy w pierwszej połowie go chwalili jako jednego z lepszych w ataku .
3
@Sulimo ale w Pucharze Króla nas wyruchał .
1
@kamiVeB Fermin dzisiaj cienizna ale to pierwsze minuty dopiero , bez wakacji praktycznie.
0
@LukaszFan idioci w zarządzie vs szejkusy xd
1
@Joe_Barbaro nie słuchaj , Ferran nie zagrał złego spotkania.
0
@Pazdzioch-1 Balde to był dobry w jednej akcji , poza tym dramat.
0
@fil3k dla mnie szkoda że Ferran zszedł bo fajnie zagrał . Szkoda że koledzy spóźniali podania do niego albo grali niedokładnie bo wychodził na wolne pole perfecto.
0
@barteq zawsze byliśmy lepsi przecież . Według Xaviego xd
0
Jedyne co mnie martwi to Balde , ja już pisałem dużo wcześniej że to jest gość , który ma mega warunku fizyczne ale myślenia 0 .
1
Ferran gra dużo lepiej niż tu wszyscy cisnęli
0
@daniel32778 wątpię żeby Pedri wybił głową z linii bramkowej w ostatnich minutach xD
0
Co jak co ale ławka rezerwowych u nas budzi podziw.
1
@KrychaFCB nie no , jeszcze Pau Victor , Ansu Fati , Eric Garcia , Pablo Torre xD
5
@Pawel13sz Clement Legend
1
@Arden aktualnie ważę już +90 kg ale nie robię klatki poza kilkoma pompkami . W presezonie teraz głównie ćwiczenia takie jak martwy , podrzut sztangi z polprzysiadem by poprawić szybkość i wiadomo reszta jak interwały to już na treningu .
130 poza moim zasięgiem , może kiedyś jak zawieszę but na kolku xd
1
@Arden razem z Fatim .
1
@Arden 105 albo 110 przy 85kg wagi ale u mnie był dramat z podniesieniem 100kg . Długo trwało żeby to przebić .
Wszystko to podczas cały czas grania klubowo w nogę.