8

@VeB 1899 wczoraj to najsłabszy był Cubarsi.

0

@Faro ale on w normalnych sytuacjach w ogóle rzadko się pojawia

0

@pioz123 Inaki Williams np .na szpicy to średni zawodnik .

0

@Derean te xG to jest gówno . Nico miał fajne okazje do zdobycia gola czy piłka innego gracza , który prawie wsadził ter Stegenowi za kołnierz.

0

@KrisVEB81 liczby akurat to jedna z najważniejszych statystyk . Ale jeśli Pedri będzie ustawiony nisko w rozegraniu to nie ma się czego spodziewać .

5

@tristan87 szkoda że nie przewidział wcześniej jak miał piłkę na nożycach xD

0

Dla mnie wszystko fajnie ale widzę jeszcze w naszej grze brak kontroli nad przebiegiem spotkania , wczoraj sam Nico miał 2-3 bardzo groźne sytuacje a to był praktycznie jedyny groźny piłkarz w drużynie przeciwnej . Z lepszym rywalem gdzie będzie miał lepszych środkowych pomocników i dwóch dobrych skrzydłowych , to przy aktualnej słabej dyspozycji Cubarsiego i starszego Inigo mogą nam narobić mega problemów.

6

@Arden te filmiki to są dla dzieci , które nie oglądały meczu . Większość wycinek to akcje gdzie dostał słabe podania , był spalony albo faulowany .
Wczoraj w pierwszej połowie był nawet chwalony przez komentatorów że jeden z lepszych u nas w ataku .
Nie mówiąc już o jego bardzo dobrych wyjściach na pozycję gdzie albo partner z zespołu za pozno podał albo niedokładnie.

0

@Timishiru1337 w google wpisz.

0

@MesQueUnClub96 ale Maradona co miał technikę to wielu piłkarzy dziś może mu zazdrościć .

3

@esem91 ale warto go naciskać bo błędy mu się zdarzają. Ostatnio miał szczęście że nie wyleciał z czerwem a dziś sprokurowany karny.

0

@Azi albo do Raphy że ma być w środku albo do Lewego żeby zszedł niżej bo do niego też tak grał wcześniej .

0

@gukwa tylko Ty .

0

@Eto'o9 R10 już bez przesady , dziś Ferran nie był zły , nawet komentatorzy w pierwszej połowie go chwalili jako jednego z lepszych w ataku .

3

@Sulimo ale w Pucharze Króla nas wyruchał .

1

@kamiVeB Fermin dzisiaj cienizna ale to pierwsze minuty dopiero , bez wakacji praktycznie.

0

@LukaszFan idioci w zarządzie vs szejkusy xd

1

@Joe_Barbaro nie słuchaj , Ferran nie zagrał złego spotkania.

0

@Pazdzioch-1 Balde to był dobry w jednej akcji , poza tym dramat.

0

@fil3k dla mnie szkoda że Ferran zszedł bo fajnie zagrał . Szkoda że koledzy spóźniali podania do niego albo grali niedokładnie bo wychodził na wolne pole perfecto.

0

@barteq zawsze byliśmy lepsi przecież . Według Xaviego xd

0

Jedyne co mnie martwi to Balde , ja już pisałem dużo wcześniej że to jest gość , który ma mega warunku fizyczne ale myślenia 0 .

1

Ferran gra dużo lepiej niż tu wszyscy cisnęli

0

@daniel32778 wątpię żeby Pedri wybił głową z linii bramkowej w ostatnich minutach xD

0

Co jak co ale ławka rezerwowych u nas budzi podziw.

1

@KrychaFCB nie no , jeszcze Pau Victor , Ansu Fati , Eric Garcia , Pablo Torre xD

5

@Pawel13sz Clement Legend

1

@Arden aktualnie ważę już +90 kg ale nie robię klatki poza kilkoma pompkami . W presezonie teraz głównie ćwiczenia takie jak martwy , podrzut sztangi z polprzysiadem by poprawić szybkość i wiadomo reszta jak interwały to już na treningu .
130 poza moim zasięgiem , może kiedyś jak zawieszę but na kolku xd

1

@Arden razem z Fatim .

1

@Arden 105 albo 110 przy 85kg wagi ale u mnie był dramat z podniesieniem 100kg . Długo trwało żeby to przebić .
Wszystko to podczas cały czas grania klubowo w nogę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?