0

@FCB_dimiC a ilu piłkarzy pokazało? tu najlepiej ludzie sprzedali by Lewego, Raphinhę , Ferrana , Fatiego , Frenkiego , Gundogana , Araujo i ter Stegena .
Ferran nigdy goleadorem nie był , u nas ma średnią G/A raz na trzy mecze .

2

@Peciak nie ma już Oriola ,Alonso i Roberto to Labamba musi znaleźć nowy cel.

0

@FCB_dimiC w zeszłym sezonie zagrał 2k minut (20 pełnych spotkań) i miał 11 bramek 4 asysty .
Polecam się wstrzymać z wnioskami do kolejnego okienka albo coś .

0

@bartekvisca w zeszłym sezonie 2k minut (20 spotkań pełnych) , 11 bramek 4 asysty .

0

@FCB_dimiC wczoraj to w pierwszej połowie nikt nie zagrał lepiej od niego .
Nie rozumiem ludzi , którzy wyciągają wnioski po jednym meczu , gdzie większość piłkarzy była niedostępna w treningu itp

1

@konajoncek ale nie zawsze , w drugiej połowie miał serie 3-4 strat pod rząd.

0

@Eto'o9 R10 Cubarsi to zaznaczmy że nie powinien dostać pierwszej żółtej kartki , która była totalnie z dupy.

0

@Eto'o9 R10 Ferran jakby przeliczyć na minuty to tak złego sezonu nie miał ostatnio . Zagrał niecałe 2k minut czyli 20 spotkań w których strzelił 11 bramek i 4 asysty .

1

@ObiwanKenobi Flick raz się wnerwił , jak wpuścił Christensena za Cubarsiego bo ten miał żółtą kartkę a Christensen kilka minut po wejściu też złapał żółtko xD

0

@mekston w zdobyciu Laliga pomogli nam przede wszystkim napastnicy przeciwnych drużyn którzy marnowali tyle setek że głowa mała.

0

@ACMaldini3 spokojnie , chłop niedawno co dołączył do drużyny a to był pierwszy mecz sezonu . Nie można po nim wyciągać daleko idących wniosków.

4

Powinien ale nie powinien ujrzeć pierwszej .

0

@Kengo właśnie kolega mi zauważył w komentarzach że nie było 8:1 w celnych . Valenciaiala spokojnie 3-4 strzały celne.

0

@MesQueUnClub96 na pewno , szczególnie po pierwszej połowie xD

0

@priest9999 masz rację , zgadzam się w 100 procentach .

3

Jedyne co jest zauważalne to to że cisnelismy dalej po 80 minucie a piłkarze Valencii jakby już siedli fizycznie.

2

@cules100pro jak dla mnie kompletnie bez szału zagrali . Casado to miał nawet serie 3-4 strat pod rząd.

0

@priest9999 ale to strzał gdzie obrońca zablokował , więc flashscore uznaje za strzał zablokowany.

0

@MikeBajson pierwsza połowa to istny dramat .

0

Krótko po meczu . Pierwsza połowa bardzo słaba . Druga dobra i kontrola sytuacji . Valencia 5 okazji w tym meczu z czego 1 strzał na bramkę za to my 16 okazji i 8 strzałów na bramkę .
Graliśmy bez żadnego środkowego pomocnika z pierwszego składu także trzeba było się jeszcze dotrzeć .

0

@Kamiloza91 witamy na labambie.

1

@cules100pro i chociaż z jednym pomocnikiem z pierwszego składu .

1

Co jak co ale Lewy zrobił w tej jednej akcji to czego od niego chcemy ,a stać w tym polu karnym i czekać na taką piłkę i ją wykorzystać.

0

Komentarz usunięty

0

@Seledynowy gramy na Mestalla , więc Ferran jako że grał tam wczesniej to pewnie będzie się czuł komfortowo na tym cięższym terenie.

1

@LukaszFan zawsze mógł wyjść Christensen w drugiej linii, na razie zdajmy się na Flicka .

0

Co jak co ale brak Christensena w wyjściowym składzie mnie dziwi.

4

@ViscaelBarca2007
La rambla: nie no kurła ale bez przesady .

0

Skład bardzo ryzykowny , mega ofensywny a za pomoc będą odpowiadać dwa jarząbki z Barcy B .
Co gorsza , nie mamy żadnego sensownego zmiennika do ataku .

0

@PatrykBarca i trener który nie potrafi trenować klubu z topu ale właśnie pokroju Aston Villi . Dlatego fajnie się to zgrywa tam .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?