ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LewJaszyn oczywiście że tak ale to było już po strzeleniu bramki . Właśnie o to chodzi że niektóre zespoły mają okazję do skończenia Realu ale im się to nie udaje. To samo mieli z City w rewanżu , w kluczowych momentach kiedy mieli setkę to nagle Foden czy De Bruyne nie trafiają w piłkę.
Meczu z Bayernem nie wymieniłem bo tam była wymiana ciosów.
0
@Wio których piłkarzy wprowadza i rozwija jeśli można wiedzieć?
1
@AlwaysBlaugrana przede wszystkim trzeba grać skutecznie , przykłady to nasze mecze ligowe z nimi czy Borussia .
Jak wygrywaliśmy na Montjuic po bramce Gundogana to jeszcze mieliśmy słupki Fermina czy Inigo a także zmarnowaną sytuację Lewego .
Skończyło się tak że po tym Real wyrównał i w ostatniej akcji strzelił na 1:2 .
Borussia też miała setki i Adeyemi je zmarnował i potem ich wypunktował .
1
@MesQueUnClub_87 jak dla mnie to właśnie tak będziemy grać
1
@EkspertzOrlikq w dodatku wczoraj słabo , ile miał okazji czy sytuacji do strzału to głowa mała i zawsze źle wybierał .
0
@Kamiloza91 Coman woli PSG , jest francuzem , ich wychowankiem i lepiej mu zapłacą.
0
@tbas Real nie czekał , starał się tylko mu nie wychodziło a Atalanta niestety była obsrana bo takie sytuacje co miał Lookman , że on nawet strzału nie próbował oddawać to dramat .
2
@michasfcb89 Vallejo grał na wypożyczeniach zazwyczaj.
0
@baster82 oceniam normalnie i hamuje spusty gdzie Real w najlepszym składzie mierzył się z osłabioną Atalantą.
1
@TheNekro94 @tbas ale w tym sezonie mogą nie mieć tak łatwo jak się wydaje , stracili Kroosa i widać było że nie mają kompletnie pomysłu na rozegranie . Może być różnie a ludzie już płaczą jakby nie wiadomo co się działo .
4
Ale mnie śmieszą te wasze płacze tutaj . Real w pierwszej połowie grał kompletne gówno , zaczął grać dopiero kiedy siadła Atalanta w której brakuje kilku ważnych graczy a wy piszecie o ciężkim sezonie xD
0
@Gibbon_FCB nie w ogóle xD Real tu szału nie gra na razie i w tym meczu to byli do pyknięcia.
4
@lioney10 na pewno , ja nienawidzę Jordiego Alby za to że był takim pajacem w naszych barwach .
0
Ogólnie ten skład Realu nie jest lepszy niż z Cristiano, Benzemą czy Bale'em czy Casemiro , Modriciem i Kroosem .
Problem w tym że my w porównaniu z nimi nie dojechaliśmy z ogarniętymi transferami .
0
@Eto'o9 R10 niestety ale poza Laminem i Ansu to ostatnim kogo Barca wyprodukowała dobrego do ataku był Bojan.
1
@doc pewnie Cristiana Tello albo zielone światło dla Ansu .
0
@supraomnes1 mają dwóch defensywnych pomocników i Bellinghama w środku . Jak się opanuje środek pomocy a tam będziemy mieć 16 zawodników to tam trzeba będzie szukać pozytywów , szczególnie że stracili Kroosa a Tchouameni , Valverde czy Bellingham mistrzami rozgrywania nie są.
0
Komentarz usunięty
0
@clyde foodtrucki to największy kit.
2
@RoberDzik chyba zaczynasz wyglądać jak Twój Avatar xD
17
@Gaz trenował za grosze młodziaki z Barcy B a i tak udało mu się wygrać mistrza xDDD nie mogę z tych ludzi którzy wierzą w te bajeczki . Xavi na początek swojej przygody dostał Ferrana , Aubameyanga , Raphinhę , Lewego , Kounde , Christensena itp itp
1
@ACMaldini3 Thierry Henry , Yaya Toure , Rakitic , Neymar , Suarez.
1
@Deltta połamana zapałka również może się odpalic.
1
@Kapitan hawk spoko ale jej nie ma na labambie.
2
@Cvzx jak to zarząd nic nie zrobił ? Był świetnie przygotowany i sprzedał aktywa klubu .
4
@PW27 Christensena , Inigo Martineza .
0
A dlaczego nie Soto Grado? Mógłby nas przekręcić już w pierwszej kolejce.
0
@Bogan świetne warunki ale zero użycia mózgu .
3
@pt9 jak będziemy mieć 12 pkt straty do lidera to może wtedy przemyślą xD
0
@PatrykBarca no właśnie się nie zgodzę , bo kiedyś tak było ale to się zmieniło . Teraz Girona grała z nami otwarcie , Porto , nawet Szachtar i problemów co nie miara .
Teraz już zespoły się nie bronią przed Barceloną bo nie ma się czego bać.