0

@Maker0 ten aspekt działał ale przez jakiś czas , często mieliśmy z tym problem później i było męczenie buły od tyłu.

0

Ogólnie jestem ciekaw jak sobie poradzimy z naszym największym problemem w ostatnim czasie czyli przejściu piłki od stoperów do środkowych pomocników , pokazywaniu się środkowych pomocników do gry żeby stoper/boczny obrońca mógł im zagrać .

0

@kodi77 bo nie musi .

0

@RoberDzik niestety ,jak się ma nowotwór krwi to trzeba się pożegnać i niestety cieszyć każdym pozostałym dniem .

0

@Jonyx chyba nie , zobaczymy czy dadzą radę go zarejestrować do soboty.

1

@Rhaan dlatego ja się spakowałem lata temu i to najlepsza decyzja w życiu xd

0

@V e B 96 co z tego skoro płacili koło 100 mln za podpis

0

@Cholek18 też mam niestety takie obawy że tego kasztana nam wcisną

0

@lucca87 w lidze i Pucharze króla

0

@homeins Nico nie licząc Euro ma 27 G/A będąc 5 lat młodszym i grając prawie 20 spotkań mniej chlopaczki

2

Barca idzie po Louisa Diaza xD chłop ma kontrakt to 2027 roku , Liverpool pewnie nie chce go sprzedać a gość przez cały sezon ma 18 G/A .
Szkoda że Barca nie ma scoutów.

0

@Arden wczoraj to nie było ani jednego piłkarza w ataku który zagrał dobrze . Także po wczorajszym meczu wartość każdego spadła xD

1

@Ziemny dokładnie xd

0

Nieźle nudny ten mecz ,nie zazdroszczę ludziom na Montjuic xd

0

@joloskyy no ja mam to samo ale na tv i nie da się do tego gówna jebanego zalogować.

0

Siema , jak logowaliscoensie na tv? Mam konto i jestem zalogowany na tv a w apce cały czas mnie przerzuca do rejestracji

0

@voronkoZZZ wszystko w swoim czasie :)

0

@partymaker Doue będzie w PSG

0

@Keltridge gdzie Raphinha na lewym skrzydle , to już lepiej nikogo tam nie wystawiać bo chłop tam kompletnie nie ogarnia.

1

Jak dla mnie to nie ściągną już nikogo i to by się układało w jedną całość . Czekali cały czas na decyzję Nico , ten powiedział tydzień temu że zostaje w Bilbao i dlatego w jego miejsce Barca sfinalizowała transfer Olmo .

0

@Faro akurat jakby Dembele był to byłoby spoko bo na LS też mógłby zagrać .

0

@Dankho94isback gdyby nic złego w Roque nie było to by był zmiennikiem Lewego .

0

@zygzakmaklini powinien zagrać , w końcu był cały czas w rytmie meczowym.

0

@Dankho94isback każdy lepszy niż połamaniec Fati , który jak gra to i tak gra słabo i Roque .

0

@cules100pro dla nas spoko , dla Girony nie xD

0

@Zoker sprzedają Gallaghera bo nie chce już kontynuować gry w Chelsea.

0

@Midast Cubarsi jest za młody żeby być podstawowym stoperem na ten moment , popełniał błędy pod koniec sezonu czy w El Clasico .

0

@tristan87 dokładnie , wzruszyłem się , to było poruszające tak mocno że przestałem czytać po drugim zdaniu.

0

@Midast Christensen na pewno w podstawie na stoperze.

18

To żart? XD. .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?