ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maker0 ten aspekt działał ale przez jakiś czas , często mieliśmy z tym problem później i było męczenie buły od tyłu.
0
Ogólnie jestem ciekaw jak sobie poradzimy z naszym największym problemem w ostatnim czasie czyli przejściu piłki od stoperów do środkowych pomocników , pokazywaniu się środkowych pomocników do gry żeby stoper/boczny obrońca mógł im zagrać .
0
@kodi77 bo nie musi .
0
@RoberDzik niestety ,jak się ma nowotwór krwi to trzeba się pożegnać i niestety cieszyć każdym pozostałym dniem .
0
@Jonyx chyba nie , zobaczymy czy dadzą radę go zarejestrować do soboty.
1
@Rhaan dlatego ja się spakowałem lata temu i to najlepsza decyzja w życiu xd
0
@V e B 96 co z tego skoro płacili koło 100 mln za podpis
0
@Cholek18 też mam niestety takie obawy że tego kasztana nam wcisną
0
@lucca87 w lidze i Pucharze króla
0
@homeins Nico nie licząc Euro ma 27 G/A będąc 5 lat młodszym i grając prawie 20 spotkań mniej chlopaczki
2
Barca idzie po Louisa Diaza xD chłop ma kontrakt to 2027 roku , Liverpool pewnie nie chce go sprzedać a gość przez cały sezon ma 18 G/A .
Szkoda że Barca nie ma scoutów.
0
@Arden wczoraj to nie było ani jednego piłkarza w ataku który zagrał dobrze . Także po wczorajszym meczu wartość każdego spadła xD
1
@Ziemny dokładnie xd
0
Nieźle nudny ten mecz ,nie zazdroszczę ludziom na Montjuic xd
0
@joloskyy no ja mam to samo ale na tv i nie da się do tego gówna jebanego zalogować.
0
Siema , jak logowaliscoensie na tv? Mam konto i jestem zalogowany na tv a w apce cały czas mnie przerzuca do rejestracji
0
@voronkoZZZ wszystko w swoim czasie :)
0
@partymaker Doue będzie w PSG
0
@Keltridge gdzie Raphinha na lewym skrzydle , to już lepiej nikogo tam nie wystawiać bo chłop tam kompletnie nie ogarnia.
1
Jak dla mnie to nie ściągną już nikogo i to by się układało w jedną całość . Czekali cały czas na decyzję Nico , ten powiedział tydzień temu że zostaje w Bilbao i dlatego w jego miejsce Barca sfinalizowała transfer Olmo .
0
@Faro akurat jakby Dembele był to byłoby spoko bo na LS też mógłby zagrać .
0
@Dankho94isback gdyby nic złego w Roque nie było to by był zmiennikiem Lewego .
0
@zygzakmaklini powinien zagrać , w końcu był cały czas w rytmie meczowym.
0
@Dankho94isback każdy lepszy niż połamaniec Fati , który jak gra to i tak gra słabo i Roque .
0
@cules100pro dla nas spoko , dla Girony nie xD
0
@Zoker sprzedają Gallaghera bo nie chce już kontynuować gry w Chelsea.
0
@Midast Cubarsi jest za młody żeby być podstawowym stoperem na ten moment , popełniał błędy pod koniec sezonu czy w El Clasico .
0
@tristan87 dokładnie , wzruszyłem się , to było poruszające tak mocno że przestałem czytać po drugim zdaniu.
0
@Midast Christensen na pewno w podstawie na stoperze.
18
To żart? XD. .