ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon Ferrana by wzięli za tyle
1
Czyli nowości takie jak : panuje optymizm , w przyszłym tygodniu to już na pewno .
0
@Faro i dlatego że beznadziejnie grał jak wchodził .
0
@Faro z całym szacunkiem do Fermina ale on praktycznie nawet z ławki nie wchodził na euro xd
0
Hiszpania w drugiej połowie jak Barcelona. Brakuje im jeszcze jakiejś czerwonej.
1
Zamiast się zastanawiać, czy Dani zagra w miejsce Gaviego, Pedriego, De Jonga, Gündoğana czy na lewym skrzydle, myślę sobie:
Gavi nie grał od roku , Pedri to złamasek, De Jong jest słaby a Gundo ma już 33 lata .
3
@kuz przecież gość był trzymany tyle czasu
0
@Kamiloza91 nie można powiedzieć że przesadzona , zobacz takiego Mudryka, on też miał tylko dobry turniej i poszedł za 100 czy więcej .
0
@BobSwagger a do De La Fuente też płakałeś że Olmo zastąpił Pedriego a nie Fermin? To była najlepsza decyzja i Olmo u nas zapewne odpali .
2
@pt9 oczekuję przede wszystkim wyrównanej walki w Lidze z Realem .
0
@Comentateiro chyba Ty .
0
@Colon ma twarz tak plastikową że szok .
1
@NorbiTBOB Roberto to przy tym co u nas zarobił za może dwa sezony dobrej gry przez całą swoją karierę kiedy był średniakiem to powinien Bogu dziękować.
0
@Matt_i1992 biorąc pod uwagę jak często i długo jest Pedri kontuzjowany to nie liczyłby go w ogóle jako opcja do pierwszego składu .
2
@A4ron Dembele i Griezmann
0
@Traba727 kilometraż? Kluczowe podania? On dostał za to że Chorwacja grająca jako zespół doszła tak daleko .
Jak piłkarz Realu zrobi jedną ładną asystę to cały świat o tym pieje i już kandydat do Złotej Piłki .
26
Rozumiem że prezentacja Olmo została przesunięta bo chcemy zaprezentować Olmo i Nico w jednym czasie xd
9
@juarez już jak Modric ją dostał to był downgrade , gość przez cały sezon wykręcił statystyki jak Messi na samych MŚ
1
@malicinho w Turcji luzik jak coś.
1
@Remi1899 wymieniasz Gaviego który nie grał od roku , Pedriego złamaska , Torre , który będzie max rezerwowym , 33 letniego Gundogana i kontuzjowanego i słabego De Jonga xd
0
@jacobFCB my też pewneie staramy się to rozbić na jakiś okres
0
@Arden ale nas raczej nie stać żeby zapłacić na raz , stąd mogą być negocjacje że zapłacimy więcej niż klauzula ale w ratach
0
@Arden bardziej chodzi o lepszą ofertę za Nico dla Bilbao
0
@Faro Real też dobrą 100 na podpis wyda
0
@jacobFCB albo chcą poprawić jego wizerunek że niby on teraz dogra umowy sponsorskie, żeby mieć zasadę 1:1 i jak nas stać na Nico to że niby on to ogarnie .
0
@kanver_ mniej niż 50 mln stałej i zmienne które zbliżają całą kwotę do 60 mln
3
@Kgorecki2500 i git , selekcja naturalna , byle jęczeli już po wyjściu z kina xd
0
@BORO_12 myślę że liczył na Ansu a potem miał dołączyć Raphinha. W dodatku w drugim zespole skrzydłowi się raczej nie wyróżniali .
0
@BORO_12 nie graliśmy bo nie było też kim xd
1
@Coutinho007 a dlaczego ? Przecież to jest tylko pionek prezydenta.