0

@Arkon Ferrana by wzięli za tyle

1

Czyli nowości takie jak : panuje optymizm , w przyszłym tygodniu to już na pewno .

0

@Faro i dlatego że beznadziejnie grał jak wchodził .

0

@Faro z całym szacunkiem do Fermina ale on praktycznie nawet z ławki nie wchodził na euro xd

0

Hiszpania w drugiej połowie jak Barcelona. Brakuje im jeszcze jakiejś czerwonej.

1

Zamiast się zastanawiać, czy Dani zagra w miejsce Gaviego, Pedriego, De Jonga, Gündoğana czy na lewym skrzydle, myślę sobie:
Gavi nie grał od roku , Pedri to złamasek, De Jong jest słaby a Gundo ma już 33 lata .

3

@kuz przecież gość był trzymany tyle czasu

0

@Kamiloza91 nie można powiedzieć że przesadzona , zobacz takiego Mudryka, on też miał tylko dobry turniej i poszedł za 100 czy więcej .

0

@BobSwagger a do De La Fuente też płakałeś że Olmo zastąpił Pedriego a nie Fermin? To była najlepsza decyzja i Olmo u nas zapewne odpali .

2

@pt9 oczekuję przede wszystkim wyrównanej walki w Lidze z Realem .

0

@Comentateiro chyba Ty .

0

@Colon ma twarz tak plastikową że szok .

1

@NorbiTBOB Roberto to przy tym co u nas zarobił za może dwa sezony dobrej gry przez całą swoją karierę kiedy był średniakiem to powinien Bogu dziękować.

0

@Matt_i1992 biorąc pod uwagę jak często i długo jest Pedri kontuzjowany to nie liczyłby go w ogóle jako opcja do pierwszego składu .

2

@A4ron Dembele i Griezmann

0

@Traba727 kilometraż? Kluczowe podania? On dostał za to że Chorwacja grająca jako zespół doszła tak daleko .
Jak piłkarz Realu zrobi jedną ładną asystę to cały świat o tym pieje i już kandydat do Złotej Piłki .

26

Rozumiem że prezentacja Olmo została przesunięta bo chcemy zaprezentować Olmo i Nico w jednym czasie xd

9

@juarez już jak Modric ją dostał to był downgrade , gość przez cały sezon wykręcił statystyki jak Messi na samych MŚ

1

@malicinho w Turcji luzik jak coś.

1

@Remi1899 wymieniasz Gaviego który nie grał od roku , Pedriego złamaska , Torre , który będzie max rezerwowym , 33 letniego Gundogana i kontuzjowanego i słabego De Jonga xd

0

@jacobFCB my też pewneie staramy się to rozbić na jakiś okres

0

@Arden ale nas raczej nie stać żeby zapłacić na raz , stąd mogą być negocjacje że zapłacimy więcej niż klauzula ale w ratach

0

@Arden bardziej chodzi o lepszą ofertę za Nico dla Bilbao

0

@Faro Real też dobrą 100 na podpis wyda

0

@jacobFCB albo chcą poprawić jego wizerunek że niby on teraz dogra umowy sponsorskie, żeby mieć zasadę 1:1 i jak nas stać na Nico to że niby on to ogarnie .

0

@kanver_ mniej niż 50 mln stałej i zmienne które zbliżają całą kwotę do 60 mln

3

@Kgorecki2500 i git , selekcja naturalna , byle jęczeli już po wyjściu z kina xd

0

@BORO_12 myślę że liczył na Ansu a potem miał dołączyć Raphinha. W dodatku w drugim zespole skrzydłowi się raczej nie wyróżniali .

0

@BORO_12 nie graliśmy bo nie było też kim xd

1

@Coutinho007 a dlaczego ? Przecież to jest tylko pionek prezydenta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?