ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@svensonFCB w Zagłębiaku Dąbrowa Górnicza:D
0
@Cvzx z Camp Nou raczej nie będzie cyrków bo wspominali na konferencji że e każdy dzień opóźnienia to pół miliona euro .
0
Ja powiem tak , dla mnie to po prostu plotki z Gundoganem . Sam się wypowiedział że nigdzie nie odchodzi i że to wszystko wymysły mediów i ja myślę że tak jest dalej .
Media sieją ferment gdzie popadnie bo już nie mogą popisać o Nico .
1
@svensonFCB grałem kiedyś z ciężkowianką w juniorach , jakieś 15 lat temu xD
0
@Faro Flick mówił że może w drugiej połowie .
0
@Mazi za transfer Lewego i Raphinhi niezbyt można winić , jedynie za cenę.
Lewy dwa razy najlepszy strzelec drużyny a Rapha kręci doubledouble.
1
@TheNekro94 Władca pierścieni to coś wspaniałego , najlepsze filmy jakie oglądałem w życiu .
0
@sen nic się tam nie stało , gość wstał po 10 sekundach
0
@sen bez przesady
0
@Tabaluga37 Rodrygo ponad 3000 minut i 26 G/A a Nico Williams 2000 minut i 27 G/A , więc o czym Ty mówisz. ?
0
@DIPENSE aktualnie myślę że jeśli Balde zacznie używać mózgu to z Kounde będą wyglądać solidnie na bokach . Aktualnie Kounde top .
0
@beter2 tak ,chłop by co najwyżej przyprowadzil jakiegod kolejnego Olmo czy Ferrana za te 50 mln euro xD
0
@sen McDonald po treningu ? Wypas xD
2
@PatrykBarca Alemany wydał ponad 100 mln euro na Ferrana i Jogę Bandido Raphinhę a także mega zjechał z ceny Kounde , którego ściągnął za 50-60 milionów ? A także za starego Lewego xD
0
@tbas ale Araujo jest zarejestrowany.
0
Zastanawia mnie tylko czy Barca nie mogła wyrejestrować Araujo skoro i tak nie zagra pewnie do grudnia a zastąpić go kimś innym i wtedy zarejestrować go w zimowym okienku .
0
@Pawel13sz on by miał akurat niską pewnsje , więc skoro daliśmy radę Pau Victora zarejestrowac to dalibyśmy radę i jego .
1
Szkoda że Thiago Alcantara już odszedł bo byśmy go na szybko wrzucili do środka na Valencie.
0
@FanBarcy22 mamy tyłu stoperów że spokojnie na DMie może wyjść Christensen , obok np
Torre i Raphinha na ofensywnego pomocnika .
2
@tomek8756 gdyby taki przystojniak podrywał @jowita to by go zjadła .
1
@beter2 jakby nie patrzeć to wzmocnienia zrobił dobre bo Dembele i Coutinho to były bardzo dobre transfery na tamten czas .
A czy ktoś mógł się spodziewać że Coutinho okaże się niewypalem bo jego głowa nie dojechała?
5
@kedziorFCB a ja poznaje aż za bardzo xD
0
@ObiwanKenobi a ile treningów mu potrzeba żeby zagrać się z zespołem z którym gra od kilku lat? XD
0
@priest9999 nie ale on raczej odejdzie . No dobra to Olmo i Roque.
0
@VeB 1899 nie chcę nic mówić ale niezarejestrowany jest tylko Olmo .
0
@ObiwanKenobi jak ma zielone światło to może grać od początku , to nie była ciężka i długa kontuzja.
1
@Pnog37 co oby? My mamy wygrać a nie zremisować kolo
5
Żeby tylko potwierdzić jaki ten klub jest poryty w obecnym czasie to powiem Wam że Barcelona udostępniła rolkę gdzie jest Pedri z Gavim w treningowym topie bez rękawów , z podpisem że to teraz Wasz ulubiony strój i jest tam link do zakupu z nazwą getthisshirt .
Wchodzisz w link a tak nie ma tego topu xDD
0
To co , wychodzimy 5:3:2 czy 4:3:3?
0
@Rewolucja123 po części tak , z drugiej marnowanie sytuacji przez rywali .