0

@Edoss Garcia może zostać , trzeba pamiętać że to dalej młody zawodnik .

0

@jeronimofrancisco bo nima pewnie kasy żeby zapłacić na raz.

0

@cules100pro przed transferem tak ale gość się sprawdzil w Laliga na prawej obronie i to w słabszym zespole.

0

@cules100pro wynegocjował aż 10 mln euro , ciekawe kiedy postawią mu pomnik

0

@Bogan ja mam treningową czarną z tego sezonu i logo z napisem ani trochę mi nie przeszkadza ;)

0

@okiemtypera_lucaxx95 chłopie dałeś się nabrać na ruską propagandę ( na początku ja również ), obie zawodniczki ( razem z Algierką) to kobiety i one walczyły już wcześniej , to nie są ich pierwsze walki .

1

@okiemtypera_lucaxx95 a gdzoe tak się stało?

0

@TR3YWAY Fermin chyba jeszcze ma nie wracać

0

@barteq na Fermina , Erica i Cubarsiego chyba

0

@Rhaan dziś chyba mieli mieć rezonanse żeby to określić

0

@Gaucho Vinicius też tam jechał z prawymi obrońcami równo

1

@esem91 co za debile , Indie oglądają i się śmieją wyrzucając puszki pod nogi xD

0

@adamek20151 a może to po prostu mecz o nic nie znaczące trofeum przed rozpoczęciem sezonu i każdy ma wywalone? XD

0

I że co ? Nikt o tym niby wcześniej nie wiedział ? XD

0

@alone49 pewnie tym że nie muszą tyle jeść niż np. tyle co ja jak robię masę przy 190 cm i przy ponad 90 kg masy grając przy tym klubową w nogę xD

0

@Pedri16Future no przecież Julian Araujo odchodzi .

1

@TR3YWAY przy 110 cm wzrostu to nie trudne xd

0

@BORO_12 to się okaże :)

1

@Arden Real za takiego Reguilona potrafił wyciągnąć 30 mln . A Araujo miał być pewniakiem do dostania szansy na PO , bo nie można powiedzieć że będzie gorszy od np. Forta , szczególnie na pozycji gdzie gra stoper.
My kompletnie nie potrafimy sprzedawać , dlatego jesteśmy w takiej dupie w jakiej jesteśmy jeśli chodzi o finanse.

0

Na razie sprzedaż idzie nam bardzo dobrze , pozbyliśmy się Desta i Araujo za 10 mln .
To może jeszcze spróbujemy wyciągnąć Rodriego jak już zaklepiemy Nico .

0

@Arden średnia ocen prawie 7 , jest młody i może być jeszcze lepszy , kontuzjowany to był i Olmo pół sezonu i co z tego ;)

1

@Lucas92 to tak jak grający pedofil u Holendrów.

0

@Derean w naszym stylu by był gdybyśmy to jeszcze my za niego zapłacili . Gość się sprawdził w Laliga na prawej obronie i bierzemy za niego 10 mln euro , to jest skandal .

0

@lukaszbrk jakby miał takie statystyki jak Griezmann z ostatniego sezonu to bardzo bym chciał żeby takie wykręcił ;)

0

@Rhaan Gavi na 10tce? Nigdy tam nie grał + roczna kontuzja , 33 letni już Gundo , złamasek Pedri .
Jedynie Rapha albo Fermin by tam zagrali ale Olmo jest piłkarzem półkę wyżej niż Fermin.

0

@TR3YWAY masakra , nie wiedziałem że takie coś jest możliwe i że da się tak jebnac w miejscu w dół , jeszcze się obracając .

0

@BORO_12 Olmo jak nie będzie kontuzji to będzie naszym podstawowym pomocnikiem bo żaden Pedri czy Fermin go nie wygryzą.

1

@escarabajo para to była Maldini-Baresi , gdzieś widziałem info że zagrali ze sobą w 196 meczach i wpuścili jedynie 23 bramki .
To jest aż nierealne.

9

@NeroTFP1 24 lata temu to mu się zakola zaczęły tworzyć

0

@Adran360 tylko Carvajal , Nacho jedyne co daje kadrze to nerwowke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?