ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Edoss Garcia może zostać , trzeba pamiętać że to dalej młody zawodnik .
0
@jeronimofrancisco bo nima pewnie kasy żeby zapłacić na raz.
0
@cules100pro przed transferem tak ale gość się sprawdzil w Laliga na prawej obronie i to w słabszym zespole.
0
@cules100pro wynegocjował aż 10 mln euro , ciekawe kiedy postawią mu pomnik
0
@Bogan ja mam treningową czarną z tego sezonu i logo z napisem ani trochę mi nie przeszkadza ;)
0
@okiemtypera_lucaxx95 chłopie dałeś się nabrać na ruską propagandę ( na początku ja również ), obie zawodniczki ( razem z Algierką) to kobiety i one walczyły już wcześniej , to nie są ich pierwsze walki .
1
@okiemtypera_lucaxx95 a gdzoe tak się stało?
0
@TR3YWAY Fermin chyba jeszcze ma nie wracać
0
@barteq na Fermina , Erica i Cubarsiego chyba
0
@Rhaan dziś chyba mieli mieć rezonanse żeby to określić
0
@Gaucho Vinicius też tam jechał z prawymi obrońcami równo
1
@esem91 co za debile , Indie oglądają i się śmieją wyrzucając puszki pod nogi xD
0
@adamek20151 a może to po prostu mecz o nic nie znaczące trofeum przed rozpoczęciem sezonu i każdy ma wywalone? XD
0
I że co ? Nikt o tym niby wcześniej nie wiedział ? XD
0
@alone49 pewnie tym że nie muszą tyle jeść niż np. tyle co ja jak robię masę przy 190 cm i przy ponad 90 kg masy grając przy tym klubową w nogę xD
0
@Pedri16Future no przecież Julian Araujo odchodzi .
1
@TR3YWAY przy 110 cm wzrostu to nie trudne xd
0
@BORO_12 to się okaże :)
1
@Arden Real za takiego Reguilona potrafił wyciągnąć 30 mln . A Araujo miał być pewniakiem do dostania szansy na PO , bo nie można powiedzieć że będzie gorszy od np. Forta , szczególnie na pozycji gdzie gra stoper.
My kompletnie nie potrafimy sprzedawać , dlatego jesteśmy w takiej dupie w jakiej jesteśmy jeśli chodzi o finanse.
0
Na razie sprzedaż idzie nam bardzo dobrze , pozbyliśmy się Desta i Araujo za 10 mln .
To może jeszcze spróbujemy wyciągnąć Rodriego jak już zaklepiemy Nico .
0
@Arden średnia ocen prawie 7 , jest młody i może być jeszcze lepszy , kontuzjowany to był i Olmo pół sezonu i co z tego ;)
1
@Lucas92 to tak jak grający pedofil u Holendrów.
0
@Derean w naszym stylu by był gdybyśmy to jeszcze my za niego zapłacili . Gość się sprawdził w Laliga na prawej obronie i bierzemy za niego 10 mln euro , to jest skandal .
0
@lukaszbrk jakby miał takie statystyki jak Griezmann z ostatniego sezonu to bardzo bym chciał żeby takie wykręcił ;)
0
@Rhaan Gavi na 10tce? Nigdy tam nie grał + roczna kontuzja , 33 letni już Gundo , złamasek Pedri .
Jedynie Rapha albo Fermin by tam zagrali ale Olmo jest piłkarzem półkę wyżej niż Fermin.
0
@TR3YWAY masakra , nie wiedziałem że takie coś jest możliwe i że da się tak jebnac w miejscu w dół , jeszcze się obracając .
0
@BORO_12 Olmo jak nie będzie kontuzji to będzie naszym podstawowym pomocnikiem bo żaden Pedri czy Fermin go nie wygryzą.
1
@escarabajo para to była Maldini-Baresi , gdzieś widziałem info że zagrali ze sobą w 196 meczach i wpuścili jedynie 23 bramki .
To jest aż nierealne.
9
@NeroTFP1 24 lata temu to mu się zakola zaczęły tworzyć
0
@Adran360 tylko Carvajal , Nacho jedyne co daje kadrze to nerwowke.