ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@paweldunajecfcb ja kupiłem w Holandii używane za 130 euro łamany gryf+2 hantle+100 kg obciążenia .
Do tego dołożę ławeczkę + gry olimpijski i baja.
Ogólnie myślę że 1k będziesz musiał dać.
1
@Rewolucja123 jeszcze był strzał gdzie ter Stegen obrobił przy rykoszecie .
2
@Pedri16Future oj tak nikt inny jak Alemany potrafił zapłacić ponad 100 mln euro za Ferrana i Raphinhę a także obniżyć kwotę transferów Kounde i Lewego gdzie wydaliśmy kolejne +100
XDDD
0
@Derean Dani Olmo zeszły sezon 25 spotkań i ta sama kanadyjka co Chiesa xd
0
@szymonadamczak34 to ktoś używa Ubera w Barcelonie? Serio ? . Płacisz za tańszy nocleg poza centrum , kupujesz sobie bilet za 30 euro na 5 dni na wszystkie środki transportu i masz spokój xD
Plus jeśli chodzi o atrakcje to zdecydowanie Tibidabo , najlepszy widok na całą Barcelonę. I tak jak napisałeś Park Guell , Casa Batlo , wzgórze Montjuic itp.
Sagrada Familia to mega rozczarowanie w moich oczach , jest spoko ale bez szału , i z zawsze będzie z dźwigami wokół.
0
@tristan87 Austria z medalem na mundialu?
0
@tristan87 jest artykuł o powrocie Fermina a także o treningach Gundogana i Roque normalnie.
0
@partymaker Pedri go spokojnie przebije .
W ostatnich trzech latach Pedri był kontuzjowany przez 476 dni a Olmo 290.
0
@D10SLEO no nie wiem czy byłby wolny .
2
@ViscaelBarca2007 De Jong to niech wyp*****La choćby i za darmo.
0
@FCBMati10 w sumie zagrał minutowo ok 2k minut czyli jakieś 20 spotkań , strzelił 11 bramek + 4 asysty.
0
@betonito oczywiście że nas stać na niego , przecież Gundo jest zarejestrowany.
4
Ja tam się Gundoganowi nie dziwię że odchodzi . Po pierwszym El Clasico powiedział że on tu nie przybył po to żeby tak przegrywać takie spotkania . W dodatku miał jaja żeby nazywać rzeczy po imieniu .
Teraz wróci sobie do City i Pepuli , tam mają kozacką kadrę , każdy wie co ma grać a u nas wzmocnieniami są półśrodki .
1
@Antimadridista_WR nie wiem czy tak dobrze , teraz będziesz musiał kupić z Olmo na plecach xd
0
@juarez jak przyjdzie Chiesa to nie będzie żadnego Nico za rok.
0
@betonito raczej pytanie czy jakakolwiek ruszyła do produkcji xd
4
@Janas11224 redakcja tutaj to od dłuższego czasu istny dramat.
7
Wspaniały post , taki nic nie znaczący i nic nie wnoszący .
2
@szkudi7 aktualnie odeszli z zespołu Cancelo , Felix , Roberto, Alonso , Oriol i odejdzie pewnie Gundogan .
Za to że wzmocnień jest tylko Olmo i Pau Victor .
Jak na razie wychodzi gorzej niż w ostatnich dniach Xaviego .
9
@MesQueUnClub_87 Dua Lipa
0
Jak myślicie, uda nam się ogarnąć wyjazdowy komplet strojów przed końcem sezonu?
2
@KamQiX tak. .
0
@tbas właśnie nikt w to nie wierzy ,stąd moje pytanie xd
2
Ja się dziwię czemu jeszcze nie ma informacji że Deco zaoferował wymianę z City Gundogana na Haalanda i Bernardo.
0
@doc dla Gundo wypas , będziemy w grał w dużo lepszym zespole i jeszcze więcej zarobi .
2
Barca nie mogła ściągnąć Nico to na bank ściągnie droższego Leao . Co oni tam ćpaja.
0
@cinero1996 nie , to oznacza że jakoś logo spada mocno w dół bo nie mamy już w Laliga gwiazd jak kiedyś , tylko 70% ligi to leszcze .
0
@Gaucho jest chyba lewonożny więc raczej srednio
0
@Mroziu Laporta miał farta że Ronaldinho mu wypalił ,bo obiecywał Beckhama i oczywiście nic mu z tego nie wyszło .
Laporta też miał sporo ciekawych transferów i wpadek tak jak o teraz.
2
Jeszcze pozbyć się De Jonga i humory się poprawią.