1

@Technik Balde to jest kompletny bezmózg , nie znam drugiego takiego piłkarza, który ma takie warunki a jednocześnie nie potrafi ich w ogóle wykorzystać .

0

Siemanko , jak myślicie będą zmieniać daty rozgrywania naszych spotkań ligowych czy dni są pewne a ustalą tylko godziny? . Bo zastanawiam się nad wyskoczeniem w listopadzie na domowe derby z klubem z El Prat.

1

@Comentateiro biorąc pod uwagę że Valladollid nie potrafi wymienić trzech podań pod rząd to brak DMa w tym meczu to nie problem

1

@DiSBlaDE Casa Batllo, wzgórze Montjuic
Edit: wzgórze Tibidabo miało być xD

0

@heniusss euro było dawno , mógł już wtedy poddać się operacji .

2

@PatrychoO jego odejście.

0

@lucca87 po co nam Ci piłkarze ale wziąć Bajcic na sezon.
Ty to masz łeb do interesów.

0

@AlwaysBlaugrana super , prawie 60 mln euro za Ferrana to rzeczywiście promocja , nie potrafił zbić ceny ani z niego , ani z Raphinhi , ani z Lewego , ani z Kounde .
Na 4 graczy wydał ponad 200 mln euro .

2

@Aragorn33 Alemany to taki sam flop jak i Deco .

0

Takie miłe przypomnienie że sprzedaliśmy Griezmanna do Atletico za 22 mln euro .

1

@patrys218 tak , oglądałeś Atletico ostatnio ?

1

@Borry co najmniej Real , Barca , Atletico ,Bilbao , Valencia , Sevilla , Sociedad , Celta , Villareal , Girona , Rayo nie grają autobusem .

6

@kaamil1910 nie , nie uważam tak . Jeszcze jarząbek z niego tak na prawdę. Świetnie się odnajduje w sytuacjach strzeleckich ale spokoju i kontroli w środku to on nie ma.

0

Deco pewnie pojechał rodzinę odwiedzić i na obiadek a nie transfery załatwiać.

0

@Destroyer_of_Worlds żeby wyciągnąć piłkarza z Napoli to trzeba grubo zapłacić .

1

@Fake69 niestety tak jest , jak takie coś następuje kiedy piłki nie ma w grze to tego nie gwiżdżą.

1

@Maker0 i to z mega słabym beniaminkiem , który nie potrafi wymienić trzech podań pod rząd . Trzeba wyjść ofensywnie i jak jedna wejdzie to już po meczu .

1

@Kidd Fati i może Eric.

1

Ogólnie zastanawia mnie jak to możliwe że Var nie zawołał sędziego do akcji gdzie Olmo był według mnie ewidentnie faulowany w polu karnym .
Przeciwnik włożył mu nogę między jego nogi gdzie był rozpędzony i nawet tego nie sprawdzali .

2

@Katalonik97De Jong wróci pewnie wtedy co Bernal xD

0

@Maker0 jak kontuzjowani wrócą do gry to będzie znów 5 stoperów.

0

@Commando mecz chce obejrzeć a szwagry wy******lać.

0

@Sulimo dlatego że gdyby nie płakał to mielibyśmy dalej dwóch dobrych bramkarzy . Mogliby się później pozmieniać rolami i liczbą minut ale bramka byłaby dalej kozacko obsadzona.

0

@Bulbulator Bravo to był kozak , niestety Mats się spłakał i wyszło jak wyszło .

1

@Fake69 zazdroszczę , ja mam dzisiaj sparing o 20tej , 70 km od domu xD

14

@IronSanHybrid tak zwane odklejiszcza

8

@KaammiilM1206 Fermin ostatnio zagrał dużo gorzej niż Ferran , nawet mu się do obrony nie chciało wracać.

0

@MarFan niestety nie możemy sobie pozwolić na transfer jak Nico bo nie stać nas na klauzulę a także na rejestrację.
Każdy nas dyma ale z takim zarządem to co się dziwić .

2

@MOLESTA tak , a kontrakt z Nike już dwa miesiące temu i bez problemu możemy sobie pozwolić na transfer Nico .

0

@ArcziArtt to bardzo nie zdrowo .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?