ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Technik Balde to jest kompletny bezmózg , nie znam drugiego takiego piłkarza, który ma takie warunki a jednocześnie nie potrafi ich w ogóle wykorzystać .
0
Siemanko , jak myślicie będą zmieniać daty rozgrywania naszych spotkań ligowych czy dni są pewne a ustalą tylko godziny? . Bo zastanawiam się nad wyskoczeniem w listopadzie na domowe derby z klubem z El Prat.
1
@Comentateiro biorąc pod uwagę że Valladollid nie potrafi wymienić trzech podań pod rząd to brak DMa w tym meczu to nie problem
1
@DiSBlaDE Casa Batllo, wzgórze Montjuic
Edit: wzgórze Tibidabo miało być xD
0
@heniusss euro było dawno , mógł już wtedy poddać się operacji .
2
@PatrychoO jego odejście.
0
@lucca87 po co nam Ci piłkarze ale wziąć Bajcic na sezon.
Ty to masz łeb do interesów.
0
@AlwaysBlaugrana super , prawie 60 mln euro za Ferrana to rzeczywiście promocja , nie potrafił zbić ceny ani z niego , ani z Raphinhi , ani z Lewego , ani z Kounde .
Na 4 graczy wydał ponad 200 mln euro .
2
@Aragorn33 Alemany to taki sam flop jak i Deco .
0
Takie miłe przypomnienie że sprzedaliśmy Griezmanna do Atletico za 22 mln euro .
1
@patrys218 tak , oglądałeś Atletico ostatnio ?
1
@Borry co najmniej Real , Barca , Atletico ,Bilbao , Valencia , Sevilla , Sociedad , Celta , Villareal , Girona , Rayo nie grają autobusem .
6
@kaamil1910 nie , nie uważam tak . Jeszcze jarząbek z niego tak na prawdę. Świetnie się odnajduje w sytuacjach strzeleckich ale spokoju i kontroli w środku to on nie ma.
0
Deco pewnie pojechał rodzinę odwiedzić i na obiadek a nie transfery załatwiać.
0
@Destroyer_of_Worlds żeby wyciągnąć piłkarza z Napoli to trzeba grubo zapłacić .
1
@Fake69 niestety tak jest , jak takie coś następuje kiedy piłki nie ma w grze to tego nie gwiżdżą.
1
@Maker0 i to z mega słabym beniaminkiem , który nie potrafi wymienić trzech podań pod rząd . Trzeba wyjść ofensywnie i jak jedna wejdzie to już po meczu .
1
@Kidd Fati i może Eric.
1
Ogólnie zastanawia mnie jak to możliwe że Var nie zawołał sędziego do akcji gdzie Olmo był według mnie ewidentnie faulowany w polu karnym .
Przeciwnik włożył mu nogę między jego nogi gdzie był rozpędzony i nawet tego nie sprawdzali .
2
@Katalonik97De Jong wróci pewnie wtedy co Bernal xD
0
@Maker0 jak kontuzjowani wrócą do gry to będzie znów 5 stoperów.
0
@Commando mecz chce obejrzeć a szwagry wy******lać.
0
@Sulimo dlatego że gdyby nie płakał to mielibyśmy dalej dwóch dobrych bramkarzy . Mogliby się później pozmieniać rolami i liczbą minut ale bramka byłaby dalej kozacko obsadzona.
0
@Bulbulator Bravo to był kozak , niestety Mats się spłakał i wyszło jak wyszło .
1
@Fake69 zazdroszczę , ja mam dzisiaj sparing o 20tej , 70 km od domu xD
14
@IronSanHybrid tak zwane odklejiszcza
8
@KaammiilM1206 Fermin ostatnio zagrał dużo gorzej niż Ferran , nawet mu się do obrony nie chciało wracać.
0
@MarFan niestety nie możemy sobie pozwolić na transfer jak Nico bo nie stać nas na klauzulę a także na rejestrację.
Każdy nas dyma ale z takim zarządem to co się dziwić .
2
@MOLESTA tak , a kontrakt z Nike już dwa miesiące temu i bez problemu możemy sobie pozwolić na transfer Nico .
0
@ArcziArtt to bardzo nie zdrowo .