1

@DLFCB co z tego że minął kilku jak i tak zjebał na końcu xd

4

@PatrykBarca w Brighton nikt mu nie zakazał mieć formy fizycznej i był tragiczny.

4

@MesQueUnClub96 to że nie powiem dzieciom że to jest normalne .

0

@Radioactive9705 miał gust j**aka.

0

@cules100pro teraz zagra pewnie Ferran jako że nie będzie mógł wystąpić w następnej kolejce ligowej.

12

@MesQueUnClub96 akurat narzuca tolerowanie tego i narzuca jakikolwiek brak krytyki czy swojej opinii z tym związanej.

0

@VbamboeB Endrick wszedł przy 2:1 chyba

3

Dobrze że nasze treningi ograniczyły kontuzje o nawet 50% bo zaraz nie mielibyśmy kim grać xd

1

@Rhaan nie , napisałem większość xd

2

Jestem bardzo ciekaw jak to wszystko będzie wyglądać kiedy większość wróci jak będzie zdrowa.
Olmo , Fermin , Gavi , Frenkie , Ansu , Araujo , Christensen .
Czy będziemy mieć pieniądze na zarejestrowanie wszystkich xD

2

Komentarz usunięty

0

@Faro świetnie mi się kojarzą z rewanzem na Anfield xd

18

@Pedri16Future gdyby nie miała dobrego dupska to nikt by nawet nie wiedział kim ona jest xd

0

@JohnnySilverhand dla mnie Amsterdam to gówniane miasto tak że szok . Śmierdzi ziołem itp .
Jedyne co można zrobić fajnego to można się przepłynąć łódką kanałami, pójść na Adams Swing czyli huśtawkę na wysokości 100 metrów a także krótkie This is Holland.

1

@Maysterme oby był w tych najważniejszych .

0

Najważniejsze żeby Olmo wrócił na klasyk .

0

@Kamiloos gdyby każda ręką była gwizdana to nie miało by sensu bo piłkarze specjalnie kopaliby rywali w ręce

1

@Kamiloos takie że Inigo nie blokował uderzenia na bramkę ani strzału.

1

@Eto'o9 R10 wiesz , z drugiej strony to nie był zablokowany strzał napastnika przeciwnej drużyny tylko nastrzelenie w rękę bez żadnego zamiaru .

0

@SkN z jednym się zgodzę . Jak wyjdziemy tak wysoko to możemy ucierpieć bo w obronie mamy wolnych zawodników i przy El Clasico gdzie nas zlali chyba 4:1 było to widać aż nadto .

0

@partymaker to nie było najważniejsze, najważniejsze było wygranie ligi i nie frajerzenie z Realem .

0

@mindbender84 wiem że jest zasada że jak piłkarz Realu jest tak faulowany to jest karny a jak jest to zawodnik z drużyny przeciwnej to wtedy nie ma.

1

@messi564 Fermin wróci pewnie wtedy co Olmo

5

@DamianPSV łatwo się mówi o sędziach , którzy jeszcze nie wypaczyli wyniku .
A z Rayo byli blisko .

0

@partymaker i skończył jeden z sezonów w lidze z jedyne jedną porażką w przedostatniej kolejce.

3

@Lucyfffer oni raczej potrafią zmierzyć zmęczenie organizmu , więc może stąd brak zmian wcześniej .
Ja bym wcześniej zdjął Yamala i wstawił Torre.

0

@Matheu12 to że nie możemy grać typowego 4:3:3 wiedział już Valverde .

1

@macio_944 Boże daj oby tak było .
Ale wątpię bo reszta tak jakby go pocieszała później .

0

@ViscaelBarca2007 Bayern wytrzymał cały sezon .

1

Trzeba wbić jeszcze jedna lub dwie jeśli się uda i Yamal , Lewy , Kounde i ktoś ze środka pomocy do zmiany .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?