ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DLFCB co z tego że minął kilku jak i tak zjebał na końcu xd
4
@PatrykBarca w Brighton nikt mu nie zakazał mieć formy fizycznej i był tragiczny.
4
@MesQueUnClub96 to że nie powiem dzieciom że to jest normalne .
0
@Radioactive9705 miał gust j**aka.
0
@cules100pro teraz zagra pewnie Ferran jako że nie będzie mógł wystąpić w następnej kolejce ligowej.
12
@MesQueUnClub96 akurat narzuca tolerowanie tego i narzuca jakikolwiek brak krytyki czy swojej opinii z tym związanej.
0
@VbamboeB Endrick wszedł przy 2:1 chyba
3
Dobrze że nasze treningi ograniczyły kontuzje o nawet 50% bo zaraz nie mielibyśmy kim grać xd
1
@Rhaan nie , napisałem większość xd
2
Jestem bardzo ciekaw jak to wszystko będzie wyglądać kiedy większość wróci jak będzie zdrowa.
Olmo , Fermin , Gavi , Frenkie , Ansu , Araujo , Christensen .
Czy będziemy mieć pieniądze na zarejestrowanie wszystkich xD
2
Komentarz usunięty
0
@Faro świetnie mi się kojarzą z rewanzem na Anfield xd
18
@Pedri16Future gdyby nie miała dobrego dupska to nikt by nawet nie wiedział kim ona jest xd
0
@JohnnySilverhand dla mnie Amsterdam to gówniane miasto tak że szok . Śmierdzi ziołem itp .
Jedyne co można zrobić fajnego to można się przepłynąć łódką kanałami, pójść na Adams Swing czyli huśtawkę na wysokości 100 metrów a także krótkie This is Holland.
1
@Maysterme oby był w tych najważniejszych .
0
Najważniejsze żeby Olmo wrócił na klasyk .
0
@Kamiloos gdyby każda ręką była gwizdana to nie miało by sensu bo piłkarze specjalnie kopaliby rywali w ręce
1
@Kamiloos takie że Inigo nie blokował uderzenia na bramkę ani strzału.
1
@Eto'o9 R10 wiesz , z drugiej strony to nie był zablokowany strzał napastnika przeciwnej drużyny tylko nastrzelenie w rękę bez żadnego zamiaru .
0
@SkN z jednym się zgodzę . Jak wyjdziemy tak wysoko to możemy ucierpieć bo w obronie mamy wolnych zawodników i przy El Clasico gdzie nas zlali chyba 4:1 było to widać aż nadto .
0
@partymaker to nie było najważniejsze, najważniejsze było wygranie ligi i nie frajerzenie z Realem .
0
@mindbender84 wiem że jest zasada że jak piłkarz Realu jest tak faulowany to jest karny a jak jest to zawodnik z drużyny przeciwnej to wtedy nie ma.
1
@messi564 Fermin wróci pewnie wtedy co Olmo
5
@DamianPSV łatwo się mówi o sędziach , którzy jeszcze nie wypaczyli wyniku .
A z Rayo byli blisko .
0
@partymaker i skończył jeden z sezonów w lidze z jedyne jedną porażką w przedostatniej kolejce.
3
@Lucyfffer oni raczej potrafią zmierzyć zmęczenie organizmu , więc może stąd brak zmian wcześniej .
Ja bym wcześniej zdjął Yamala i wstawił Torre.
0
@Matheu12 to że nie możemy grać typowego 4:3:3 wiedział już Valverde .
1
@macio_944 Boże daj oby tak było .
Ale wątpię bo reszta tak jakby go pocieszała później .
0
@ViscaelBarca2007 Bayern wytrzymał cały sezon .
1
Trzeba wbić jeszcze jedna lub dwie jeśli się uda i Yamal , Lewy , Kounde i ktoś ze środka pomocy do zmiany .