ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@AxelF do najlepszych PO na świecie*
1
No dobra ale kto jest winny sytuacji w 93 minucie kiedy rywale świetnie wyszli na skrzydle i tylko kiks Mayorala uchronił nas przed stratą punktów? .
Tam zaspał LO i stoper.
0
@MesQueUnClub_87 ale Ty nie musisz strzelać w okienko żeby było perfekcyjnie , bramka ma 7 metrów szerokości a on nie uderzał z daleka.
0
@tristan87 okazja Garcii była sytuacyjna , na jego lewej nodze , nieprzyjemnej wysokości i nie było czasu na reakcję w gąszczu ludzi.
Raphinha nie miał obok siebie nikogo i mnóstwo czasu .
3
@kondzix2115 w przyszłym roku znając życie
0
@daniel32778 @Rhaan oczywiście , ja tylko podałem przykład że sędzia też był fatalny .
3
@DonCarletto Dudka piecze dupa bo do studiów będą później zapraszali Szczęsnego a nie jego , bo Szczęsny zagra w El Clasico i będzie bronił dla Barcelony a Dudek był tylko statystą i jedyne co pamięta to upokorzenie 0:4 z czwartoligowcem .
0
@daniel32778 w ostatnim meczu Realu było podobnie , tylko więcej kartek dostał Real.
0
@SirChuck ten sędzia jest wyznaczony jedynie do meczu gorszych drużyn z dołu tabeli .
0
Jak dla mnie to nie powinien być karny. Bramkarz wychodzi do piłki , i jak wyskakuje to zawsze kolano do przodu itp . Często zdarzają się zderzenia z własnym obrońcą lub napastnikiem i nigdy nie było karnych w takich sytuacjach .
0
@Mattems ale prowadziliśmy 1:0 i pozwoliliśmy dojść rywalowi w ostatnich minutach do 100% sytuacji .
2
@visca_josef a u mnie nie ma optymizmu . Każde wyjście szybszych piłkarzy przeciwko nam to od razu kłopoty.
Jak Real dostanie taką akcję jak Getafe wczoraj w doliczonym czasie gry to będzie bramka , nie wspominając że mają dużo szybszych zawodników niż Getafe .
.
0
@ZeroArtiforce kontrola miał się skończyć w 93 czy 94 minucie kiedy setkę miał Borja Mayoralna swojej nodze . Bogu dzięki że nie trafił bo byłaby strata punktów.
0
@vangoor w tym meczu ciężko napastników ocenić . Szczególnie że nie mieliśmy lewego skrzydła i obrona skupiona tylko na środkowym napastniku .
26
No ale przy tej ostatniej akcji Getafe to się prawie zesralismy metr przed kiblem . Trzeba zabijać mecz wcześniej .
0
@Krzysztof1987 dobrze się prezentuje dopóki rywal nie ma szybkich zawodników.
Dlatego myślę że nie ugramy nic z Realem bo Cubarsi i Inigo są wolni a gramy bardzo wysoko obroną.
2
Pedri na tym zdjęciu wygląda jak Phoden xD
0
@messi33 musi grać bo trzeba wygrać . Prowadzimy 2:0 i wtedy do zmiany.
0
@ViscaelBarca2007 na FB masz rolki z treningów Barcelony , możesz sobie zobaczyć.
0
@Renegade Claudio Bravo to byłby tam gwiazdą na 10 lat pewnie .
4
@FabianekMrozek pamiętam też jak Pena gra .
4
@Pedri16Future z Alaves mieli przegrać? Przecież to chłopki do bicia xd
0
@messi33 no w sumie to od długiego czasu tak było bo jednak Szczęsny i Fabian to bardzo dobrzy piłkarze.
0
@Azazel_Pazuzu za takie zagrania ostatnio chyba gość z Bournemouth czy innego takiego klubu wyleciał z czerwem.
4
@bartekvisca oj tak Bravo u nas to był kozak . Nic dziwnego że później ter Stegen się spłakał.
0
@Marian_Pazdzioch nie da rady , z Getafe trzeba najpierw prowadzić a potem rotacje. Getafe zapewne będzie się bronić, więc trzeba najpierw strzelić.
Wygrywać 2:0 i potem Fati , Ferran lub Pau Victor In
1
@don'T.R.I.P.e ma szczęście że wpadła do bramki bo oczywiście jak go Raphinha prawie spartaczył i uderzył nie czysto piszczelem xD
3
Ciekawiło mnie właśnie jakiego kiepa wytypują na mecz z rzeźnikami z Getafe i się nie zawiodłem xD
1
@cinero1996 z Realem będą mega ciężary bo z szybkimi piłkarzami i pojedynkami glowkowymi mamy problem.
0
@ACMaldini3 o ile dobrze kojarzę to pas piersiowy spoko i opaska na ramię również .
Większość tańszych zegarków to zwykłe gówno .