0

@lucca87 Pedri jak dla mnie to zero w odbiorze i jest za wolny.
Eric to nie DM i żeby to ogarnął to potrzebuje czasu.

0

@baryn pewnie dlatego to stoperzy i tam nie wykonujesz takich ruchów.

2

@FCB24 Michael Oliver wyrzucił tak kogoś kiedyś , chyba Martinelliego.

16

Nie wiem jak dla Was ale dla mnie to koniec ter Stegena w Barcelonie . Niemiec ma 32 lata i wypadnie spójnie na rok .
Wątpię by powrócił po takim czasie do formy i klub powinien już rozglądać się za bramkarzem , który zostanie na stałe między słupkami naszej bramki.

0

@galix22 gdyby nie wylew Araujo to pewnie przeslibysmy PSG w zeszłym sezonie xd

0

@Encore była Giroud jest rekordzistą.

0

@MesQueUnClub_87 przecież były ciężary i to niesamowite.
Villareal strzelił jedną bramkę ale jeszcze dwie ze spalonych , miał poprzeczkę i kilka setek .

0

@SuperPatsonFCB jeszcze Victor Valdes

2

@adi7adi8 gdyby przeciwnikiem był Real tu już dawno by strzelali z jedenastki xd

5

Przynajmniej się Christensena zarejestruje xDD

1

@aiven dlatego trzeba prowadzić 2-3 bramkami i rotować , jest Ansu , jest Torre , jest Hector Fort , jest Pau Victor.

0

@A4ron nie no , Getafe przebija nawet C-klase.

9

@xvcWinterSoldier bez przesady , w tej drugiej sytuacji był jeszcze stoper na dole xD

0

@kanver_ skład z Ericiem jest zbyt defensywny

3

@Damiain po to żeby ściągnąć gościa za sobą, przez to jest więcej miejsca w środku pola i robi się miejsce żeby zagrać do któregoś z Śp lub napastnika , który zejdzie niżej.

0

No to po ptokach xD

7

@Mow_mi_Douglas powinien mieć też w głowie że jak ma 3 wolnych zawodników do gry i czwartego z przeciwnikiem na plecach to wybierasz tych pierwszych trzech .

0

@sokot gdyby nie kilka głupich strat to rzeczywiście byłby to dobry mecz

1

@misterio Ferran , proste.

3

@Michael24 Garcia raczej nie liczył że będzie czerwo bo wiedział Inigo i Cubarsiego na bokach .
Całej sytuacji dało się uniknąć ale jak to ter Stegen ma w genach przegrywa , zawsze musi coś odwalić.

0

@ElKamil Garcia bez , ter Stegen miał pół minuty i co najmniej innych trzech piłkarzy do gry a wybrał akurat tego chłopa , który miał innego chłopa na plecach .

0

@SZYCHA0005 jak się gra 10 w 11 to nie ważne kto wchodzi

9

@ElKamil osłabił to nas ter Stegen

1

@kanver_ ten gość nie używa mózgu w ogóle.

6

Powiedziałbym że gramy w 9 . Na Balde to się nie da patrzeć.

0

Ter Stegen zajebał drugi raz pod rząd .

4

@Kapitan hawk oby tak dalej xd

0

Mielibyście trochę honoru i oszczędzili tych gównianych postów jak ten .

0

@Marian_Pazdzioch w 2026 jakos

0

@DLFCB nie musiał ładować okienka , mógł oddać piłkę do zawodnika ze swojej drużyny a tak jednym pożytkiem z tego wszystkiego jest żółtko przeciwnika , nic więcej .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?