1

@Pedri16Future on będzie pół roku do formy wracał .

1

@Dankho94isback 2:0 dla nas.

0

@pt9 a ja widziałem w meczach Realu w tym sezonie przeciwko Bilbao i Betisowi gdzie karne takie jak na Viniciusie nie były gwizdane przeciwko nim .

0

@MesQueUnClub_87 pamiętam jak ja i moja kuzynka śpiewaliśmy tą piosenkę na wsi w młodości w latach 90' .
Piękne to były czasy.

9

@betonito zasłużone , problem w tym że takie same przewinienia jak drugi karny dla Realu wykonał Cortouis przeciwko Betisowi a nawet gorszy wykonał Militao przeciwko Bilbao i to nie zostało odgwizdane .

7

Co mnie rozwala w komentatorach w Eleven to to że jak był kontakt gdzie Vasquez pchnął od tyłu zawodnika Sociedad i nie było faulu to komentowali że gość z Sociedad jest naiwny że liczył na faul a sekundę później faul widmo na Rodrygo gdzie piłkarz Sociedad dostaje żółtko i nie skomentowali nawet .
Żenada.

2

Jak PO z Sociedad wyjdzie na drugą połowę to dostanie zaraz czerwo i później Real ich zjedzie z 3:0 .

0

@MesQueUnClub96 dwaj Realowcy się spuszczają przy mikrofonie .

0

Co jak co ale dwaj czarnoskórzy z Sociedad na bank są za Realem , takiej padaki jak oni to się nie da zagrać xd

1

@kejdzi trudnego ? Sociedad się kopie po czole tragicznie

3

@BORO_12 albo o lekarzach , którzy nie wydali zielonego światła na grę.

3

@kanver_ Endrick czy to Ty?

1

@Borneo Z Unplugged najbardziej lubię Alice In Chains- Nutshell .

3

@masik86 to się okaże , on nie miał wybitnej techniki ale zawsze strzelał dużo bramek , uderzał głową czy potrafił się znaleźć w odpowiednim miejscu .

1

@Radioactive9705 czekamy na jutrzejszą relację z dzisiejszego dnia w wykonaniu @Luciano99 i @Sysia11

0

@FCB24 Bellingham miał dobre pierwsze pół sezonu a potem drugie pół kopał się po czole.

0

@LucasW123 przecież gdyby De Jong nie miał wypłacanej zaległej pensji to on nie ma wysokiego kontraktu .

2

Stał się kozłem ofiarnym bo co chwilę jest połamany i popełniał błędy w ważnych meczach , dzięki niemu odpadliśmy z LM czy prokurowal karny z Realem

2

@BulaKG zaraz dostaniesz ryżu i mięsa wielbłąda od inżynierów z Somalilandu.

3

Oby pracował nad wy***aniem De Jonga.

0

@Sulimo Linkin Park to już zwykle gówno , dlatego wokalistka im tam pasuje.

0

@FCB24 Adriano miał depresję po śmierci ojca , niestety .

5

@Luciano99 ile tam Laramblowskich znakomitości , aż dziwi że ich nie
zobaczyłeś wszystkich w poście xd
@AFA pochwal się co tam pod spódniczką @agaFCB ujrzałeś xD

12

@Dejvo nie wpadło 50 tylko 25 .

2

@norbi77 dajmy czas chociaż do połowy sezonu , równie dobrze może Flick powiedział że go odbuduje i będzie na niego stawiał .

0

@Pedri16Future Arnold to jest takim leszczem w obronie że chyba sobie żartujesz .

0

@FCBparasiempre pytanie kto lepszy na PO?

0

@kuz śmiał się pod kamerę, na pewno nie było mu do śmiechu ze względu na jego sytuację.

0

@VegetaPolska Modric grał wysoko i był ofensywnym piłkarzem i w Tottenhamie i w Realu.

0

@VegetaPolska a to oni defensywnymi pomocnikami lub obrońcami byli ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?