0

@tbas ta sama kontuzja ale jak już wcześniej o niej czytaliśmy można się leczyć tydzień lub dwa miesiące , zależy od uszkodzenia.

0

@SpainFanRM89 niestety sędziowie nie stosują się do zasad , ten sam sędzia np. Soto Grado za te same przewinienia jednemu gwizdnie a drugiemu nie

5

@SpainFanRM89 Kounde w meczu z Rayo też trafił najpierw w piłkę o ile się nie mylę.

1

@AlwaysBlaugrana przecież Betis to szedł z kontrą 4 na 2 i tego nie ogarnęli xD

0

Ale Real Betis beznadziejny nie mają ani środka pola , ani skrzydeł, ani ataku .

0

Betis wygląda mega słabo , bramki dla Realu kwestią minut.

3

Co jak co ale Betis to ma mega słaby skład , nie wierzę że Real straci dzisiaj punkty .

5

@juarez gdyby Barta miał mózg to by go sfaulował i tyle.

3

@Xpert77 Xavi z czerwem na ławce by skończył w pierwszej kolejce xD

1

@KonopaaEagle no to jest chyba jedyne wytłumaczenie bo w ogóle tego nie rozumiem

2

Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego nie było karnego dla Liverpoolu po faulu na Gakpo? WTF?!

0

@sen 10 lat. .

0

@La Pulgaa jak będą wypracowane przewagi to rozumiem a nie kiedy jeszcze nawet pełna kolejka się nie skończyła .

0

@La Pulgaa bo to kto prowadzi po 4 kolejkach nie ma żadnego znaczenia.

0

@La Pulgaa to nie mentalność typowego polaczka tylko wyciąganie wniosków po 4 kolejkach jest słabe.

0

Taki post po 4 kolejkach ? Serio?

2

@prokofiew zawsze po nim jechanie bo grał gówno i nie grał tego czego od niego oczekiwano . Pod koniec zeszłego sezonu już zaczął grać lepiej .

0

@Bulbulator zanim De Jong wróci do treningów i zacznie wyglądać na tyle dobrze żeby zagrać to już będzie presezon na przyszły rok .

0

@BARCA1899Messi tak ale mi chodzi że nie grali aż tak nisko .

0

Siemanko , korzystał ktoś w ostatnim czasie ze zniżki na bilet na mecz Barcy z groupona.es? Są jeszcze takie opcje? Bo widzę że ceny na mecz jak na Camp Nou.

0

@isko890 ale Valladollid nie grał aż tak nisko. Pierwsze dwie bramki padły jak wyszli wyżej .

0

@Pedri16Future Messi albo Suarez

0

@Kozinho. Dokładnie xd

1

@Worny ale z tym ,, unreal " to przesada xd

0

@barcuśl oby :D

1

@Gibbon_FCB najlepszy napastnik na świecie , piłkarz absolutnie nie . Jak nie dostanie piłki to nie zaznaczy swojej obecności w meczu .

1

@barcuśl ja chyba też się wybiorę na ten mecz .

0

@Linnox z całym szacunkiem ale Fati jest trochę młodszy od Raphinhi xD

1

@partymaker dwa tygodnie xD

1

@DragonxNF ja. .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?