ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas ta sama kontuzja ale jak już wcześniej o niej czytaliśmy można się leczyć tydzień lub dwa miesiące , zależy od uszkodzenia.
0
@SpainFanRM89 niestety sędziowie nie stosują się do zasad , ten sam sędzia np. Soto Grado za te same przewinienia jednemu gwizdnie a drugiemu nie
5
@SpainFanRM89 Kounde w meczu z Rayo też trafił najpierw w piłkę o ile się nie mylę.
1
@AlwaysBlaugrana przecież Betis to szedł z kontrą 4 na 2 i tego nie ogarnęli xD
0
Ale Real Betis beznadziejny nie mają ani środka pola , ani skrzydeł, ani ataku .
0
Betis wygląda mega słabo , bramki dla Realu kwestią minut.
3
Co jak co ale Betis to ma mega słaby skład , nie wierzę że Real straci dzisiaj punkty .
5
@juarez gdyby Barta miał mózg to by go sfaulował i tyle.
3
@Xpert77 Xavi z czerwem na ławce by skończył w pierwszej kolejce xD
1
@KonopaaEagle no to jest chyba jedyne wytłumaczenie bo w ogóle tego nie rozumiem
2
Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego nie było karnego dla Liverpoolu po faulu na Gakpo? WTF?!
0
@sen 10 lat. .
0
@La Pulgaa jak będą wypracowane przewagi to rozumiem a nie kiedy jeszcze nawet pełna kolejka się nie skończyła .
0
@La Pulgaa bo to kto prowadzi po 4 kolejkach nie ma żadnego znaczenia.
0
@La Pulgaa to nie mentalność typowego polaczka tylko wyciąganie wniosków po 4 kolejkach jest słabe.
0
Taki post po 4 kolejkach ? Serio?
2
@prokofiew zawsze po nim jechanie bo grał gówno i nie grał tego czego od niego oczekiwano . Pod koniec zeszłego sezonu już zaczął grać lepiej .
0
@Bulbulator zanim De Jong wróci do treningów i zacznie wyglądać na tyle dobrze żeby zagrać to już będzie presezon na przyszły rok .
0
@BARCA1899Messi tak ale mi chodzi że nie grali aż tak nisko .
0
Siemanko , korzystał ktoś w ostatnim czasie ze zniżki na bilet na mecz Barcy z groupona.es? Są jeszcze takie opcje? Bo widzę że ceny na mecz jak na Camp Nou.
0
@isko890 ale Valladollid nie grał aż tak nisko. Pierwsze dwie bramki padły jak wyszli wyżej .
0
@Pedri16Future Messi albo Suarez
0
@Kozinho. Dokładnie xd
1
@Worny ale z tym ,, unreal " to przesada xd
0
@barcuśl oby :D
1
@Gibbon_FCB najlepszy napastnik na świecie , piłkarz absolutnie nie . Jak nie dostanie piłki to nie zaznaczy swojej obecności w meczu .
1
@barcuśl ja chyba też się wybiorę na ten mecz .
0
@Linnox z całym szacunkiem ale Fati jest trochę młodszy od Raphinhi xD
1
@partymaker dwa tygodnie xD
1
@DragonxNF ja. .